Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

VirBuster 4000E generátor ozónu

6 250 Kč
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH

VirBuster 4000E generátor ozónu

Generátor ozonu VirBuster 4000E spolehlivě ničí bakterie, kvasinky, plísně i jejich spory. Kromě toho likviduje také hmyz, parazity a rovněž odstraňuje pachy, jako je zápach cigaretového kouře, hniloba či pach ze zvířat. To je možné díky jeho velkému výkonu a současně silnému oxidačnímu účinku. Účinnost generátoru ozonu VirBuster 4000E je založena na vlastnostech přírodního ozonu, který se po aplikaci samovolně mění na vzdušný kyslík. Ke svému provozu nepotřebuje přístroj nic jiného než přívod elektrické energie 230 V. Vyrobený je přitom z ocelového plechu a doplněný o povrchovou úpravu práškovým lakem. Vyniká svojí nízkou hmotností a pomocí madla jej lze také snadno přenášet. Vybavený je elektronickým časováním a zobrazuje zbývající čas bargrafem. Generátor VirBuster 4000E přitom produkuje 3,5 g ozónu za hodinu.

Klíčové vlastnosti generátoru ozonu VirBuster 4000E a příklady použití

 • Praktický generátor ozonu
 • Spolehlivě ničí bakterie, kvasinky, plísně i jejich spory
 • Likviduje také hmyz, parazity a rovněž odstraňuje pachy
 • Vyniká vysokým výkonem a silným oxidačním účinkem
 • Vyrobený z ocelového plechu a doplněný o povrchovou úpravu práškovým lakem
 • Snadno se přenáší pomocí integrovaného madla
 • S elektronickým časováním zobrazujícím zbývající čas bargrafem
 • VirBuster 4000E s kuličkovými ložisky pro zachování dlouhé životnosti
 • Velmi tichý provoz
 • S aktivní ochranou FanFlow chránící před dotykem s elektrickými částmi zařízení
 • Vhodný k použití ke sterilizaci a dezinfekci v domácnostech, chatách, garážích, dílnách, interiérech vozidel, školách, open-office, zasedacích místnostech, prodejnách, restauracích, provozovnách služeb, fitness, tělocvičnách, šatnách, sportovištích, knihovnách i zdravotnických zařízeních
VirBuster 4000E

Ozon je vysoce účinný i pro odstranění všech nepříjemných zápachů. Díky nízkým nákladům na provoz VirBuster 4000E významně šetří náklady za chemické desinfekční prostředky.

VirBuster 4000E

VirBuster 4000E tvoří ozon, což je plyn, a proto snadno pronikne do všech nepřístupných zákoutí vzduchotechniky a klimatizace. Díky tomu spolehlivě odstraní všechny nežádoucí plísně, roztoče a další patogeny v interiéru i klimatizaci vozidel.

VirBuster 4000E

VirBuster 4000E umožní dezinfekci zásilek před odesláním zákazníkovi. E-shopy snadno s pomocí generátoru ozonu VirBuster 4000E zajistí lepší ochranu spotřebitelů a zvýší bezpečnost online nákupů.

VirBuster 4000E

Pravidelné používaní generátoru ozonu VirBuster 4000E zajisti bezpečné pracoviště v místech, kde se musí střídat během dne větší množství osob.

VirBuster 4000E

Ozon spolehlivě ničí také roztoče a tak je vítaným pomocníkem v domácnostech alergiků.
VirBuster 4000E velmi účinně pomáhá s likvidací nežádoucích plísní, včetně jejich spor. V období zvýšených respiračních onemocnění pomáhá odstranit nežádoucí viry a bakterie. Díky VirBuster 4000E je váš byt bezpečným místem pro celou rodinu.

VirBuster 4000E

Dezinfekce pomocí ozonu je také vítaným pomocníkem ve všech ubytovacích zařízeních od malých penzionů po velké hotely.
Spolehlivá likvidace roztočů, bakterií i virů zajistí bezpečný prostor jak pro hosty, tak pro personál.

Hlavní výhody generátoru ozonu VirBuster 4000E

VirBuster 4000E se snadno používá a vyčnívá nízkými náklady na dezinfekci

K provozu generátoru ozonu VirBuster 4000E se vážou nízké náklady na dezinfekci, jelikož nebudete potřebovat další spotřební materiál či filtry. Postačí vám pouze přívod elektrické energie (230 V) a za 14 haléřů vydezinfikuje prostor středně velkého pokoje či kanceláře.* Díky lehkému a robustnímu provedení se generátor ozonu VirBuster 4000E snadno používá a jeho odolný plášť z ocelového plechu zajistí vysokou odolnost. K pohodlnému přenášení slouží praktické madlo. Před expedicí je každý VirBuster 4000E pečlivě testován. Integrovaný filtr vzduchu zamezí rozptylování prachových částic. FanFlow aktivně chrání uživatele před dotykem s vnitřními elektrickými částmi.

*prostor 6 × 6 m s výškou stropu 2,77 m (100 m3)

VirBuster 4000E byl vyroben v České republice a disponuje českým certifikátem

Generátor ozonu VirBuster 4000E byl zcela navržen a vyroben v české republice renomovanou společností Diametral a.s.. Tato společnost zajišťuje záruční servis a rovněž se postará i o pozáruční opravy. Na kvalitu generátoru ozonu VirBuster 4000E se můžete spolehnout, jelikož byly zkoušeny v českých zkušebnách a disponují českým i CE certifikátem.

Použití generátoru ozonu VirBuster 4000E je snadné

5,0
Hodnotili 3 zákazníci
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Barva

Barva Modrá

Typ

Vlastnosti

Výkon generátoru 3 500 mg/h
Vlastnosti Časovač

Rozměry

Výška 244 mm
Šířka 282 mm
Hloubka 172 mm

Typ zásuvky

Země Česko
Kód:  VirB002
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DMA98011
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB17