Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

TROTEC Těsnění do balkonových dveří

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
999 Kč
826 Kč bez DPH

TROTEC Těsnění do balkonových dveří

Okenní těsnění AirLock 1000 pro mobilní klimatizace Trotec výrazně zlepšuje energetickou bilanci při provozu klimatizace tím, že nedochází k pronikání teplého vzduchu zpět do místnosti. Chlazení vzduchu je tak účinnější a úspornější, těsnění zároveň slouží jako síť proti hmyzu, prachu či jiným nečistotám. AirlLock 1000 můžete umístit do francouzského okna, balkonových dveří i klasických terasových dveří. Těsnění se instaluje pomocí pásek se suchým zipem, které jsou šetrné k okenním rámům a nikterak nebrání zavírání dveří či oken. Jako jediné okenní těsnění na trhu se Airlock 1000 pyšní maximálním obvodem 560 cm. Díky tomu je jasnou volbou pro utěsnění terasových a balkonových dveří nebo francouzských oken s různým způsobem vyklápění.

Klíčové vlastnosti těsnění oken AirLock 1000

  • Úsporné těsnění oken a dveří pro mobilní klimatizace
  • Zvyšuje chladicí výkon a snižuje spotřebu energie
  • AirLock 1000 pasuje na klimatizace s jednou i dvěma hadicemi
  • Maximální obvod 560 cm
  • Těsnění je voděodolné a omyvatelné
  • AirLock lze použít pro všechny typy mobilních klimatizací
  • Slouží také jako síť proti hmyzu a prachu

Snadná instalace

Těsnění se upevňuje na 3 strany okna, rám okna či dveře s panty se těsněním neosazují. Potřebnou délku těsnění si jednoduše ověříte u vašeho okna či dveří tak, že sečtete 2× šířku okna/dveří s 1× výškou okna/dveří. V případě, že preferujete osazení těsnění při vyklopeném okně na ventilaci, počítá se 2× délka plus 1× šířka. Samotná montáž je velmi jednoduchá a obejde se bez vrtání. Těsnění nalepíte na rám okna pomocí pásek se suchým zipem a koncovou část hadice klimatizace protáhnete pootevřeným zipem ven.

4,4
Hodnotilo 13 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
0,17 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení
Kód:  KOSKLIM021
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  MO775380
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23