Jak získat voucher za nákup výrobků značky TrueLife?

 • V období od 23. 5. 2024 do 30. 6. 2024 zakupte jeden z vybraných produktů značky TrueLife:

   

   

   

   
  Produkty v akci
 • Recenzi můžete napsat hned poté, co si svého nového pomocníka zakoupíte a vyzkoušíte. Pokud máte povolené zasílání e-mailů, možnost získat voucher vám připomeneme. Voucher samotný vám zašleme nejdříve po 14 dnech od zakoupení. Pokud se rozhodnete produkt v zákonné lhůtě 14 dnů vrátit, na voucher nebudete mít nárok. Na případné reklamace se tato podmínka nevztahuje.
 • Recenze musí být schválena obsahovou redakcí. Aby schválení proběhlo hladce, vyvarujte se zejména vulgarismů. Naopak se nebojte zmínit případná negativa – recenze necenzurujeme. Úplná Pravidla pro uživatelské recenze najdete v samostatném článku. Každý zákazník může získat maximálně 1 voucher.
 • Po schválení obdržíte další e-mail s poděkováním za recenzi a slevový kód ve výši 200 Kč, který lze uplatnit při nákupu na Alza.cz
 • A to je vše. Moc ale neváhejte, akce končí 30. 6. 2024, může být ale ukončena dříve. Voucher musíte stihnout uplatnit nejpozději do 31. 7. 2024. A nezapomeňte: vaše recenze musí být schválena.

Do akce se kvalifikují jen ověřené recenze

Do akce se kvalifikují pouze OVĚŘENÉ RECENZE. Nezapomeňte, že při psaní svého hodnocení musíte být přihlášeni a současně psát své dojmy a zkušenosti k produktům, které jste zakoupili prostřednictvím e-mailu přiřazeného k vašemu uživatelskému profilu. Více informací o důvodech odstranění neověřených recenzí najdete v našem článku.

Uživatelské recenze: pravidla
Pokud budete číst uživatelskou recenzi na Alza.cz, můžete si být jistí, že pochází od reálného zákazníka, který má s produktem reálné zkušenosti, a může vám tak nabídnout upřímný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidla pro recenze na Alza.cz

Osobní zkušenost je nenahraditelná. Jsme vděční za každého zákazníka, který se rozhodne podělit se o své poznatky z používání produktu nebo služby zakoupené u nás. Každá uživatelská recenze projde schvalovacím procesem. Cílem není cenzura nebo snaha o zatajování negativ. Ba naopak. Cílem je zajistit, abychom na našem webu nepublikovali falešná hodnocení, která by naše zákazníky mohla uvést v omyl.

Recenze je ze své podstaty subjektivní hodnocení, nikoliv vědecká práce. Řadu vlastností produktů či služeb ani objektivně zhodnotit nelze, například design nebo velikost. Nebojte se tedy sdílet i své osobní dojmy či pocity.

V článku Pravidla pro publikaci uživatelských recenzí najdete další informace.

Moje recenze: nová stránka ve vašem uživatelském profilu

Uživatelské recenze se dočkaly i přehlednějšího zázemí ve vašem profilu „Moje Alza“. Můžete si zde prohlédnout všechny recenze, které jste doposud napsali, ale také přidávat nová hodnocení a fotky.

Na stránce Moje recenze rovněž najdete seznam aktuálně běžících akcí, které se k recenzím vztahují. Díky tomu, že se podělíte o své zkušenosti, děláte nejen dobrý skutek, ale zároveň za něj můžete být odměněni.

Moje Alza - recenze
Parametry na Alza.cz umožní filtrovat produkty dle řady kritérií.

Mohlo by vás zajímat

TrueLife: pořiďte si nového pomocníka, napište recenzi a získejte voucher v hodnotě 200 Kč

Akce trvá od 23. 5. do 30. 6. 2024. Podmínkou pro získání voucheru je nákup jednoho z vybraných produktů značky TrueLife. 14 dní po nákupu obdržíte e-mail s výzvou k napsání recenze. Voucher 200 Kč vám bude přiznán poté, co vaše recenze bude schválena.

 

 

 

 
Produkty akci