Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

TomTom Rider 500 EU pro motocykly Lifetime

8 989 Kč
8 589 Kč
7 098 Kč bez DPH

TomTom Rider 500 EU pro motocykly Lifetime

Objevujte další dobrodružství

Tato prvotřídní GPS navigace je určena pro motocyklisty, kterým poskytne všechny důležité funkce pro precizní naplánování trasy a bezpečnou jízdu. Díky odolné konstrukci s krytím IPX7 zařízení odolá pádu a nepříznivému počasí se zachováním vysoké přesnosti ovládání i za prudkého deště. Součástí navigace jsou doživotní mapy celé Evropy s možností bezplatné aktualizace přes bezdrátové Wi-Fi rozhraní.


Klíčové vlastnosti GPS navigace TomTom Rider 500 EU pro motocykly 

 • Voděodolná konstrukce (IPX7)
 • Možnost ovládání displeje v rukavicích - 2 režimy pro lehké a těžké rukavice
 • Plánování a analýza cesty přes aplikaci MyDrive (WiFi nebo Bluetooth)
 • Zprávy ze smartphonu čtené nahlas
 • Kompatibilita s hlasovým ovládáním Google Now a Siri
 • Doživotní mapy celé Evropy
 • Rychlostní radary, TomTom Traffic
 • Bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth rozhraní
 • Bezplatné automatické aktualizace
 • Li-ion baterie s výdrží až 6 hodin
 • Duální orientace - zobrazení na šířku i na výšku


Chytrá obrazovka s citlivým ovládáním

Navigace pro motocykly TomTom Rider 500 EU disponuje 4,3" dotykovým displejem s chytrou obrazovkou, která je plně ovladatelná v rukavicích s možností zvolení režimu citlivosti pro lehké a silné rukavice. Oproti předcházejícím modelům zařízení disponuje dvojnásobným výpočetním výkonem a pětkrát rychlejším spuštěním. Navigace nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, jehož ovládání je maximálně snadné a rychlé.


Nastavení náročnosti trasy

Klikaté a kopcovité silnice

Navigace pro motocykly TomTom Rider 500 umožňuje zvolit náročnost stoupání a frekvenci zatáček v nízké, střední nebo vysoké úrovni. Díky této funkci se můžete vyhnout nudným rovným cestám a vybrat trasu pro adrenalinovou jízdu.

Bezplatné aktualizace

Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi

Zařízení je vybavené vestavěným Wi-Fi modulem, pomocí kterého můžete stahovat nejnovější aktualizace map a softwaru bez nutnosti připojení navigace k počítači. Na nové aktualizace budete upozorněni automaticky.

TomTom Road Trips

TomTom Road Trips

Vybírejte z pečlivě navržených tras se zastávkami s panoramatickým výhledem či občerstvením a užívejte si krásy klikatých přímořských silnic, nebo ohromující horská stoupání.

Aplikace MyDrive

Plánování trasy v aplikaci MyDrive

V aplikaci MyDrive snadno přizpůsobíte trasové body, zvolíte úroveň kopcovitosti a frekvence zatáček, nebo naplánujete okružní jízdu s jinou zpáteční trasou. Své dobrodružství můžete ihned sdílet do vaší navigace prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth rozhraní.

Doživotní mapy Evropy

Doživotní mapy Evropy

Navigace obsahuje předinstalované mapy Evropy s aktualizací zdarma po celou životnost navigačního zařízení. Získáte tak aktuální mapové podklady, které vás bezpečně dovedou do cíle.

TomTom Traffic

Služba TomTom Traffic

Služba TomTom Traffic vám přinese neuvěřitelně přesné dopravní informace v reálném čase. Dozvíte se, kde se doprava zpomalila a proč, takže získáte dokonalý přehled o tom, co vás na trase čeká a čemu je nejlepší se vyhnout.

Inteligentní upozornění

Inteligentní upozornění

TomTom Rider 500 vás včas upozorní, pokud se blížíte k rychlostnímu radaru a připomene vám rychlostní limit v daném úseku. Rovněž vás informuje na místa častých dopravních nehod a konec dopravní zácpy, aby vaše jízda byla co nejbezpečnější.

Podpora hlasových asistentů

Podpora hlasových asistentů

Díky podpoře hlasových asistentů Siri a Google Now můžete pohodlně ovládat přehrávání hudby, hovorů či získat aktuální informace o počasí. Stačí propojit navigaci s náhlavní soustavou a hlasové příkazy zadávat přímo do mikrofonu.

Pozice na výšku

Pozice na výšku

Navigace je vybavena inovativním otočným držákem, který umožňuje snadné přepínání mezi zobrazením na šířku a na výšku. Pokud otočíte zařízení do vertikální polohy, zobrazí se více informací o překážkách a omezeních, které vás na trase čekají, takže můžete lépe předvídat.

Parametry a specifikace

Druh navigace

Určení Motocykl

Vlastnosti

Úhlopříčka 4,9 " (12,45 cm)
Maximální rozlišení 480 × 272 px
Vnitřní paměť 16 GB

Funkce

Výbava Bluetooth, WiFi
Speciální funkce Mapy ČR + Evropa , RDS TMC (aktualizovaný přehled dopravy) , QuickGPSfix (rychlé zaměření GPS) , Databáze radarů , Dotykový displej , Doživotní aktualizace map
Způsob aktualizace map Přes mobilní telefon
Příjem dopravních informací Rádiové vlny (RDS-TMC)

Hmotnost

Hmotnost 280 g

Rozměry

Šířka 136,8 mm
Výška 88,4 mm
Hloubka 30,5 mm

Mapy

Mapy Andora, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko , Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikánský městský stát

Lokalizace

Jazyk hlášení Angličtina, Čeština, Francouzština, Maďarština, Němčina, Polština, Ruština, Slovenština, Španělština
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Francouzština , Polština , Španělština , Ruština
Kód:  PP583n03
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1GF0.002.00
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19