Obnovit stránku

WHIRLPOOL AKZ9 6290 NB + WHIRLPOOL WL B8160 NE

Služby a příslušenství

Cena s DPH
15 990,-
Cena bez DPH
13 215,-

WHIRLPOOL AKZ9 6290 NB + WHIRLPOOL WL B8160 NE


S varnou deskou a troubou Whirlpool bude vaření naprostá hračka 

Velkou předností indukční varné desky Whirlpool WL B8160 NE je nejen intuitivní vaření se šestým smyslem, ale hlavně Absolute design a mnoho užitečných funkcí, které vám usnadní a zpříjemní vaše vaření. Zajisté oceníte i přítomnost centrálního ovládání, které vám nabízí 9 různých úrovní výkonu i funkci Boosteru. Plochý povrch varné desky je ideální na údržbu a navíc nabízí minimalistický a jednoduchý styl, který se hodí do každé kuchyně. Vestavná trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB vám nabídne objem 73 litrů a mnoho praktických funkcí. Využívá kruhové topné těleso, které zajistí rovnoměrnou distribuci uvnitř trouby. Snadnou manipulaci zajišťují výsuvné rošty. Údržba trouby je díky pyrolytickému způsobu velice snadná a rychlá. 


Klíčové vlastnosti setu trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB a varné desky Whirlpool WL B8160 NE 

 • Intuitivní vaření s přednastavenými programy varné desky
 • Varná deska Whirlpool WL B8160 NE s funkcí udržování v teple
 • Moderní design desky Whirlpool se snadnou instalací
 • Varná deska snadno a rychle rozpouští bez připálení
 • Deska disponuje praktickou funkcí dušení bez připálení
 • Varná deska rychle uvede do varu
 • Absolute design varné desky Whirlpool WL B8160 NE
 • Vestavná trouba Whirlpool nabízí objem 73 l pro přípravu velkého množství jídla
 • Vestavná trouba s kruhovým topným tělesem a ventilátorem umožňující pečení na čtyřech úrovních souběžně
 • Spotřebič s maximální pracovní teplotou 250 °C
 • Senzorová technologie trub 6. smysl Pečení
 • Elektronická kontrola teploty a doby pečení 
 • Technologie Soft Closing zajišťující tiché zavírání dvířek 
 • Pyrolytické čistění trouby garantující její snadnou údržbu

Hlavní technologie varné desky Whirlpool WL B8160 NE


Absolute design přináší Intuitivní vaření na desce Whirlpool WL B8160 NE

Intuitivní ovládání a unikátní design Absolute vám přináší nadčasový vzhled, který rozzáří vaši kuchyň. Objevte pokročilé možnosti vaření a krásný design s varnou deskou Whirlpool WL B8160 NE.

Intuitivní vaření s přednastavenými programy

Varná deska Whirlpool WL B8160 NE přichází s technologií 6. SMYSL, která vám nabídne 4 přednastavené funkce vaření. Vybrat si můžete funkci Udržování v teple, Dušení, Rozpouštění a Uvedení do varu. Jednoduše navolíte požadovaný způsob vaření a varná deska se automaticky nastaví na požadovanou úroveň výkonu. 

Varná deska Whirlpool WL B8160 NE s funkcí udržování v teple

Varná deska Whirlpool WL B8160 NE je vybavena funkcí Udržování v teple, která zachovává ideální teplotu jídla po skončení vaření. Nemusíte se tak obávat rizika připálení. 

Deska Whirlpool WL B8160 NE vám usnadní a zrychlí rozpouštění bez připálení

Varné desce Whirlpool WL B8160 NE nechybí také funkce Rozpouštění. Snadno tak můžete při ideální teplotě rozpustit čokoládu nebo máslo, aniž by došlo k připálení nebo nerovnoměrnému ulpívání na stěně nádobí.

Praktická funkce dušení bez připálení

Funkci Dušení oceníte především v případě, že potřebujete vařit jídlo pozvolna. Nemusíte se tak vůbec obávat připálení. Funkce varné desky Whirlpool WL B8160 NE zajistí pomalé odpařování tekutin.

Varná deska WHIRLPOOL WL B8160 NE nabízí rychlé uvedení vody varu

Ušetřete energii a čas díky funkci Uvedení do varu, která přivede vodu do bodu varu účinně a rychle, čímž vám ušetří nejen spousty času, ale také energií. Zároveň však zabraňuje nepříjemnému přetečení.

FlexiCook spojí dvě zóny do jedné

Varná deska Whirlpool WL B8160 NE nabízí chytré využití varné plochy. FlexiCook vám umožní zkombinovat dvě zóny, přičemž flexi zóna zůstává aktivní i při posouvání nádobí po ploše, i když je zakryta z poloviny nebo zcela.

Centrální ovládání „+“ a „-“

Inovativní řešení varné desky Whirlpool WL B8160 NE vám nabízí 9 různých úrovní výkonu i funkci Boosteru s regulací pomocí dotykových tlačítek. Výhodou tohoto praktického řešení je snadné a rychlé používání a nastavení parametrů. 

Nastavte si maximální výkon varné desky Whirlpool WL B8160 NE

Benefitem varné desky Whirlpool WL B8160 NE je možnost si sami rozhodnout o maximálním výkonu: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW nebo 7,2 kW. Po nastavení požadovaného maximálního výkonu varná deska automaticky upravuje rozdělování výkonu mezi plotny tak, aby určená mezní hodnota nebyla překročena. Nemusíte se tak bát, že by vaše domovní instalace byla nějak přetížena, i přesto, že budete využívat všech funkcí, které vám varná deska Whirlpool WL B8160 NE nabízí.

Jednoduchá a rychlá údržba varné desky Whirlpool WL B8160 NE

Čištění varné desky nebylo nikdy snazší. Whirlpool WL B8160 NE je vyrobena ze skla, jehož hladký povrch stačí s pomocí hadříku a čističe setřít. Výhodou je i možnost zapuštění varné desky přímo do kuchyňské linky.

Snadná instalace varné desky Whirlpool WL B8160 NE

Varná deska Whirlpool WL B8160 NE má velmi snadnou instalaci, a to především díky tomu, že není vybavena čelním odvětráváním. Není tak potřeba dalších úprav kuchyňské linky. 

Vhodné do výřezu místo plynové desky

Indukční varnou desku Whirlpool WL B8160 NE velmi jednoduše umístíte do otvoru po plynové desce. Nemusíte tak měnit výřez či upravovat elektroinstalaci. Jednoduše vložíte, zapojíte a můžete si užívat všechny inovativní funkce, které vám varná deska nabízí.

Minimální potřebná tloušťka pro instalaci 

Požadovaná tloušťka pracovní desky při instalaci varné desky Whirlpool WL B8160 NE je 12 mm, tedy 28 mm v případě instalace nad troubu.

Varná deska Whirlpool WL B8160 NE s dětskou pojistkou 

Děti si často ze zvědavosti prohlížejí různé spotřebiče. Varná deska Whirlpool WL B8160 NE je přesně proto vybavena možností zablokovat ovládání, které tak zabrání dětem zapínat spotřebič či měnit vybrané parametry. 

Booster pro rychlejší a úspornější vaření

Každý by jistě rád ušetřil trochu času i během vaření. Přesně tohle vám Whirlpool WL B8160 NE umožní. Varná deska dokáže uvést vodu do varu ve velmi krátkém čase a poté udržuje teplotu varu při současném snížení spotřeby elektrické energie. Hodnotu výkonu pro každou varnou zónu můžete nastavit v rozsahu 1 až 9.

S deskou Whirlpool WL B8160 NE dosáhnete krátké doby vaření 

Při odběru 230 W a indukční technologii, dokáže varná deska Whirlpool WL B8160 NE přivést do varu 2 litry vody za pouhé 4 minuty. Výrazně vám tak ušetří čas.

Nastavte si dobu vaření pomocí časovače umístěného na desce Whirlpool WL B8160 NE

Velkou výhodou varné desky Whirlpool WL B8160 NE je možnost nastavení doby vaření. Časovač můžete nastavit v rozmezí od 1 do 99 minut. Po uplynutí času se zóna automaticky vypne. Každou varnou zónu lze nastavit samostatně.  

Hlavní technologie trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB

Technologie 6. smysl, která myslí za vás

I vaření může být zábava. S troubou Whirlpool AKZ9 6290 NB to bude však naprostá hračka. Trouba je totiž vybavena inovativním 6. smyslem, který dokáže naprosté zázraky. Pomocí zabudovaných senzorů odhadne množství a určí teplotu i čas pečení tak, aby výsledek byl vždy dokonalý. Vše můžete pohodlně sledovat na přehledném displeji trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB.

Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB s funkcí Cook3 můžete připravit až 3 pokrmy najednou

Pokud nestíháte a chtěli byste mít všechny pokrmy hotové zároveň, zajisté oceníte praktickou funkci Cook3, která vám umožní připravit až 3 pokrmy najednou bez toho, aniž by došlo ke smíchání chutí a vůní. Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB disponuje vysoce účinným topným tělesem, který po aktivaci funkce Cook3 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu. Tento systém rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor a zajišťuje konstantní oběh vzduchu. Výsledkem je perfektní kvalita a výrazná úspora času a energie.

Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB s Multiflow funkcí 

Ideálního propečení vašich pokrmů dosáhnete pomocí horkovzdušné funkce Multiflow, která připraví vaše pokrmy rychle a zároveň rovnoměrně. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB, díky čemuž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ze všech stran současně.

Snadné čištění trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB pomocí pyrolytického čištění

Nejen jídlo, ale také trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB potřebuje vaši péči. Po dopečení vašich chutných pokrmů je zapotřebí trouby vyčistit. To není však nic složitého. Vnitřní prostor horkovzdušné trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB je vyroben z odolného smaltu, který brání nadměrnému usazování nežádoucích nečistot na jeho povrchu. O odstranění mastnoty a zbytků jídla z vnitřní části spotřebiče se spolehlivě postará účinné pyrolytické čištění, které nevyžaduje použití agresivních čisticích prostředků. Jednoduše stačí troubu zahřát na přibližně na 500 °C. Zbytky nečistot tak stačí setřít vlhkým hadříkem. Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB tak bude krásně čistá a připravená na další použití.

Úsporná funkce Ready2Cook

Abyste měli pečení ještě o něco komfortnější, je trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB vybavena unikátní funkcí Ready2Cook. Tato funkce umožňuje vložit pokrm do trouby i bez zdlouhavého předehřívání.

SoftClosing+ pro tiché zavírání dvířek trouby Whirlpool AKZ9 6290 NB

Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB je také vybavena systémem SoftClosing+, díky kterému bude zavření dvířek tiché a velmi pohodlné. Stačí jen lehce zatlačit a dvířka se pohodlně zavřou.

Dětská ochrana pro vaše malé ratolesti

Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB myslí i na vaše nejmilejší. Ochrana spočívá v podobě zablokování ovládacího panelu. Abyste zabránili změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB s objemem 73 litrů

Trouba Whirlpool AKZ9 6290 NB vám poskytne dostatečný prostor pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů. Objem 73 litrů s 5 různými úrovněmi je ideální pro velké domácnosti. 

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Pravý horký vzduch
Příkon 3 650 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Pyrolytické

Rozměry trouby

Výška 60 cm
Šířka 56 cm
Hloubka 55 cm

Barva trouby

Barva Černá

Výbava trouby

Výbava Dotykové ovládání, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 73 l

Design

Design Klasický

Typ varné desky

Typ Indukční

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4

Barva

Barva Černá

Připojení varné desky

Připojení 220 - 240 V, 400 V

Provedení varné desky

Hrany Broušené hrany
Rámeček Bez rámečku
Vzhled Černé sklo
Provedení Možnost zapuštění do desky
Povrch Sklo

Rozměry varné desky

Výška 6 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 51 cm
Kód:  WHSET129
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19