Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Uživatelské rozhraní

Naše webové stránky neustále vyvíjíme a zlepšujeme tak, aby byly pro naše zákazníky co nejpřehlednější. Z toho důvodu naleznete na našem webu prvky, které do velké míry usnadňují hledání a nakupování vámi vybraného zboží.

Co se v článku o uživatelském rozhraní Alza.cz dočtete?

  1. Oblíbené zboží
  2. Hodnocení zboží
  3. Zobrazení posledních nákupů
  4. Porovnání zboží
  5. Navigační menu
  6. Průvodce výběrem zboží
  7. Cena s Cashback

Oblíbené zboží

Zboží, které vás zaujme nebo které kupujete pravidelně, si můžete označit jako oblíbené. Stačí kliknout na ikonu srdíčka v rozbalovací roletce tlačítka Koupit ve výpisu kategorie nebo na ikonu hvězdičky v detailu zboží. Oblíbené zboží pomůže zobrazit dolní lišta.

Oblíbené zboží Alza.cz

Hodnocení zboží

U každého zboží, které už bylo alespoň třikrát hodnoceno, najdete přehledné výsledky hodnocení, počet zákazníků, kteří si zboží koupili, i procento těch, kteří ho doporučují. Díky tomu víte, že při koupi nesáhnete vedle.

Hodnocení zboží Alza.cz

Zobrazení posledních nákupů

Inspirujte se výběrem zboží našich zákazníků. Pod postranním menu vidíte, které zboží si v dané kategorii koupili před několika okamžiky.

Zobrazení posledních nákupů

Porovnání zboží

Parametry zboží vybraných kategorií můžete vzájemně porovnávat. Stačí kliknout na ikonu vah v rozbalovací roletce tlačítka Koupit u zboží ve výpisu kategorie nebo přímo v jeho detailu. Porovnávané zboží se zobrazuje v přehledné tabulce, nejlepší parametry jsou zvýrazněny.

Porovnání zboží Alza.cz

Nová podoba rozbalovacího postranního menu s názornými ikonkami zajistí bezproblémovou navigaci k jednotlivým kategoriím.

Navigační menu Alza.cz

Průvodce výběrem zboží

Existuje nepřeberné množství parametrů, podle kterých si můžete zboží vybrat. Pokud se v daném segmentu příliš neorientujete, náš průvodce je vždy připraven vám pomoct.

Průvodce výběrem zboží Alza.cz

Cena s CashBack

U vybraného zboží můžete narazit na speciální zelenou kolonkou Cena s CashBack nacházející se nad běžnou cenou. Jedná se o akci, kdy je vám při splnění všech jejích pravidel část z už zaplacené kupní ceny vrácena – cena po započítání cashbacku je vidět v rámečku. Pravidla akce s tím, jak lze slevu uplatnit, objevíte vždy po kliknutí na odkaz Cena s CashBack.

alza; cena s cashback

P-DC1-WEB28