Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Leitz TruSens Z-2000

+ filtr ZDARMA
Vánoční trháky
Koupit se slevovým kódem DARKY10 6 299 Kč
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH

Leitz TruSens Z-2000

Řešíte kvalitu vzduchu kvůli alergii, astmatu nebo snížené imunitě?


Naše odpověď je Leitz TruSens Z-2000

Inteligentní čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 hlídá kvalitu vzduchu v celé místnosti. Umí, díky trojí vrstvě filtrace a UV sterilizaci, zachytit téměř vše. Od mikroorganismů a virů přes všechny polétavé alergeny až po těkavé látky. Leitz TruSens Z-2000 umí samozřejmě zlikvidovat pachy z kouře či z vaření a zachytí i chlupy domácích zvířat. Čistička vzduchu vám zajistí opravdu čistý vzduch a pohodu, ať už si ji umístíte kamkoliv.

Lidé tráví v průměru 93 % svého života uvnitř budov.

Vzduch uvnitř, který dýcháte, může být podstatně horší než ten venku. A protože vzduch nevidíte, potřebujete pomocníka, který tuto životně důležitou součást našich domovů uvidí. Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 vám to umožní. Přehledný displej vás informuje o kvalitě vzduchu, který dýcháte. Čistička vzduchu monitoruje vzduch nejen v její blízkosti, ale v celé vaší místnosti a poskytuje čistý vzduch všude kolem vás díky 360stupňové filtraci DuPont™.

Leitz TruSens Z-2000 NABÍZÍ 4 ÚROVNĚ ČIŠTĚNÍ

Zachycuje a ničí znečištění*

OMYVATELNÝ PŘEDFILTR
prach a chlupy domácích zvířat

HEPA FILTR
alergeny do velikosti 0,3 mikronů

UHLÍKOVÝ FILTR
určité plyny a pachy

UV STERILIZACE
ničí a omezuje mikroby a viry

*V laboratorním testu UV lampa zabila  ?99% Staphylococcus aureus a Pseudmonas aeruginosa.

SensorPod – ČIDLO MONITOROVÁNÍ KVALITY OVZDUŠÍ

Správný způsob monitorování vzduchu je zajištěn samostatným čidlem, jelikož většina čističek nezná kvalitu vzduchu v místnosti. Leitz TruSens Z-2000 tuto informaci však má a dokáže na ni reagovat. Čidlo SensorPod se může umístit kdekoliv v místnosti, kde pak měří znečišťující látky, aby výsledky odesílalo zpět do čističky Leitz TruSens Z-2000, která podle toho automaticky upravuje svůj výkon. Inteligentně bez aplikace, bez vaší přítomnosti.

Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 získala certifikaci ECARF.

Alergeny se nezastaví u dveří, a pyl, plísňové spory nebo bakterie se k vám dostanou, i když máte zavedena preventivní opatření. Čističky vzduchu mohou do velké míry odstranit alergeny z vnitřního vzduchu, takže lidé se sennou rýmou nebo alergickým astmatem trpí výrazně méně. Evropské středisko pro výzkum alergií (ECARF) oceňuje čističe vzduchu, které dosahují měřitelného zlepšení kvality vzduchu pro stanovenou velikost místnosti v každodenním provozu.

PureDirect - TECHNOLOGIE PROUDĚNÍ VZDUCHU

Pro efektivní distribuci čistšího vzduchu v místnosti byla navržena technologie proudění vzduchu Leitz TruSens PureDirect. Většina čističek vzduchu může v místnosti zanechat tzv. mrtvé zóny. Čističky, které vypouštějí vzduch jen v jednom směru, vytvářejí v některých místech oblasti s nízkou cirkulací vzduchu, nebo dokonce oblasti, kde žádný vzduch necirkuluje. PureDirect má samostatné proudy vzduchu, které tyto mrtvé zóny minimalizují.

DUÁLNÍ PROUDĚNÍ VZDUCHU PUREDIRECT

Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 se postará o optimální distribuci čistšího vzduchu po místnosti.

DESIGN A SNADNÉ OVLÁDÁNÍ ČISTIČKY VZDUCHU Leitz TruSens Z-2000

Dotykový LED panel

Moderní LED displej ukazuje kvalitu vzduchu a zároveň umožňuje snadné a intuitivní ovládání.

Snadné přenášení

Oceněný design je nejen krásný, ale i kompaktní a praktický pro rychlou instalaci a snadné přemístění třeba na noc z obýváku do ložnice.

Vzdálené čidlo

Vzdálené zcela tiché čidlo umožňuje, že nemusíte mít čističku ve své blízkosti a zároveň víte, že váš vzduch je perfektně čistý.

Co ještě máme na čističce vzduchu Leitz TruSens Z-2000 rádi?

Například, že automatickou regulaci otáček ventilátoru můžete kdykoliv přepnout do ručního režimu ovládání čističky vzduchu. Takže při práci si nastavíte tichý chod a na noc si k němu přidáte i noční režim s tlumeným osvětlením displeje. Ráno vezmete čističku vzduchu Leitz TruSens Z-2000 jednoduše za držadlo a přenesete si ji do obývacího pokoje. V jednoduchosti je krása. Navrženo pro váš životní styl.

PRODUKTOVÁ ŘADA ČISTIČEK VZDUCHU Leitz TruSens
Zažijete rozdíl

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 28 W
Vzduchový výkon 199 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 35 m2
Maximální hlučnost 64 dB(A)
Minimální hlučnost 33 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Předfiltr, UV-C záření

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Displej, Noční režim, Automatický režim, UV sterilizační lampa, Pro alergiky

Rozměry

Šířka 230 mm
Hloubka 230 mm
Výška 560 mm

Ocenění za design

Ocenění za design Red Dot Design Award
Kód:  TRUCV726
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  2415113EU
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB07