Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Na reproduktor SOUNDmaster jsou voda i prach krátké

Před nedávnem se v nabídce Alza.cz objevil nový produkt od značky Niceboy®, prachu a voděodolný reproduktor Niceboy® SOUNDmaster. Co všechno vám tento přenosný elegán může nabídnout?

Niceboy® SOUNDmaster

Niceboy® SOUNDmaster je bezdrátový Bluetooth reproduktor v elegantní černé barvě. Co se rozměrů týče, je 19 cm široký a 8 cm vysoký, takže jako přenosný reproduktor na cesty bude ideální. Přesto není co do výkonu žádné ořezávátko.

Niceboy® SOUNDmaster nabízí frekvenční rozmezí od 60 do 18 000 Hz, což je na přenosný reproduktor již slušná hodnota. Funkce DSP a Powerful Bass se zase starají o vyvážený, ale zároveň patřičně dunivý zvuk. Celkový výkon dosahuje 15 W, takže v případě, že si to budete přát, dokáže reprák způsobit i slušný virvál.

Bezdrátový reproduktor funguje i jako powerbanka

Zajímavé jsou i nehudební aspekty SOUNDmasteru, například hospodaření s energií. Baterie tohoto Bluetooth reproduktoru vydrží až 10 hodin, navíc SOUNDmaster funguje i jako powerbanka. Když se třeba octnete s vybitým mobilem mimo civilizaci, můžete jej z reproduktoru jednoduše nabít.

Niceboy® SOUNDmaster

Při srovnání s ostatními Bluetooth reproduktory se SOUNDmaster může pochlubit moderní verzí Bluetoothu 4.2 a rovněž nabízí i funkci NFC, díky které ho spárujete třeba s mobilem pouhým přiložením.

Další funkce Bluetooth reproduktoru SOUNDmaster

Co se týče dalších funkcí, reproduktor může při telefonních hovorech fungovat i jako handsfree. Praktické také je, že pokud náhodou nemáte při sobě mobil, můžete hudbu do bezdrátového reproduktoru dostat prostřednictvím SD karty.

Reproduktor Niceboy® SOUNDmaster

Co je na tomto reproduktoru asi nejzajímavější, je jeho odolnost vůči vodě a prachu IP67. To dělá ze SOUNDmasteru ideální Bluetooth reproduktor na ven, kde mu nebude vadit prach ani vlhké počasí. Díky pogumování navíc zvládne i hrubější zacházení.

Reproduktor na Alza.cz stojí okolo 2 500 Kč, takže s ohledem na jeho kvality můžeme říci, že za málo peněz dostanete hodně muziky.  

P-DC1-WEB24