Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ultimate Ears – hudební párty kdekoli

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které propojují svět lidí a digitálních technologií. Letošní rok patří bezdrátovým reproduktorům a Ultimate Ears BOOM 2 rovnou míří na pomyslný vrchol v naší nabídce.

Působivé provedení

I ta nejbláznivější místa pro poslech hudby se nyní stanou reálně využitelná. Reproduktor Ultimate Ears BOOM 2 je totiž skvěle odolný proti vodě (dle standardu IPX 7), díky poctivé konstrukci obstojí i po nepříjemném pádu (až z výšky 1,5 metru), ale zároveň si stále udržuje mimořádně atraktivní vzhled.

Logitech Ultimate Ears BOOM 2

Zvuk má grády za všech úhlů

Uvnitř Ultimate Ears BOOM 2 je tzv. 360° reproduktor, který vyzařuje zvuk do všech stran a také je až o 25 % hlasitější než produkce předchozí modelové řady.

Svými rozměry se překvapivě vejde do každé větší kapsy a stane se tak vítaným společníkem při venkovních srazech, ale také vynikne na párty nebo jako hudební doprovod při odpolední opalovačce u vody.

Logitech Ultimate Ears BOOM 2

Všude tam oceníte špičkou výdrž na integrovanou baterii, která se vyšplhá až na 15 hodin. Navíc pokud by vám byl jeden reproduktor málo, můžete streamovat hudbu rovnou do dvou Ultimate Ears BOOM 2 současně. A to prostřednictvím Bluetooth (dosah až 30 metrů) a chytré aplikace, která je zdarma dostupná pro systém Android, tak i iOS.

Plná nabídka produktů Ultimate Ears

První generace Ultimate Ears Boom však také není vůbec špatná. Má sice trošku sníženou odolnost proti vodě (IPX4), ale jinak si zachovává stále velmi dobré parametry a hudbu si užijete ve zcela nových situacích.

Logitech Ultimate Ears BOOM

S Ultimate Ears MEGABOOM vás bude kromě síly provázet i hudba a dokonce po celých 20 hodin. Díky větším fyzickým rozměrům si užijete doslova nekonečnou taneční párty.

Logitech Ultimate Ears MEGABOOM

Radost vám udělá i reproduktor Ultimate Ears ROLL v lákavém pestrobarevném provedení. Byl navržen pro bláznivý životní styl a nikdy nezkazí žádnou zábavu. Vydrží téměř všechno a je připraven vyrazit s vámi na každou vaši výpravu. Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti ho sebou můžete vzít třeba i na výlet do džungle.

Logitech Ultimate Ears ROLL
Logitech
O firmě Logitech
Sídlo firmyLausanne, Švýcarsko
Založena1981
Webové stránkywww.logitech.com
P-DC1-WEB29