Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

TrueCam H5 + magnetický GPS držák

-29%
Akční cena
3 490 Kč
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

TrueCam H5 + magnetický GPS držák

Nenápadná kamera do auta

Sháníte do svého vozu spolehlivou autokameru? Seznamte se s TrueCam H5 s magnetickým GPS držákem, nejmenší autokamerou, jakou její výrobce dosud vyrobil. Je dokonale nenápadná, přesto má všechny důležité funkce, které pomohou ochránit váš vůz na cestách i na parkovišti. Detaily jako SPZ nebo tváře chodců a řidičů dokonale zachytí kvalitní záznam ve Full HD. Díky malým rozměrům se navíc nemusíte bát nechávat ji ve vozidle.Od základů také došlo k vylepšení uchycení kamery v autě – výrobce přišel s unikátním magnetickým GPS držákem s integrovaným nabíjením, se kterým je každodenní obsluha hračka. TrueCam H5 do něj jednoduše nacvaknete a můžete hned vyrazit, navíc ještě využít doplňkových funkcí GPS držáku, jako např. ukládání informací o poloze či rychlosti.


Klíčové vlastnosti kamery do auta TrueCam H5 + magnetický GPS držák

 • Jedna z nejmenších autokamer na trhu, vhodná k pořizování záběrů z předního skla
 • Dodávána s unikátním magnetickým držákem pro snadné uchycení jednoduchým zacvaknutím
 • V tomto případě také s přídavným GPS modulem v magnetickém držáku pro ukládání dodatečných informací o jízdě, jako např. rychlost či poloha
 • V držáku se kamera H5 automaticky sama začne nabíjet
 • Velice kvalitní záběry kamery TrueCam H5 s vysokým rozlišením Full HD (1080p) o 30 snímcích za sekundu, nebo HD (720p) o až 60 snímcích za sekundu
 • Baterie kamery TrueCam H5 s GPS magnetickým držákem vydrží až 24 h
 • G-senzor proti nárazu
 • Další užitečné funkce autokamery, jako nahrávání do smyčky, parkovací režim nebo LDWS (hlídání jízdných pruhů)
 • Bezdrátový přenos dat do chytrého telefonu a dálkové ovládání autokamery H5 prostřednictvím Wi-Fi modulu a aplikace LuckyCam
 • Kamera disponuje slotem na paměťové karty microSD
 • Přehledný 1,5“ LCD displej s českou lokalizací
 • Promyšlený nenápadný design, aby kamera TrueCam H5 + magnetický GPS držák nelákala pozornost kolemjdoucích


Průkazné záběry ve Full HD

I do tak malého těla kamery TrueCam H5 + magnetický GPS držák se výrobci podařilo vměstnat vysoce kvalitní čip, takže se můžete spolehnout na vysoké rozlišení obrazu až 1080p. To bohatě stačí pro zachycení i drobných objektů na silnici a v jejím okolí. Rychlé pohyby zůstanou ve videu plynulé díky 30 pořízeným snímkům za sekundu. K dispozici je i nižší HD rozlišení 720p. V tomto režimu kamera zachytí až 60 snímků za sekundu.


Ve vteřině můžete jet

Nezdržujte se instalací. TrueCam H5 během vteřiny zacvaknete do unikátního GPS magnetického držáku a můžete vyrazit. V cíli ji stejně snadno vyjmete. A kabely? Ty vůbec nemusíte řešit. Autokamera TrueCam H5 + magnetický GPS držák se začne sama nabíjet, jakmile ji do držáku připnete.


Magnetický držák s GPS

Chcete-li zaznamenávat kromě videa i rychlost jízdy a polohu, pak se tento přídavný GPS přijímač bude hodit právě pro vás. Svou rychlost můžete napevno vložit do videa a utnout tím diskuze, zda jste při nehodě nebo jiné komplikaci nejeli příliš rychle. Posbíraná data jde snadno zobrazit v Google Maps, takže se snadno podíváte, kde všude vaše auto bylo.


Téměř neviditelná

Tělo autokamery TrueCam H5 + magnetický GPS držák disponuje kompaktními rozměry. K tomu je celé matné a svou barvou poutá minimum pozornosti. To oceníte, když kameru TrueCam H5 chcete v autě nechat třeba na parkovišti před domem. Kolemjdoucím zůstane téměř neviditelná. Díky své nenápadnosti vás navíc nebude rozptylovat při řízení ani zakrývat váš výhled.


Detekce nárazu

Autokamera TrueCam H5 + magnetický GPS držák má v sobě zabudovaný citlivý G-senzor, který rozpozná sebemenší náraz. Jakmile k němu dojde, senzor automaticky právě pořizovaný záběr uzamkne. Co to znamená? Že vám v ruce zůstane průkazné video z celé události.


Přenos do mobilu přes Wi-Fi

Kabely už vyšly z módy. Videa mohou z kamery TrueCam H5 do telefonu létat bezdrátově přes Wi-Fi. Stačí vám k tomu šikovná aplikace LuckyCam. Díky ní můžete vzdáleně ovládat nastavení kamery, přenášet soubory a dále s nimi pracovat. Aplikace funguje s telefony na operačním systému Android i iOS.


LCD autokamery TrueCam H5 + magnetický GPS držák umí česky

Práci s TrueCam H5 + magnetický GPS držák vám zjednoduší přehledný 1,5“ LCD displej s kompletně českým menu. Na pár stisků můžete měnit nastavení, přehrát si pořízené video nebo třeba záběr zamknout. Prostředí je intuitivní a zorientujete se v něm při prvním použití.Sama uvolní paměť

Autokamera TrueCam H5 + magnetický GPS držák vás chrání, jen když zrovna záznam běží. A Full HD záběry mohou rychle zaplnit paměťovou kartu. Naštěstí má TrueCam H5 v sobě funkci časové smyčky. Ta automaticky smaže nejstarší záběr, který není uzamčený. Díky tomu vznikne nový prostor a vy se nemusíte o nic starat – kamera bude neustále natáčet.


Střeží i zaparkovaný vůz

Nepříjemnost se vašemu autu může přihodit, i když zrovna nesedíte za volantem. Po zaparkování je vozidlo snadný terč vandalů nebo neopatrných šoférů. Od toho má autokamera TrueCam H5 + magnetický GPS držák parkovací režim, který začne nahrávat, jakmile rozpozná pohyb nebo náraz. Budete tak vědět, co se kolem vašeho auta děje, i když tam právě nejste přítomni. Bez nabíjení vydrží černá autoskříňka v pohotovosti až 24 hodin.


Pohlídá jízdní pruhy

Autokamera TrueCam H5 + magnetický GPS držák má v sobě moderní systém LDWS, který vás upozorní na vybočení z jízdního pruhu. K němu dochází hlavně při monotónní jízdě po dálnici nebo mikrospánku. Hlasité varování vám pomůže dorazit bezpečně do cíle.


Funkce WDR

Kamera TrueCam H5 s GPS magnetickým držákem disponuje funkcí WDR (Wide Dynamic Range), která zajišťuje lepší kvalitu obrazu v situacích, kdy dochází tak ke kontrastu mezi světlem a stínem. Typickým příkladem jsou záběry z podjezdu, tunelu, nebo noční silnice s odlesky a světly protijedoucích vozidel. TrueCam H5 Vás i v těchto situacích mile překvapí.Obsah balení autokamery TrueCam H5 + magnetický GPS držák

 • Full HD kamera TrueCam H5
 • 3M magnetický držák s GPS modulem
 • 2× náhradní 3M nálepka
 • 5× 3M držáky napájecího kabelu
 • Duální autonabíječka
 • Micro USB kabel
 • MicroSD-USB adaptér
 • Ochranný obal
 • Manuál
 • Kartička pro snadnou rychlou instalaci
5,0
hodnotilo 1 zákazníků
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Paměť a ukládání

Typ paměťové karty micro SD
Podporované formáty JPEG
Podporované video formáty H.264, MOV
Max. velikost SD karty 64 GB

Rozměry a hmotnost

Hloubka 5,5 cm
Hmotnost 62 g
Šířka 5,5 cm
Výška 4,5 cm

Hlavní

Úhel záběru 130 °
Rozlišení snímače 12 px
Úhlopříčka displeje 1,5 "

Parametry videa

Maximální rozlišení videa Full HD (1920×1080)
Max. snímková frekvence při max rozlišení 30 sn./s

Typ a funkce

Typ Do auta
Funkce Magnetický držák, GPS, Nahrávání ve smyčce
Asistenční systémy Lane Assist

Barva

Barva Černá

Baterie

Typ napájení Zásuvka autozapalovače
Výdrž baterie 24 h
Kapacita baterie 420 mAh

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní Bezdrátové rozhraní Wi-Fi
Kód:  CH550H1bn
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
P-DC1-WEB29