Obnovit stránku

NAVITEL T757 LTE Navi

2 449 Kč
2 369 Kč
1 958 Kč bez DPH

NAVITEL T757 LTE Navi

Chytrá GPS navigace s řadou funkcí

GPS navigace Navitel T757 LTE vás provede po celé Evropě a detailní mapy zahrnují dokonce Rusko, Ukrajinu, Bělorusko a Kazachstán. Zařízení je vybavené navigačním softwarem Navitel Navigator, se kterým získáte doživotní aktualizaci několikrát ročně zdarma. Přístroj má v rukávu hned několik es, jako je výběr z alternativních tras, asistent jízdních pruhů, 3D zobrazení křižovatek nebo obsáhlá databáze se všemi rychlostmi, radary a body zájmu POI. Neztrácejte čas a během chvilky si najděte tu nejlepší benzínovou pumpu, restauraci nebo hotel.


Navitel T757 LTE

Kromě navigace zvládne i zábavu

Navitel T757 LTE je v podstatě tablet se systémem Android, který je primárně zaměřený na navigování. Kdykoli však můžete vyřešit důležité emaily nebo zabavit děti oblíbeným filmem.

Navitel T757 LTE poskytuje široké mapové pokrytí

Navitel T757 LTE disponuje mapovou výbavou celé Evropy, Ruska, Ukrajiny, Běloruska i Kazachstánu. Jednoduše a zcela zdarma můžete mapy několikrát ročně aktualizovat přes Google Play. Výhodou je velmi obsáhlá databáze bodů zájmu (POI) a databáze Speedcam s informacemi o radarech a dopravních kamerách.


Navigace postavená na systému Android

Chytrá navigace Navitel T757 LTE podporuje nejen WiFi a Bluetooth, ale také LTE pro připojení k mobilní datové síti. Navíc vám poskytne hned 16 GB paměti, takže si můžete stáhnout celou řadu užitečných aplikací. Lze využít také slot až pro 128GB micro SD kartu a případně dva sloty pro SIM karty. Celé zařízení funguje na operačním systému Google Android 8.1.


Pohodlné cestování

Součástí balení je veškeré potřebné příslušenství, mezi kterým vyčnívá multifunkční držák pro svislé nebo horizontální umístění navigace. Samozřejmě nesmí chybět ani adaptér pro bezproblémové nabíjení v autě.

Navitel T757 LTE

Partnerem a Brand Ambassadorem značky NAVITEL je známý automobilový závodník, jezdec dálkových závodů zejména v Rallye Dakar, Aleš Loprais.


Parametry a specifikace

Druh navigace

Určení Auto

Vlastnosti

Úhlopříčka 7 " (17,78 cm)
Maximální rozlišení 1280 × 800 px
Max. velikost paměťové karty 128 GB
Vnitřní paměť 16 GB

Funkce

Výbava Bluetooth, WiFi, FM, Přehrávač hudby, Přehrávač videa
Speciální funkce Mapy ČR + Evropa , RDS TMC (aktualizovaný přehled dopravy) , Databáze radarů , 3D budovy , Doživotní aktualizace map
Způsob aktualizace map Přes mobilní telefon

Rozměry

Šířka 192 mm
Výška 113,2 mm
Hloubka 8,85 mm

Mapy

Mapy Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko , Černá Hora, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr , Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikánský městský stát

Lokalizace

Jazyk hlášení Angličtina, Čeština, Francouzština, Maďarština, Němčina, Polština, Ruština, Slovenština, Španělština
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Maďarština , Francouzština , Polština , Španělština , Italština , Chorvatština , Bulharština , Estonština , Turečtina , Litevština , Ruština , Lotyština , Řečtina , Dánština , Finština , Nizozemština , Norština , Portugalština , Švédština , Rumunština , Čínština , Indonéština , Japonština , Srbština , Ukrajinština

Displej a rozlišení

Úhlopříčka displeje 7 " (17,78 cm)

Funkce

Funkce BlueTooth, Wi-Fi

Barva

Barva Černá

Vyberte si značku/model tabletu

Značka tabletu Navitel
Model tabletu T757
Kód:  PP7110z1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  NAVITEL T757
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08