Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Leitz TruSens Z-3000

9 599 Kč
7 933 Kč bez DPH

Leitz TruSens Z-3000

Řešíte kvalitu vzduchu kvůli alergii, astmatu nebo snížené imunitě?


Naše odpověď je Leitz TruSens Z-3000

Inteligentní čistička vzduchu Leitz TruSens Z-3000 hlídá kvalitu vzduchu v celé místnosti. Umí díky trojí vrstvě filtrace a UV sterilizaci zachytit téměř vše. Od mikroorganismů a virů přes všechny polétavé alergeny až po těkavé látky. Samozřejmě umí zlikvidovat pachy z kouře či z vaření a zachytí i chlupy domácích zvířat. Zajistí vám opravdu čistý vzduch a pohodu, ať už si ji umístíte kamkoliv.

Lidé tráví v průměru 93 % svého života uvnitř budov.

Vzduch uvnitř, který dýcháte, může být podstatně horší než ten venku. A protože vzduch nevidíte, potřebujete pomocníka, který tuto životně důležitou součást našich domovů uvidí. Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-3000 vám to umožní. Přehledný displej vás informuje o kvalitě vzduchu, který dýcháte. Monitoruje vzduch v celé vaší místnosti, nejen v blízkosti čističky a poskytuje čistý vzduch všude kolem vás díky 360stupňové filtraci DuPont™.

Leitz TruSens Z-3000 NABÍZÍ 4 ÚROVNĚ ČIŠTĚNÍ

Zachycuje a ničí znečištění*

OMYVATELNÝ PŘEDFILTR
prach a chlupy domácích zvířat

HEPA FILTR
alergeny do velikosti 0,3 mikronů

UHLÍKOVÝ FILTR
určité plyny a pachy

UV STERILIZACE
ničí a omezuje mikroby a viry

*V laboratorním testu UV lampa zabila  ?99% Staphylococcus aureus a Pseudmonas aeruginosa.

SensorPod – ČIDLO MONITOROVÁNÍ KVALITY OVZDUŠÍ

Správný způsob monitorování vzduchu je zajištěn samostatným čidlem. Většina čističek nezná kvalitu vzduchu v místnosti. Leitz TruSens Z-3000 tuto informaci však má a dokáže na ni reagovat. Čidlo SensorPod se může umístit kdekoliv v místnosti, kde pak měří znečišťující látky, aby výsledky odesílalo zpět do čističky Leitz TruSens, která podle toho automaticky upravuje svůj výkon. Inteligentně bez aplikací, bez vaší přítomnosti.

Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-3000 získala certifikaci ECARF.

Alergeny se nezastaví u dveří, a pyl, plísňové spory nebo bakterie se k vám dostanou, i když máte zavedena preventivní opatření. Čističky vzduchu mohou do velké míry odstranit alergeny z vnitřního vzduchu, takže lidé se sennou rýmou nebo alergickým astmatem trpí výrazně méně. Evropské středisko pro výzkum alergií (ECARF) oceňuje čističe vzduchu, které dosahují měřitelného zlepšení kvality vzduchu pro stanovenou velikost místnosti v každodenním provozu.

PureDirect - TECHNOLOGIE PROUDĚNÍ VZDUCHU

Pro efektivní distribuci čistšího vzduchu v místnosti jsme navrhli technologii proudění vzduchu Leitz TruSens PureDirect. Většina čističek vzduchu může v místnosti zanechat tzv. mrtvé zóny. Čističky, které vypouštějí vzduch jen v jednom směru, vytvářejí v některých místech oblasti s nízkou cirkulací vzduchu, nebo dokonce oblasti, kde žádný vzduch necirkuluje. PureDirect má samostatné proudy vzduchu, které tyto mrtvé zóny minimalizují.

DUÁLNÍ PROUDĚNÍ VZDUCHU PUREDIRECT

Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-3000 se postará o optimální distribuci čistšího vzduchu po místnosti.

DESIGN A SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Dotykový panel

Moderní LED displej ukazuje kvalitu vzduchu a zároveň umožňuje snadné intuitivní ovládání.

Snadné přenášení

Oceněný design je nejen krásný, ale i kompaktní a praktický pro rychlou instalaci, a snadné přemístění třeba na noc z obýváku do ložnice.

Vzdálené čidlo

Vzdálené zcela tiché čidlo umožňuje, že nemusíte mít čističku ve své blízkosti a zároveň víte, že váš vzduch je perfektně čistý.

Co ještě máme na čističce vzduchu Leitz TruSens Z-3000 rádi?

Například, že automatickou regulaci otáček ventilátoru můžete kdykoliv přepnout do ručního režimu ovládání čističky vzduchu. Takže při práci si nastavíte tichý chod a na noc si k němu přidáte i noční režim s tlumeným osvětlením displeje. Ráno vezmete čističku vzduchu Leitz TruSens Z-3000 jednoduše za držadlo a přenesete si ji do obývacího pokoje. V jednoduchosti je krása. Navrženo pro váš životní styl.

PRODUKTOVÁ ŘADA ČISTIČEK VZDUCHU Leitz TruSens
Zažijete rozdíl

4,5
Hodnotili 4 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Bez aplikace
Příkon 68 W
Vzduchový výkon 354 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 70 m2
Maximální hlučnost 66 dB(A)
Minimální hlučnost 32 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Předfiltr, UV-C záření

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Displej, Noční režim, Automatický režim, UV sterilizační lampa, Pro alergiky
Kód:  TRUCV733
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  2415114EU
P-DC1-WEB13