Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

WHIRLPOOL ABSOLUTE AKZM 8480 WH

Akční cena
13 990 Kč
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH

WHIRLPOOL ABSOLUTE AKZM 8480 WH

Vestavná horkovzdušná trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH vás na první pohled uchvátí svým moderním vzhledem z designové řady ABSOLUTE v atraktivním bílém provedení. Spotřebič spadá do energetické třídy A+ a disponuje vnitřním prostorem o objemu 73 l. Na vestavné troubě oceníte senzorovou technologii trub v podobě 6. smyslu Pečení, elektronický dotykový displej či snadné pyrolytické čištění. Rovnoměrnou distribuci vzduchu po celém vnitřním prostoru trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH zajišťuje kruhové topné těleso s ventilátorem, se kterým pohodlně upečete sladké i slané pokrmy až na čtyřech úrovních současně, aniž by se mísily jejich chutě. Při pečení s troubou Whirlpool tak ušetříte nejen za energii, ale i čas.


Klíčové vlastnosti trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH

  • Vestavná parní trouba Whirlpool designové řady W Collection v atraktivní bílé barvě
  • Vnitřní prostor trouby o objemu 73 l pro přípravu velkého množství jídla
  • Vestavná trouba s kruhovým topným tělesem a ventilátorem umožňující pečení na čtyřech úrovních souběžně
  • Spotřebič s maximální pracovní teplotou 250 °C
  • Senzorová technologie trub 6. smysl Pečení
  • Elektronická kontrola teploty a doby pečení 
  • Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH má časovač pro nastavení přesné doby přípravy pokrmu
  • Dvířka vestavné trouby opatřená 4 čirými skly a chlazením 
  • Technologie Soft Closing zajišťující tiché zavírání dvířek 
  • Pyrolytické čistění trouby garantující její snadnou údržbu

Hlavní technologie trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH


Technologie 6. smysl, která myslí za vás

I vaření může být zábava. S troubou Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH to bude však naprostá hračka. Trouba je totiž vybavena inovativním 6. smyslem, který dokáže naprosté zázraky. Pomocí zabudovaných senzorů odhadne množství a určí teplotu i čas pečení tak, aby výsledek byl vždy dokonalý. Vše můžete pohodlně sledovat na přehledném displeji trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH.

Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH s funkcí Cook3 můžete připravit až 3 pokrmy najednou

Pokud nestíháte a chtěli byste mít všechny pokrmy hotové zároveň, zajisté oceníte praktickou funkci Cook4, která vám umožní připravit až 3 pokrmy najednou bez toho, aniž by došlo ke smíchání chutí a vůní. Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH disponuje vysoce účinným topným tělesem, který po aktivaci funkce Cook3 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu. Tento systém rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor a zajišťuje konstantní oběh vzduchu. Výsledkem je perfektní kvalita a výrazná úspora času a energie.

Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH s Multiflow funkcí 

Ideálního propečení vašich pokrmů dosáhnete pomocí horkovzdušné funkce Multiflow, která připraví vaše pokrmy rychle a zároveň rovnoměrně. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH, díky čemuž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ze všech stran současně.

Snadné čištění trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH pomocí pyrolytického čištění

Nejen jídlo, ale také trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH potřebuje vaši péči. Po dopečení vašich chutných pokrmů je zapotřebí trouby vyčistit. To není však nic složitého. Vnitřní prostor horkovzdušné trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH je vyroben z odolného smaltu, který brání nadměrnému usazování nežádoucích nečistot na jeho povrchu. O odstranění mastnoty a zbytků jídla z vnitřní části spotřebiče se spolehlivě postará účinné pyrolytické čištění, které nevyžaduje použití agresivních čisticích prostředků. Jednoduše stačí troubu zahřát na přibližně na 500 °C. Zbytky nečistot tak stačí setřít vlhkým hadříkem. Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH tak bude krásně čistá a připravená na další použití.

Úsporná funkce Ready2Cook

Abyste měli pečení ještě o něco komfortnější, je trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH vybavena unikátní funkcí Ready2Cook. Tato funkce umožňuje vložit pokrm do trouby i bez zdlouhavého předehřívání.

Bezpečná manipulace pomocí kolejniček: úroveň 2

Bezpečnost během vaření je velmi důležitá. A přesně proto je trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH vybavena teleskopickými výsuvy, které vám zaručí snadné a pohodlné usazení plechu tak, abyste je mohli snadno vysunout bez rizika vypadnutí či nepříjemného popálení. 

SoftClosing+ pro tiché zavírání dvířek trouby Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH

Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH je také vybavena systémem SoftClosing+, díky kterému bude zavření dvířek tiché a velmi pohodlné. Stačí jen lehce zatlačit a dvířka se pohodlně zavřou.

Dětská ochrana pro vaše malé ratolesti

Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH myslí i na vaše nejmilejší. Ochrana spočívá v podobě zablokování ovládacího panelu. Abyste zabránili změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH s objemem 73 litrů

Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKZM 8480 WH vám poskytne dostatečný prostor pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů. Objem 73 litrů s 5 různými úrovněmi je ideální pro velké domácnosti. 

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Funkce rychlého předehřátí, Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Pravý horký vzduch, Rozmrazování, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 3 650 W
Čištění trouby Pyrolytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,4 cm

Barva trouby

Barva Bílá

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, Studené dveře trouby, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano, bez zástrčky

Objem trouby

Objem 73 l
Kód:  WHTR024
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  852584801110
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB12