Obnovit stránku

Vyměňte starý tlačítkový mobil za nový smartphone Samsung se slevou až 1500 Kč

Máme pro vás několik důvodů, proč vyměnit tlačítkový telefon za smartphone. Navíc až do 31. července 2017 vykoupíme váš tlačítkový telefon a dáme vám slevu až 1 500 Kč na nový smartphone od Samsungu. Stačí se zastavit na kterékoli naší prodejně v ČR.

Vyměňte nyní na kterékoli prodejně Alza.cz svůj starý tlačítkový telefon za nový smartphone od Samsungu a získejte slevu až 1500 Kč. Pokud si stále nejste jisti, připravili jsme pro vás pět důvodů, proč vyměnit starý tlačítkový mobil za nový smartphone.

Pravidla akce

 • Navštivte kteroukoliv naši prodejnu Alza.cz v ČR.
 • Odevzdejte váš starý tlačítkový telefon jakékoli značky – klidně i nefunkční a bez příslušenství.
 • Nakupte jeden z níže uvedených smartphonů značky Samsung.
 • Okamžitě obdržíte slevu na nový smartphone – slevu vám odečteme hned na prodejně.
 • Slevu je možné použít jen při koupi nového telefonu (tedy ne rozbaleného, použitého či zánovního produktu).
 • Akci lze využít pouze na prodejně Alza.cz na území ČR za asistence prodejce Alza.cz – nelze využít pro online nákupy.
 • Nelze kombinovat s ostatními akčními nabídkami na Alza.cz.
 • Slevy není možné kumulovat a na každý nový smartphone je možné získat jen jeden odečet za starý telefon.
 • Akce je podmíněna provedením registrace na Alza.cz.
 • Maximální počet nových smartphonů je 1 ks na osobu.
 • Akce platí od 1. do 31. 7. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Chytré telefony Samsung zařazené do kampaně

Do kampaně jsme se rozhodli zařadit nejžádanější telefony z řady Samsung Galaxy, ze které si vybere úplně každý.

Pokud patříte mezi nenáročné uživatele, doporučujeme vám modely nižší střední třídy Samsung Galaxy J3, J5 a J7. Na ni navazují modely vyšší střední třídy Samsung Galaxy A3 a A5, které v sobě kombinují ideální poměr ceny a kvality. Nechybí ani vysoce odolný telefon, který odolá vodě, prachu i nárazům – Samsung Galaxy Xcover 4. Pro ty, kteří chtějí špičkový telefon za výhodnější cenu, loňská vlajková loď Samsung Galaxy S7 nebo její větší varianta Galaxy S7 edge bude ta pravá. Patříte naopak mezi uživatele, kteří chtějí to nejlepší? Pořiďte si nejnovější model vlajkové lodi Samsung Galaxy S8 nebo Galaxy S8+ a získejte slevu až 1 500 Kč.

Svůj starý tlačítkový telefon můžete vyměnit za tyto smartphony

Název telefonuVýše slevy (včetně DPH)
Samsung Galaxy J3, J5 a J7 (2016)500 Kč
Samsung Galaxy Xcover 41 000 Kč
Samsung Galaxy A3 a A5 (2017)1 000 Kč
Samsung Galaxy S7 a S7 edge (pouze zlatá a černá barva)1 500 Kč
Samsung Galaxy S8 a S8+ (pouze modrá barva)1 500 Kč

i Vzhledem k omezenému počtu akčních telefonů doporučujeme předem si ověřit dostupnost Vámi vybraného modelu v nejbližší prodejně Alza.cz.

5 důvodů, proč vyměnit tlačítkový mobil za nový smartphone

Často lidé při koupi nového mobilního telefonu zvažují, zda-li je lepší si pořídit tlačítkovou klasiku nebo dotykový smartphone. Ačkoliv tlačítkový telefon stačí na posílání SMS a volání, po chytrých telefonech dnes už sahají i sebevíc konzervativní uživatelé. Proč je v dnešní době smartphone pro kohokoliv výhodnější než tlačítkový telefon?

Focení se smartphonem1. Lepší fotografie

S tlačítkovým telefonem sice pořídíte fotografii také, ale jak často si říkáte, že je poněkud rozmazaná a není tak ostrá?

Výhodou smartphonů je, že i na levných modelech jsou fotografie výrazně kvalitnější a obličeje vašich přátel, rodinných příslušníků, dětí nebo vnoučat tak nebudou rozmazané. Navíc je jednoduše stáhnete do počítače nebo někomu obratem pošlete.

Ovládání smartphonu2. Pohodlné ovládání

U tlačítkových telefonů musíte při psaní neustále hledat, pod kterým tlačítkem se skrývá jaké písmeno. Nehledě na to, kolik jich musíte celkem zmáčknout, než vůbec něco napíšete. Psaní na smartphonu je díky většímu displeji podstatně rychlejší a jednodušší, jelikož se na displej vejde celá klávesnice. Navíc pohyb v menu a dotykové ovládání je přirozenější, jednodušší a rychlejší i pro starší uživatele.

Aplikace pro smartphone3. Aplikace a internet

Oproti tlačítkovému telefonu můžete s chytrým telefonem využívat nejrůznější aplikace. Ty dnes prakticky nahrazují klasické SMS zprávy. Kromě textu můžete posílat i fotografie, videa nebo si přes ně rovnou volat. Vše zdarma. Potřebujete zjistit, jaké bude počasí, najít dopravní spoj, podívat se do mapy, využít navigaci nebo zkontrolovat e-mail? Žádný problém. Nesmíme zapomenout ani na moderní internetové bankovnictví přes smartphone, protože klasický GSM banking už přestává být ze strany bank pomalu ale jistě podporován.

Smartphone jako osobní úložiště4. Osobní úložiště

Smartphone lze využít i jako úložiště pro fotografie, videa, hudbu nebo dokumenty. Kapacitu úložiště je většinou možné navýšit pomocí paměťové karty. Telefon potom stačí kdykoliv připojit k počítači a jednoduše do něho „nasypat“ nebo z něho „vysypat“ vše, co potřebujte.

Pohodlí se smartphonem5. Široká přizpůsobitelnost

Každý chytrý telefon je poháněn nějakým operačním systémem a je jen na vás, jak ho využijete. Můžete z něho například udělat plnohodnotnou náhradu za počítač nebo si naopak jeho nastavení a úvodní obrazovku zjednodušit na naprosté minimum. A přesto máte oproti tlačítkovému telefonu lepší fotoaparát, pohodlnější ovládání, nejnutnější aplikace i velké úložiště.