Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

K vybraným modelům vysavačů Electrolux získáte dárek

Aktualizováno

Vykročte do nového roku s novým vysavačem Electrolux, který se postará o perfektní úklid vaší domácnosti. Pokud využijete speciální akční nabídku a zvolíte některý z níže uvedených modelů vysavačů Electrolux, obdržíte navíc jako dárek inovativní prachovku Electrolux, která společně s praktickým držákem na vysavač tvoří unikátní sadu pro snadný úklid. Vybírat můžete jak ze sáčkových modelů, tak z bezsáčkových variant různých barev i zajímavého designového zpracování. Jakých konkrétních modelů se akce týká a jaké jsou její bližší podmínky?

Akce vysavač Electrolux + prachovka

Přehled modelů zařazených do akce:

Již od začátku nového roku můžete využít speciální akci společnosti Electrolux a vybírat z níže uvedených modelů bezsáčkových i sáčkových vysavačů, ke kterým obdržíte jako dárek prachovku Electrolux pro snazší úklid vaší domácnosti.

Modely bezsáčkových vysavačů Electrolux zařazené do akce:

Modely sáčkových vysavačů Electrolux zařazené do akce:

Vysavač Electrolux
Jedním z nabízených modelů je také vysavač Electrolux Ease C4 EC41-ANIM v elegantním červeném provedení.

Jak jednoduše obdržíte praktickou prachovku Electrolux?

  1. Od 1. 1. 2020 až do vyčerpání zásob zakupte některý z výše uvedených modelů vysavače Electrolux.
  2. Proveďte registraci vašeho vysavače do 14 dnů od nákupu na webových stránkách www.electrolux.cz. S registrací příliš neotálejte, akce platí jen do vyčerpání zásob
  3. Do 30 dnů od schválení registrace vám společnost Electrolux zašle dárek v podobě praktické prachovky na vámi uvedenou adresu.
  4. Bližší informace a kompletní pravidla k celé akci nalezne zde.
Prachovka Electrolux
Prachovku Electrolux máte díky praktickému držáku vždy po ruce.

Na jakém principu funguje prachovka Electrolux?

Prachovka Electrolux je součástí sady, kterou jednoduše připojíte k vašemu vysavači a máte ji tak v průběhu vysávání kdykoliv po ruce. Pouhým stiskem tlačítka aktivujete rotující kartáč, se kterým odstraníte prach z těžko dostupných míst i z křehkých předmětů. Prachovka využívá ke svému čištění i nabíjení statickou elektřinu, která vzniká rotací čisticího kartáče.

Prachovka Electrolux
Váš úklid bude díky prachovce Electrolux rychlejší a důkladnější .

Proč je dobré důvěřovat značce Electrolux?

Společnost Electrolux slaví krásné kulaté sté výročí a při této příležitosti připravila pro své zákazníky mnoho hodnotných dárků zaměřených na péči a údržbu domácnosti. Využijte také některou ze skvělých akčních nabídek společnosti, která je již mnoho let považována za předního světového výrobce domácích i profesionálních spotřebičů a která dokázala za dobu svého působení prorazit na více jak 150 světových trzích se spotřební elektronikou. Poznejte propracovaný a moderní design spotřebičů Electrolux, stejně jako jejich inovativní funkce a programy, které svým spotřebitelů přináší maximální užitek, zároveň však šetří jejich čas i energetické náklady.

Nový vysavač Electrolux zbaví vaši domácnost veškerého prachu i dalších nečistot, praktickou prachovku oceníte při úklidu vyvýšených či jinak těžko dostupných míst.

WEB8