Obnovit stránku

WD My Cloud EX2 Ultra 6TB (2x 3TB)

-24%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
11 499 Kč
8 699 Kč
7 189 Kč bez DPH

Toto vysoce výkonné řešení NAS (Network Attached Storage) vám umožní mít média v bezpečí na jednom místě a přistupovat k nim odkudkoli. S My Cloud EX2 Ultra budete moci automaticky synchronizovat obsah počítačů, snadno sdílet soubory a složky a využívat několik možností zálohování. Bez problémů si tak vytvoříte vlastní přizpůsobený systém.


Upgradováno pro vyšší výkon

Výkonný dvoujádrový 1,3GHz procesor Marvell ARMADA 385 zajišťuje velmi vysoké rychlosti přenosu pro vysoký výkon a streamování bez prodlev. 1 GB paměti DDR3 umožňuje bezproblémový multitasking.

Upgradováno pro vyšší výkon

Centralizované úložiště

Přístup odkudkoli

Přístup odkudkoli

Uchovávejte své fotografie, videa, hudbu a dokumenty v bezpečí na jednom místě. Prostřednictvím webu MyCloud.com nebo mobilní aplikace My Cloud k nim můžete přistupovat odkudkoli a sdílet je.


Synchronizovaný obsah

Svá média a soubory můžete automaticky synchronizovat mezi svými počítači a zařízením My Cloud s WD Sync. Můžete si být jisti, že váš obsah je vždy aktuální a přístupný ze všech vašich zařízení.

Synchronizovaný obsah

Jednoduché sdílení

Jednoduché sdílení

Sdílejte s rodinou a přáteli soubory nebo složky tak, aby mohli stahovat a nahrávat obsah na vaše zařízení My Cloud. Můžete také sdílet soukromý odkaz na složku, který uživatelům poskytne přístup pro čtení a zápis pro snadnou spolupráci.


Vylepšená ochrana dat

Vlastní zálohování

Se zálohovacím softwarem WD SmartWare Pro si uživatelé počítačů PC můžou nastavit, kdy a kam se jejich obsah ukládá. Uživatelé počítačů Mac mají plný přístup k softwaru Time Machine společnosti Apple, který jim zajistí přizpůsobitelné zálohování. Data můžete dokonce automaticky zálohovat na samostatné zařízení My Cloud NAS nebo do jakékoli podporované cloudové služby.

Vlastní zálohování

Šifrování svazku

Šifrování svazku

256bitové šifrování svazků AES vám umožní bezpečně ukládat soubory v celé vaší síti. Váš obsah je chráněný bez ohledu na to, jestli používáte počítač PC nebo Mac.


Několik možností RAID

Nastavení RAID u My Cloud EX2 Ultra umožňují přizpůsobit systém s konfigurací, která je pro vás nejvhodnější. RAID 0 použijte pro vylepšený výkon, RAID 1 pro ochranu zrcadlených dat a strukturu JBOD a spanning pro konfigurace jiné než RAID.

Několik možností RAID

Streamování médií pomocí Plex

Streamování médií pomocí Plex

S Plex Media serverem bude veškerý váš HD obsah uspořádaný a připravený pro streamování. Bez ohledu na to, jestli používáte počítač PC, mobilní zařízení, herní konzoli nebo jiný certifikovaný přehrávač médií, Plex udržuje vaše média připravená.

4,4
hodnotilo 40 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Použití Datová úložiště
Kapacita disku 5 TB a více
Kapacita disku 6 000 GB (6 TB)
Šířka 99,06 mm (9,91 cm)
Výška 171,45 mm (17,15 cm)
Hloubka 154,94 mm (15,49 cm)
Barva Černá
Rozhraní externí USB 3.0 (3.1 gen1), LAN
Využití Domácí, GDPR ready
Provedení Desktop
Počet pozic osazených diskem 2 ×
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrcadlení)
Podporované služby Sdílení souborů (SAMBA, HFS, CIFS), iSCSI, Media server (DLNA), iTunes server, Nahrávání z IP kamer
Procesor Marvell Armada-385
Hloubka 154,94 mm
Šířka 99,06 mm
Výška 171,45 mm
Kód:  FW885k2
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  WDBVBZ0060JCH-EESN
Odkazy: Stránky výrobce