Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

WHIRLPOOL AMW 730 WH

12 490 Kč
10 322 Kč bez DPH

WHIRLPOOL AMW 730 WH

Vestavná multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH má objem 31 l a je vybavena technologií 6. smysl. Unikátní funkce Crisp, gril, JetStart a JetDefrost vám usnadní a zjednoduší přípravu pokrmů. Skvělý 3D systém je zase vynikající k šíření a distribuci mikrovln pro perfektní úpravu jídla. Určitě oceníte i zapékací funkci Crips, vysokovýkonný gril a rotaci talíře pracující současně pro dosažení vysokých teplot potřebných k upečení či usmažení křupavých jídel pouze za několik minut. Technologie 6. smysl zase zaručí dokonalou přípravu pokrmů díky senzorům, které nastaví parametry přípravy pokrmů tak, aby byly zajištěny perfektní výsledky. 

Klíčové vlastnosti vestavné mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 730 WH

  • Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH v moderním designu
  • Kryt talíře pro plné zakrytí, rychlejší přípravu a lepší chuť
  • Aplikace 6th Sense Live
  • Pohodlné a intuitivní ovládání pomocí centrálního knoflíku
  • Funkce Crisp Fry pro zdravou přípravu smažených jídel
  • Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH zajistí křupavý efekt 
  • Dětský zámek pro plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Hlavní technologie mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 730 WH


Inovativní technologie 6. SMYSL myslí za vás

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH je vybavena inovativní technologií 6. SMYSL, která vám pomůže vytvořit dokonalé pokrmy pro vás a celou vaší rodinu. Technologie automaticky zvolí a přizpůsobí výkon i čas tak, aby byl výsledek perfektní. Díky 6.SMYSLU nebudete muset trávit příliš mnoho času v kuchyni a můžete si užívat čas s rodinou a přáteli.

WHIRLPOOL AMW 730 WH má intuitivní ovládání pomocí displeje

Abyste měli používání co nejpohodlnější, je mikrovlnná trouba WHIRLPOOL AMW 730 WH vybavena intuitivním ovládáním pomocí digitálního displeje, který snadno zobrazuje čitelné symboly. Díky tomu budete mít naprostý přehled o programech, času a celém procesu během pečení. 

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH zajistí perfektní křupavost

Krásně křupavé pokrmy si pohodlně připravíte v mikrovlnné troubě Whirlpool AMW 730 WH, která vám zajistí stejný výsledek jako běžná trouba. Funkce Crisp kombinuje 3D technologii, unikátní Crisp talíř, gril a otočný systém. Křupavého výsledku tak dosáhnete rychleji.

Grilujte v mikrovlnné troubě Whirlpool AMW 730 WH

Grilované pochoutky můžete mít v každém ročním období. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH snadno zapeče tousty se sýrem, připraví krásně křupavý sendvič či všemi milovanou grilovanou klobásku. A co teprve pořádně grilovaná zelenina ke šťavnatému steaku? To vše za pár minut!

3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla

Unikátní systém distribuce mikrovln umožňuje dosáhnout dokonalé rovnoměrnosti vaření, ohřívání a rozmrazování a také zkrácení doby vaření v mikrovlnné troubě Whirlpool AMW 730 WH.

Dětský zámek se postará o plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Funkce dětské pojistky zabraňuje dětem zapnout mikrovlnnou troubu Whirlpool AMW 730 WH anebo měnit nastavené parametry. WHIRLPOOL zaručuje bezpečnost pro děti a klid pro rodiče. Stačí na několik vteřin stisknout určená tlačítka a trouba Whirlpool AMW 730 WH uzamkne možnost změnit systémová nastavení. Vše můžete také sledovat v aplikaci. 

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Vestavná
Barva Bílá
Otevírání dvířek Výklopné dolů

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 38,5 cm
Vnější šířka 59,5 cm
Vnější hloubka 46,8 cm
Vnitřní výška 20 cm
Vnitřní šířka 40,5 cm
Vnitřní hloubka 38 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Dotykový displej
Vlastnosti a funkce 3D distribuce mikrovln, Rozmrazování, Gril, Zapékání Crisp, Časovač, Dětská pojistka, Automatické programy, Rychlé rozmrazování

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 2 300 W
Výkon grilu 800 W

Design

Design Klasický

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř
Kód:  FBT6755b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  AMW730WH
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB17