Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

TREZOR One White

Akční cena
1 649 Kč
1 363 Kč bez DPH

TREZOR One White


TREZOR One je první hardwarová peněženka na světě. S její pomocí můžete snadno přijímat, uchovávat a spravovat více než 600 kryptoměn, např. Bitcoin, Litecoin,Ethereum, Bitcoin Cash, Dash a další. Ve srovnání s jinými peněženkami oceníte na tomto modelu do posledního detailu promyšlené uživatelské rozhraní: v něm máte přehledně zobrazenou aktuální hodnotu vašeho portfolia a k dispozici máte i kompletní transakční historii. Díky extra odolnému plastu TREZOR One vydrží velmi dlouho a díky sofistikovanému způsobu zálohování nepřijdete o svá data a portfolio ani v případě, že zařízení ztratíte nebo poškodíte. S Password Managerem můžete bezpečně spravovat svá hesla.


Proč si pořídit TREZOR One White

  • Pokročilé zabezpečení & šifrování dokonale zajistí vaše portfolio proti krádeži
  • Oceníte přehledné uživatelské rozhraní TREZOR One
  • Rozsáhlá kompatibilita: Bitcoin, Ethereum, Litecoin & více než 600 dalších
  • Při jakýchkoliv problémech budete mít k dispozici komplexní  zákaznickou podporu
  • Nastavení TREZOR One je rychlé a jednoduché – zvládnete ho během pouhých 5 minut
  • Komfortní uživatelské rozhraní

  TREZOR One pro správu kryptoměn

  Jedná se o nejdůvěryhodnější a nejbezpečnější způsob ukládání kryptoměn, na rozdíl od napadnutelných softwarových peněženek a internetových burz. K počítači se TREZOR One připojuje pomocí USB kabelu a je úplně izolovaný od internetu. Veškeré informace o transakci jsou zobrazovány na displeji a jejich potvrzování provádíte ručně pouze vy, takže snahy hackerů o nepovolený softwarový zákrok jsou nemožné. Instalace je jednoduchá a krok za krokem dle návodu ji zvládne opravdu každý.


  TREZOR One pro správu hesel a digitální identity

  TREZOR One je správnou volbou i pro uživatele, kteří nepoužívají kryptoměny, ale chtějí bezpečnostní hardware.
  Nabízí totiž i Password Manager, správce hesel. Skvělý způsob, jak bezpečně uchovávat a přistupovat k vašim heslům. Již nebudete muset používat hlavní heslo, což je poměrně nebezpečné. Ke svým heslům se dostanete jednoduše stisknutím tlačítka. Další funkcí peněženky TREZOR One , kterou využijete při správě své digitální identity, je dvoufaktorové ověřování, jako znáte např. při bankovních operacích, přihlášeních apod.


  Made in the Czech Republic

  TREZOR One je historicky první hardwarová peněženka pro správu kryptoměn a která také vytvořila standardy pro další hardwarové peněženky. Vytvořili ji v SatoshiLabs, vedoucí české firmě v oblasti kryptobezpečnosti a digitální bezpečnosti. Je vyráběna v České republice.
  Doplňující informace:

  Podpora desktop:
  Windows, macOS, Linux

  Podpora mobilní platformy:
  Android

  Parametry a specifikace

  Rozměry a hmotnost

  Šířka 30 mm
  Výška 60 mm
  Délka 6 mm
  Hmotnost 12 g
  Kód:  TREZBIT
  Záruka: 24 měsíců
  Odkazy: Stránky výrobce
  P-DC1-WEB03