Obnovit stránku

Viking LVP80

Akční cena
5 990 Kč
4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH

Viking LVP80

Solární panel VIKING LVP80 - odolná konstrukce a všestranné využití

Solární panel VIKING LVP80, s lehkou a skladnou konstrukcí, je revoluční výrobek, který poskytne dostatek energie na vašich cestách. Panel je vyroben z monokrystalických solárních článků A-Grade, zasazených do nastavitelného hliníkového rámu, který zajišťuje mechanickou odolnost a lepší odvod tepla, čímž přispívá k vyšší účinnosti solárního panelu VIKING LVP80. Díky nízké hmotnosti a vysoké odolnosti je solární panel vhodný pro všestranné využití např. při kempování, v karavanech, na rybách nebo chatách a chalupách.

Klíčové vlastnosti solárního panelu VIKING LVP80

  • Skládací solární panel VIKING je ideální pro kempování, karavany, chaty a chalupy
  • Maximální výkon panelu dosahuje 80 W
  • Panel nabízí napětí až 19,8 V a proud 4.4 A
  • Solární panely SUNPOWER s povrchovou úpravou ETFE lamino
  • Odolná hliníková konstrukce s ochranou proti korozi
  • Samočistící efekt solárních panelů
  • Propojovací konektor MC4 s krytím IP67
  • Panel lze zapojit do bateriového generátoru VIKING
  • Povrchová úprava umožňuje lépe absorbovat světlo

Skládací solární panel VIKING LVP80 s vynikající účinností

Osazené solární panely značky SUNPOWER se vyznačují vysokou účinnosti přeměny energie, která činí 21,6%. Díky tomu můžete bezpečně nabíjet různé druhy elektrických zařízení až do požadovaného napětí 19,8 V a proudu 4.4 A. Po připojení zařízení k panelu VIKING LVP80 bude napájení spuštěno automaticky.

Povrchová úprava ETFE lamino

Solární monokrystalické panely SUNPOWER s povrchovou úpravou ETFE lamino zvyšují lámavost světla při dopadu slunečních paprsků na panel a zajišťují tak efektivnější přeměnu světla na elektrickou energii. Navíc disponují samočistícím efektem a jsou 100% odolné proti povětrnostním vlivům (krytí IP67).

Spolehlivost a kompatibilita

MC4 koncovka, s dostatečně dlouhým 5m kabelem, umožňuje propojení solárního panelu VIKING LVP80 s bateriovými generátory značky VIKING, včetně ostatních značek bateriových generátorů. Zapojením vhodné redukce rozšíříte možnosti využití panelu např. k nabíjení kamer, baterek, telefonů či powerbank. Kromě toho disponuje solární panel VIKING dostatečným výkonem pro zapojení notebooku, přenosné televize či malé chladničky.


Autorizovaný servis značky VIKING

Předností značky VIKING je zastoupení autorizovaného servisu v ČR pro tuto značku. Pro jakékoliv vyřízení záruční, pozáruční reklamace, nebo opravy, se můžete kdykoliv obrátit na autorizovaný servis značky VIKING v ČR.


Parametry a specifikace

Vlastnosti

Výkon panelu 80 W

Rozměry a hmotnost

Šířka 103 cm
Výška 51,5 cm
Hloubka 2,5 cm
Hmotnost 4 500 g
Kód:  VKNGa12
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  VSPLVP80
P-DC1-WEB23