Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Každý rok nás média přesvědčují, že jsme více a více moderní společnost. A mají pravdu. Náš život usnadňují nejrůznější pomůcky do tzv. inteligentní domácnosti. Co si pod tímto pojmem představit? Nejrůznější gadgety a vychytávky, které nám pomáhají ve zrychleném životním stylu a dávají nám čas relaxovat díky výrazným usnadněním a dodáním množství informací, které rychle můžeme zpracovat a vyhodnotit.

Mezi takové příslušenství patří i náramkové hodinky Alcatel OneTouch Watch, které nám mohou hodně napovědět nejen o aktuálním datu a času, ale také o naší kondici. Obsahují krokoměr a umí sledovat naší srdeční činnost - kdykoliv během dne! Doma na vás zase může čekat chytrá váha, kterou lze propojit s mobilním zařízením a sledovat tak vaši hmotnost, poměr tuku v těle, srdeční tep, ale třeba i kvalitu vzduchu v místnosti. Váha Withings WS-50 vypadá nenápadně, o to zajímavější funkce však v sobě skrývá.

V oblasti módy se opět dostávají do popředí barevné kontaktní čočky, které se hodí nejen na nejrůznější párty a zábavné akce. Díky své kvalitě je možné je nosit po celý den, jsou velmi komfortní a zcela bezpečné. Na výběr máte z mnoha běžných odstínů pro pouhou změnu vzhledu duhovky, až po opravdu originální vzory ve stylu šelmy, upíra, kočky, UV svítících čoček apod.

P-DC1-WEB03