Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

NAVITEL G550 Moto GPS Lifetime

3 489 Kč
2 883 Kč bez DPH

NAVITEL G550 Moto GPS Lifetime

Vyrážíte rádi na nová místa, ale netroufáte si jet naslepo či podle staré papírové mapy? GPS navigace NAVITEL G550 Moto GPS Lifetime by potom rozhodně neměla ujít vaší pozornosti. V každé situaci vám totiž dovede najít ideální trasu pro všechny vaše cesty. Vše závisí na vámi zvolených parametrech - na vašem nastavení. Tato promyšlená GPS navigace pro řidiče motorek a skútrů disponuje barevným displejem s velikostí 4,3" a kvalitním rozlišením 480 × 272 px. Displej můžete naprosto jednoduše a pohodlně ovládat dokonce i v rukavicích a je bez problému čitelný i při kolmo dopadajícím slunci. Paměť obsahující veškeré mapy si lze ještě zvětšit s pomocí paměťové karty typu Micro SD.


Klíčové vlastnosti GPS navigace NAVITEL G550 Moto GPS Lifetime

 • Spolehlivá GPS navigace určená pro motorkáře
 • Velice snadné dotykové ovládání na přehledném 4,3" displeji, který je možno ovládat i v rukavicích
 • Hlasové navádění v českém jazyce
 • Program Navitel Navigator zajistí vaši informovanost o trase, např. o umístění rychlostních kamer či upozornění na překročení rychlosti
 • Jistě využijete také možnost Bluetooth spojení s vaším telefonem, přehrávačem hudby a rádiových frekvencí FM
 • Navigace G550 disponuje vnitřní pamětí 8 GB
 • Navigace vybavena slotem přizpůsobeným na paměťové karty typu Micro SD o kapacitě až 32 GB
 • Motonavigace NAVITEL G550 dostala do výbavy předinstalované zahraniční mapy až 43 evropských zemí a několika dalších mimo EU
 • Pravidelné bezplatné aktualizace až čtyřikrát za rok

Přehledný displej GPS navigace NAVITEL G550

S motocyklovou GPS navigací NAVITEL G550 s velice moderním rozhraním vás vaše cesty dovedou do cíle, který si nastavíte. Perfektní přehled instrukcí o vaší jízdě budete mít na 4,3" dotykovém displeji s rozlišením 480 × 272 px. Jeho ovládání pro vás bude snadné a intuitivní, pár dotyky zvládnete úkony jako přibližování či oddalování mapy, vytváření tras či nastavování navigace. A dokonce můžete navigaci NAVITEL G550 ovládat i v motorkářských rukavicích!

Navigace NAVITEL G550 konstruována na míru motorkářům

S pomocí navigace NAVITEL G550 již dorazíte kamkoliv. Nemusíte mít strach o bezpečí či funkčnost navigace ani za deště, neboť je ošetřena stupněm krytí mezinárodního standardu IP67. Motocyklová navigace NAVITEL G550 je tedy chráněna proti vniknutí prachu, proti nárazům a také je voděodolná. Vložit do ní můžete microSD kartu o kapacitě až 32 GB, na kterou si budete moci ukládat např. další mapy či mediální soubory.

Informace o vaší trase z první ruky

S automobilovou GPS navigací NAVITEL G550 se již žádný řidič nebude muset bát, že sjede z trasy. Navigace NAVITEL G550 se postará o to, abyste všechny potřebné informace obdrželi včas. Dokonce vám bude oznamovat rychlostní kamery na trase. Také budete informování o veškerých omezeních rychlosti v různých úsecích cesty díky softwaru Navitel Navigator. Pokud začnete překračovat rychlost, GPS navigační zařízení NAVITEL G550 vás na to upozorní.

Za hranice s motorkářskou GPS navigací NAVITEL G550

Nemusíte se omezovat jen na Českou republiku, ale budete moci vyrazit také na prozkoumávání cizích krajin za hranicemi. S navigací NAVITEL G550 se neztratíte nikde, dostala totiž do výbavy balíček předinstalovaných map, se kterými se můžete vydat do 43 evropských zemí, dále Běloruska, Kazachstánu, Ruska a Ukrajiny. K tomu jsou mapy pravidelně aktualizovány až čtyřikrát do roka a za tuto službu nic navíc neplatíte. Dovybavit se dalšími mapami můžete zakoupením a instalací pomocí Navitel Navigator Update Center. Tak vzhůru na výlet!


Obsah balení motocyklové GPS navigace NAVITEL G550

 • Osobní navigační zařízení NAVITEL G550
 • Napájecí adaptér na motocykl
 • Napájecí adaptér do vozidla
 • Držák na GPS navigaci NAVITEL G550
 • Držák na motocykl
 • Držák do auta
 • USB kabely
 • Plastová pinzeta
 • Stylus pro resetovací tlačítko
 • Uživatelská příručka
 • Záruční list

Parametry a specifikace

Druh navigace

Určení Motocykl

Vlastnosti

Úhlopříčka 4,3 " (10,92 cm)
Maximální rozlišení 480 × 272 px
Max. velikost paměťové karty 32 GB
Vnitřní paměť 8 GB

Funkce

Výbava Bluetooth, FM, Přehrávač hudby
Speciální funkce Mapy ČR + Evropa , Databáze radarů , Dotykový displej , Doživotní aktualizace map
Způsob aktualizace map Přes počítač

Rozměry

Šířka 127 mm
Výška 87 mm
Hloubka 18 mm

Mapy

Mapy Evropa

Lokalizace

Jazyk hlášení Angličtina, Čeština, Francouzština, Maďarština, Němčina, Polština, Ruština, Slovenština, Španělština
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Maďarština , Francouzština , Polština , Španělština , Italština , Chorvatština , Bulharština , Estonština , Turečtina , Litevština , Ruština , Lotyština , Řečtina , Dánština , Finština , Nizozemština , Norština , Portugalština , Švédština , Rumunština , Čínština , Indonéština , Japonština , Srbština , Ukrajinština
Kód:  PP7110c
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594181740098
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22