Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Wallbox Copper SB 22kW

27 890 Kč
23 050 Kč bez DPH

Wallbox Copper SB 22kW

Pořiďte si výkonnou a inteligentní nabíjecí stanici elektromobilů Wallbox Copper s elgantním designem z tvrdého skla v  černé povrchové úpravě. Je vybavena univerzální zásuvkou vhodnou pro konektory typu 1 i 2 a nabízí maximální výkon až 22 kW pro 3fázové instalace. Může fungovat jako hlavní nabíječka, kdy automaticky distribuuje dostupnou energii do všech ostatních připojených nabíječek.

Klíčové vlastnosti nabíjecí stanice Wallbox Copper SB 22kW

  • Výkonná inteligentní nabíjecí stanice Wallbox Copper SB 22kW 
  • Elegantní design v černé povrchové úpravě
  • Jako hlavní nabíječka může distribuovat energii do sekundárních stanic
  • Automatická úprava výkonu funkcí Power Boost
  • Plánování nabíjecích časů
  • Ovládání mobilní aplikací ze smartphonu nebo chytrých hodinek
  • Statistiky v reálném čase i historicky
  • Přístup RFID kartami

Regulace spotřeby energie nabíječky Wallbox Copper SB

Nabíjecí stanice Wallbox Copper SB měří, kolik elektřiny spotřebujete na běžný provoz a zbytek dává vašemu autu. Volitelná funkce Power Boost automaticky upravuje výkon a poskytuje vám nejlepší možný nabíjecí účinek. Spotřeba energie nabíječky Wallbox Copper SB se automaticky sníží, pokud nabíjecí proud překročí maximální smluvní výkon vašeho domova nebo firmy.

Ovládání nabíjecí stanice Wallbox Copper SB 22kW

Automatické spuštění a ukončení nabíjení lze jednoduše naplánovat na portálu myWallbox. Prostřednictvím mobilní aplikace Wallbox můžete sledovat stav nabíjecí stanice a ovládat ji na dálku odkudkoli. Aplikace Wallbox Copper SB ochrání nabíječku blokováním před nechtěným použitím a zobrazí statistiky průběhu nabíjení v reálném čase. Budete upozorněni na ukončení nabíjení, nebo dostanete výzvu na připojení auta k nabíječce před plánovaným začátkem nabíjení. K dispozici je rovněž verze této aplikace pro chytré hodinky. 

Řízení přístupu k nabíjecí stanici Wallbox Copper SB

Odemknout nabíjecí stanici Wallbox Copper SB a zpřístupnit nabíjení vybraným lidem uvnitř nebo vně vaší organizace je možné radiofrekvenční identifikační technologií RFID kartami

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ konektoru Typ 1, Typ 2
Maximální výkon 22 kW
Maximální proud 32 A
Délka kabelu 5 m
Napětí 400 V
Počet fází 3
Kód:  WBcopper01
Prod. číslo:  CPB1-S-2-4-5-002-A
P-DC1-WEB24