Obnovit stránku

Vivoo testovací proužek

299,-
Garance nejlepší ceny

Vivoo testovací proužek

Testovací proužky ViVoo přináší revoluci v kontrole vlastního zdraví

Analýza moči pomocí testovacích proužků se používá jako diagnostická metoda již téměř 150 let. Společnost Vivoo však přináší zásadní inovaci – první domácí test, který analyzuje zdravotní stav pomocí mobilního telefonu! Testování doma nabízí neocenitelný komfort, nezávislost a úroveň soukromí, kterou zdravotnická zařízení nemohou poskytnout. Celý proces je navíc navržen tak, aby byl co nejjednodušší a zvládnutelný během několika minut. Díky snadnému použití, komplexním výsledkům a odborným doporučením se Vivoo testovací proužky stávají efektivním nástrojem pro každého, kdo chce mít kontrolu nad svým zdravím a well-being. Je však důležité pamatovat na to, že tento výrobek slouží pouze jako doplněk a nenahrazuje profesionální lékařskou péči, protože není certifikovaným zdravotnickým zařízením.

Vivoo testovací proužek

Klíčové výhody testovacích proužků ViVoo

  • Testovací proužek pro analýzu moči
  • Analýza 9 důležitých parametrů – hydratace, pH moči, množství vápníku, sodíku, hořčíku, bílkovin, ketolátek, vitamínu C a hladina oxidativního stresu
  • Výsledky jsou k dispozici do 90 vteřin
  • Doprovodná aplikace zdarma
  • Přehled jednotlivých parametrů, sledování historie a statistik, upozornění na možná zdravotní rizika
  • Vhodný doplněk pro uživatele na keto dietě
  • Přesnost testu ověřena nezávislými laboratořemi
  • Obsahem balení je 1× testovací proužek
Vivoo testovací proužek

Výsledky už za 90 vteřin

Jak testování probíhá? Začněte stažením bezplatné aplikace Vivoo, která je dostupná pro Android a iOS. Pak už jen stačí odebrat se na toaletu. Otevřete sáček s testovacím proužkem a vymočte se na všechna barevná políčka s činidly v horní části proužku. Proužek použijte při středním proudu moči a snažte se na něj nemočit déle než 2-3 sekundy, aby byla zajištěna přesnost měření. Jakmile budete hotovi, spusťte časovač v aplikaci. Po jeho uplynutí proužek naskenujte. Jedinečný algoritmus zpracování obrazu přesně detekuje barevné změny na testovacích parametrech. Tento algoritmus spolupracuje s rozsáhlou databází tisíců obrázků, aby zvýšil kvalitu výsledků. Za pouhých 90 sekund získáte údaje o svém těle v reálném čase a užitečné rady, jak svou kondici ještě vylepšit.

Vivoo testovací proužek

Testujte se pomocí proužků Vivoo pravidelně

Možná se ptáte, kdy je nejlepší čas na provedení testu? Odpověď je jednoduchá – jakýkoli čas je vhodný. Vivoo není diagnostický nástroj, takže můžete test provést kdykoli během dne. Přesto se doporučuje provést test při druhém močení po probuzení. Pokud testujete pravidelně, je ideální to dělat každý týden přibližně ve stejnou dobu, aby byly výsledky co nejkonzistentnější. Týdenní frekvence testů je pouze doporučená a můžete testovat klidně i každý den. Test lze provést i během menstruace. Vyhněte se však odběru počátečního proudu moči, protože vysoký počet červených krvinek může ovlivnit hodnoty analýzy. Testování v období těhotenství je trochu složitější. Ženské tělo prochází během těhotenství mnoha změnami, které ovlivňují různé wellness parametry a mohou změnit jejich obvyklé hodnoty. I když můžete nadále využívat personalizované rady aplikace Vivoo, nedoporučuje se ji používat pro interpretaci výsledků testů v tomto citlivém období.

Vivoo testovací proužek

Jedním testem získáte 9 klíčových parametrů

Schopnost analyzovat několik klinických parametrů jedním proužkem je skutečně jednou z hlavních výhod tohoto produktu. První verze Vivoo proužků sledovala 4 základní faktory. Na základě přání uživatelů byl jejich počet zvýšen na 9. Konkrétně se jedná o míru hydratace, pH moči, množství vápníku, sodíku, hořčíku, bílkovin, ketolátek, vitamínu C a hladinu oxidativního stresu. Tyto parametry významně ovlivňují stav našeho organismu a celkovou pohodu. Aplikace poskytuje přehledné informace o ideálních hodnotách, odchylkách od nich a o tom, jak tyto hodnoty optimalizovat. Rovněž upozorňuje na zdravotní rizika spojená s abnormálními hodnotami.

Ketony

Normálně by ketony v moči neměly být přítomny, pokud nedržíte ketogenní dietu. To znamená, že vaše tělo správně využívá glukózu k výrobě energie, což je zdravé pro většinu lidí. Absence ketonů v moči přináší řadu výhod, jako jsou silný metabolismus, efektivní spalování energie, lepší výkon při cvičení a vyvážená hladina cukru v krvi. Přítomnost ketonů v moči může poukazovat na základní zdravotní problémy, kterým je třeba věnovat pozornost. Vivoo umožňuje snadné testování ketonů, poskytuje přehled o potenciálních rizicích, vlivu stravy a životního stylu a nabízí doporučení pro zlepšení výživy a snížení tvorby ketonů.

Vivoo testovací proužek
Vivoo testovací proužek

Vitamín C

Vitamin C je klíčový pro mnoho základních tělesných funkcí, včetně podpory imunitního systému a neutralizace volných radikálů. Lze ho získat ze stravy nebo vhodných doplňků. Dostatek vitaminu C vám může pomoci udržovat zdravou pokožku, dásně a zuby, rychleji se zotavit po zranění a nemoci, podpořit imunitní systém i snížit riziko chronických onemocnění. Testování vám poskytne důležité informace o vašem příjmu vitaminu C, odhalí účinnost doplňků stravy a případné potřeby úprav. Také získáte tipy na nejlepší potraviny bohaté na vitamin C, které budou vyhovovat vašim stravovacím preferencím a požadavkům.

Vápník

Vápník je klíčovým elektrolytem, který podporuje celkovou pohodu a základní fyziologické funkce, jako jsou svalové kontrakce. Optimální příjem vápníku přináší řadu výhod – zdravé kosti, zvýšenou fyzickou výkonnost, lepší náladu, zdravé zuby nebo lepší kvalitu spánku. Test moči odhalí množství přebytečného vápníku, které vaše tělo vylučuje, a poskytne informace o tom, zda přijímáte dostatek tohoto minerálu. Zjistíte rizika spojená s nedostatkem i přebytkem vápníku a naučíte se, jak optimalizovat jeho příjem úpravou stravy. Také objevíte nejlepší potraviny, které odpovídají vašim potřebám vápníku.

Vivoo testovací proužek
Vivoo testovací proužek

Hořčík

Hořčík je zásadní pro celkové zdraví a pohodu tím, že reguluje funkce imunitního systému, usnadňuje nervový přenos a podporuje tvorbu energie. Získat ho lze z různých potravin. Jeho konzumace podporuje schopnost učení, kvalitu spánku, funkci mozku, zlepšuje náladu, snižuje stres i má pozitivní vliv na sportovní výkony. Hladina hořčíku v moči poskytne informace o tom, zda ho přijímáte dostatečné množství. Nechybí přehled možných rizik spojených s jeho nedostatečnou i příliš vysokou konzumací. Získáte několik skvělých tipů, jak příjem hořčíku zvýšit díky na něj bohatých potravin.

Hydratace

Voda je základ života, proto nepřekvapí, že hydratace je pro udržení správných tělesných funkcí a celkového zdraví zásadní. Její nedostatek může vést k negativním zdravotním následkům, zatímco optimální hydratace přináší řadu výhod, včetně zdravějšího trávení a metabolismu, lepší pleti nebo snazší kontroly hmotnosti a chuti k jídlu. Pomocí systému Vivoo se můžete dozvědět cenné informace o vaši úrovni hydratace i kolik vody potřebujete během dne vypít.

Vivoo testovací proužek
Vivoo testovací proužek

Oxidační stres

Oxidační stres vzniká, když je nerovnováha mezi volnými radikály a antioxidanty, což může dlouhodobě způsobovat poškození buněk a tkání a vést k chronickým onemocněním. Zvýšená hladina MDA (malondialdehydu) naznačuje vyšší poškození volnými radikály a zvýšené riziko únavy, vypadávání vlasů, vypadávání vlasů nebo zrychleného stárnutí. MDA je stabilní molekula vylučovaná močí, což z ní činí vhodný biomarker oxidačního stresu. Monitorováním její hladiny získáte informace o úrovni oxidačního stresu ve vašem těle. Aplikace vám poskytne přehled o zdravotních rizicích spojených s oxidačním stresem a nabídne rady pro změny ve stravě a životním stylu, které pomohou tento stres snížit.

Sodík

Sodík je důležitý elektrolyt, který se nachází v soli a mnoha dalších potravinách. Jeho dostatečný příjem je nezbytný pro správné fungování těla, včetně nervového a svalového systému. Přesto může nadměrná konzumace sodíku vést ke zdravotním problémům. Mezi klíčové funkce sodíku v těle patří regulace krevního tlaku, řízení nervových a svalových funkcí nebo prevence dehydratace. Pravidelné testování vám umožní sledovat hladinu sodíku v těle a zajistit jeho vyvážený příjem. Získáte přehled o možných rizicích spojených s nadměrným nebo nedostatečným příjmem sodíku. Také se dozvíte, jak upravit svůj jídelníček, aby byla hladina sodíku optimální.

Vivoo testovací proužek
Vivoo testovací proužek

Bílkoviny

Ledviny filtrují škodlivé látky z krve a vylučují je močí, přičemž bílkoviny obvykle do moči nepronikají. Některé situace však mohou způsobit, že se v moči objeví, což může signalizovat horečku, únavu, dehydrataci, emoční stres nebo vystavení extrémním teplotám. Testovacími proužky Vivoo můžete sledovat hladinu bílkovin v moči, identifikovat potenciální rizika spojená s jejich přítomností a zjistit, jak upravit stravu a životní styl pro zlepšení výživy a celkové pohody.

pH moči

Kontrola pH moči vám poskytuje přehled o acidobazické rovnováze vaší stravy, což vám umožní lépe rozhodovat o vašem jídelníčku. Udržování zdravého pH moči pomocí správné výživy přináší několik výhod včetně lepší funkce svalů, zdravého trávení nebo podpory imunitního systému a celkové pohody.

Vivoo testovací proužek

Aplikace jako osobní wellness průvodce

Vivoo nejenže přináší souhrn analyzovaných parametrů v pohodlí vašeho domova, ale má mnohem širší poslání. Cílem je posilovat, vzdělávat a vybavit vás personalizovanými, snadno aplikovatelnými doporučeními, které pomáhají zlepšit vaše zdraví. K tomu slouží bohatá doprovodná aplikace, která bere v úvahu informace o vašem těle, celkovém zdravotním stavu, stravovacích preferencích a životních návycích. Na základě těchto údajů vám při každém novém testu poskytuje šité na míru rady týkající se výživy a životního stylu, které odpovídají vašim individuálním potřebám. Všechna doporučení jsou pečlivě připravena kvalifikovaným týmem lékařů, odborníků na výživu a dietologů. Pokud potřebujete, aplikace vám nastaví upomínky na jejich dodržování.

Vivoo testovací proužek

Welly, váš chytrý asistent

Welly je ideálním partnerem pro ty, kteří chtějí ze své cesty za wellness vytěžit maximum. Jde o další báječnou funkci dostupnou ve Vivoo aplikaci, a to zcela zdarma. Inspiruje vás vyváženými a chutnými recepty, spočítá váš optimální denní kalorický příjem, a pomůže dosáhnout vašich fitness cílů, ať už se snažíte nabrat svalovou hmotu nebo shodit pár kilo. Pomůže vám také odhalit chyby, kterých se v péči o sebe dopouštíte. Welly je založen na umělé inteligenci a lze s ním komunikovat prostřednictvím chatu. Obrátit se na něj můžete kdykoliv budete potřebovat – třeba s žádostí o radu, co dobrého k večeři. Aplikace Vivoo a chytrý asistent Welly v současné době komunikují v anglickém jazyce.

Vivoo testovací proužek

Parametry a specifikace

Určení

Určení Domácí testy
Kód:  vi2401
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  860008284709

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB06