Síťový kabel Vention podporuje šířku pásma až 155 MHz a nabízí maximální rychlost sítě 100 Mbps. S tímto kabelem hravě budete streamovat videa, hudbu, hrát hry i surfovat po internetu. Zajisté oceníte jeho snadnou instalaci díky funkci Plug & Play. Není třeba instalovat dodatečné ovladače. Kabel Vention stačí zapojit a začít používat.
Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
KONEKTORY
2× RJ-45 (CAT5E)
DÉLKA KABELU
50 metrů
RYCHLOST SÍTĚ
100 Mbps
Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Síťovým kabelem Vention můžete propojit počítač nebo notebook s routerem, switchem, ADSL či modemem. Díky pozlaceným konektorům dosahuje dlouhé životnosti. Nezničí se ani častým zapojováním. Zaručuje také stabilní přenos signálu.
Data jsou přenášena bez jakéhokoliv rušení signálu, a to díky sedmi stíněným krouceným párům měděných vodičů. Plášť kabelu Vention je vyroben z odolného a flexibilního PVC. Plášť má tloušťku 5,5 mm, což zvyšuje jeho odolnost.
Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Kód: | VENTd136 |
Záruka: | 24 měsíců |
Prod. číslo: | VAP-A10-S5000 |
Odkazy: | Stránky výrobce |