Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Wacom Intuos S Black

-10%
Akční cena
2 190 Kč
1 969 Kč
1 627 Kč bez DPH

Wacom Intuos S Black


Pokrokový grafický tablet Wacom Intuos, se kterým je kreslení snazší než kdy jindy

U nové generace tabletu Wacom Intuos S Black vsadil výrobce na zachování stejné aktivní plochy, ovšem podařilo se mu ubrat na rozměrech a celkové hmotnosti. Pro kreslení je k dispozici aktivní pero Wacom Pen a s poutkem a nově i žlábkem na jeho odložení. O 60 % si polepšila i životnost baterie tabletu Wacom Intuos S. Nechybí ani konfigurovatelná Express Keys tlačítka, jejichž úkolem je zjednodušit práci v grafických aplikacích.


Wacom Intuos S Black a jeho klíčové vlastnosti

 • Wacom Intuos S pro vaši práci
 • Velká aktivní plocha 152 × 95 mm při zachování nižších rozměrů a hmotnosti tabletu
 • Pero Wacom s vylepšenou ergonomií a pogumovanou přední částí
 • O 60 % delší životnost baterie tabletu Wacom Intuos (až 15 hodin provozu)
 • Celkem 4 096 úrovní přítlaku
 • Tabletu Wacom Intuos nechybí žlábek na odložení pera
 • Připojení dodávaným USB kabelem (1,5 m)
 • Grafický software ke stažení zdarma
 • V nabídce dvě velikosti tabletu Wacom Intuos S i modely s Bluetooth

Tablet Wacom Intuos S doplňuje citlivé, ergonomické pero

K tabletu Wacom Intuos S je dodáváno pero Wacom Pen 4K, které nabídne 4 096 úrovní přítlaku pro co nejplynulejší a nejpřesnější kreslení. Hrot pera má zároveň nižší aktivační přítlak, důležitý pro nakreslení tenkých čar. Kromě jiného na tabletu Wacom Intuos oceníte i prostor pro uložení tří náhradních hrotů, vylepšené ergonomické provedení a pogumovaní přední části, která brání klouzání pera.Hroty a koncovky uložené uvnitř pera

Uvnitř pera najdete prostor pro uložení přídavných hrotů a koncovek. Ty můžete během kreslení různě měnit a snáze tak dosáhnout působivých detailů. S Wacom Intuos bude kreslení jedna radost!


Wacom Intuos vychytávkami nešetří

Tvůrčí proces je s tabletem Wacom Intuos nanejvýš pohodlný. Výrobce totiž nově zahrnul držák na pero anebo ovladač se čtyřmi ExpressKeys, umožňující rychlejší ovládání. Vybrané modely Wacom Intuos S jsou navíc vybavené i Bluetooth rozhraním pro bezdrátové propojení s PC.


3 jednoduché kroky a můžete na svém tabletu Wacom Intuos začít kreslit

Zprovoznění tabletu Wacom Intuos je velmi snadné. Stačí ho připojit k PC nebo MacBooku přes USB, stáhnout a nainstalovat potřebné ovladače a provést rychlou registraci.

Bundlované aplikace ušité na míru vzdělávání

Získejte 3 měsíce bezplatného přístupu ke skvělým bundlovaným aplikacím speciálně přizpůsobeným pro vzdělávání: Collaboard, Explain Everything, Kami, Limnu, Pear Deck. Všechny aplikace umožňují učitelům a studentům spolupracovat a sdílet nápady stejně snadno jako ve třídě.

Detaily nabídky

 • 3 měsíce bezplatného přístupu k aplikacím
 • Nabídka je platná do 30. listopadu 2021
 • Platí pro Windows 10, macOS 10.13 nebo pozdější a Android
 • Je vyžadováno Wacom ID a registrace produktu
Wacom Intuos

Collaboard

S pomocí Collaboard lidé spolupracují v reálném čase kreslením na tabuli, přidáváním poznámek, dokumentů, obrázků, videí a mnoha dalšího.

Wacom Intuos

Explain Everything

Ať už potřebujete vytvořit prezentaci nebo vysvětlující video, vést nebo úkolovat ostatní, vysvětlit jakékoli téma nebo navrhnout projekt, tato aplikace je určena právě vám.

Wacom Intuos

Kami

Kami změní jakýkoli existující dokument na prostor k vyjádření se, nebo na interaktivní výukové prostředí. Spolupracujte v reálném čase a podněcujte kreativitu pomocí řady anotačních nástrojů přístupných z vašeho pen displeje Wacom nebo pen tabletu Wacom.

Wacom Intuos

Limnu

Aplikace Limnu nabízí plně vybavenou online bílou tabuli s nejlepším povrchem pro sdílené kreslení na trhu. Lidem je její používání jasné, jelikož je vzhledem i pocitově shodná s klasickou bílou tabulí, a je zároveň rychlá a plynulá i při vzdáleném připojení.

Wacom Intuos

Pear Deck

Pear Deck založili sami pedagogové. Učitelům usnadňuje tvorbu a spuštění prezentací v prostředí výukových nástrojů Google a Microsoft, zatímco studentům dnes a denně umožňuje setkávání s vyučujícím, spolužáky i s novými podněty.

Rozšiřte své dovednosti pomocí široké nabídky softwaru

Wacom Intuos

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Corel Painter Essentials 7

Staňte se umělcem pomocí široké škály malířských stylů, oceňovaných natural media štětců a fotografických efektů. Využijte své pero na maximum a vytvořte autentický ručně malovaný vzhled - pokaždé.

Wacom Intuos

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Corel AfterShot 3

Proměňte svou vášeň pro fotografování na nezapomenutelné vzpomínky pomocí výkonných nástrojů pro úpravu fotek a proměňte každou dobrou fotografii na skvělou.

Wacom Intuos

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Clip Studio Paint Pro

Přirozené tahy štětcem, rychlé vybarvení, neomezené barevné nuance a šablony 3D postav. Tento software obsahuje vše, co nadějný komiksový umělec nebo milovník manga potřebuje, aby jeho nápady oživly.
Clip Studio Paint Pro je dvouletá licence s omezeným použitím s možností upgradovat na neomezenou verzi za zvýhodněnou cenu nebo ji nadále po 2 letech používat jako verzi Clip Studio Paint Debut.

4,8
Hodnotilo 76 zákazníků
5 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
13
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Parametry

Úrovně tlaku 4 096
Bezdrátové připojení Ne
Rozlišení snímací vrstvy 2540 lpi
Napájení Přes USB
Rozhraní USB
Pero Pen 4K

Aktivní plocha

Šířka 152 mm
Výška 95 mm

Rozměry a hmotnost

Hloubka 8,8 mm
Šířka 210 mm
Výška 160 mm
Hmotnost 230 g
Kód:  MF127a1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CTL-4100K
WEB4