Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Weebot W130

-8%
5 989 Kč
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH

Weebot W130

Robotický čistič oken a skel Symbo Weebot W130

Pokud si přejete, aby vaše okna byla dokonale čistá, ale zároveň se nechcete zbytečně nadřít, pak je pro vás robotický čistič oken a skel Symbo Weebot W130 ideální volbou. Přístroj disponuje vibrační podložkou a velkou čistící utěrkou. Vibrační podložka stírá povrch oken, zatímco čistící utěrka spolehlivě nabírá zbylé nečistoty. S robotickým čističem Symbo Weebot W130 pro vás bude údržba oken jednodušší, než kdy dříve.

Klíčové vlastnosti čističe oken Symbo Weebot W130

  • Dva režimy čištění
  • Záložní baterie pro ochranu proti pádu
  • Odjímatelné těrky z mikrovlákna
  • Vibrační podložka
  • Detekce okrajů oken
  • Minimální doporučený rozměr oken 50×50 cm
  • Lokální čištění pro více znečištěná místa
  • Bezpečnostní lano
  • Vhodný i na zrcadla
  • Bílá barva robotického čističe oken

Dva režimy čištění a pohybu

Robotický čistič oken a skel Symbo W130 při úklidu kombinuje dva volitelné druhy pohybu. Režim čištění ve tvaru N, který se dokonale hodí pro čištění vysokých oken, a režim pro čistění ve tvaru Z, jenž využijete při čištění širokých oken. 

Lokální čištění pro konkrétní oblasti

Robotický čistič Symbo Weebot W130 je vybaven funkcí lokálního čištění, která vám umožní úklid konkrétní oblasti, na které jsou viditelné šmouhy a další znečištění. Tuto funkci zvolíte jednoduše prostřednictvím dálkového ovladače.

Detekce okrajů robotického čističe Symbo Weebot W130

Čistič disponuje precizními senzory, které detekují hrany oken, čímž je zabráněno případné ztrátě podtlaku a následnému pádu. Navíc máte jistotu, že vaše okna budou vždy dokonale vyčištěna podél všech okrajů, bez obav z vynechaných míst.

Hravě si poradí i s většími prosklenými plochami

Robotický čistič oken Symbo Weebot W130 se dokonale hodí zejména pro byty s prosklenými balkóny a domy s většími skleněnými plochami, jejichž údržba je časově i fyzicky náročná a nebezpečná. Doporučený minimální rozměr oken je 50×50 cm.

Záložní baterie pro dokonalou ochranu

Robotický čistič Symbo W130 disponuje záložní baterií, která chrání robota před pádem a případným poškozením, způsobeným výpadkem proudu. Součástí balení je také bezpečnostní lano, které plní obdobnou funkci.

Vibrační podložka robotického čističe Symbo Weebot W130

Novinkou přístroje je vibrační podložka, která se postará o precizní vyčištění vašich oken. Její kmitavý pohyb, spolu s vibracemi, zajistí maximální účinnost úklidu.

Odjímatelné utěrky z mikrovlákna

Robotický čistič Symbo Weebot W130 je vybaven utěrkami, které lze z přístroje snadno odejmout a vyprat ve vodě. Tyto utěrky z mikrovlákna pak jednoduše znovu použijete pro další čištění. 

Použití čistícího roztoku

Na začátku procesu nechte robota přisát na okno. Po přisání nastříkejte na okno čistící roztok a pusťte robota. Druhou variantou je nastříkání čistícího roztoku na utěrky, které následně připevníte. Nikdy nestříkejte roztok přímo na robota, jelikož může dojít k jeho poškození. Před úvodním použitím je nutné nabít záložní baterii, bez jejíhož plného nabití nebude robot z bezpečnostních důvodů fungovat.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ

Typ Robotický uklížeč na okna
Kód:  WEECO124
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  Weebot W130
WEB8