Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

WHIRLPOOL MWP 338 SX

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
7 790 Kč
7 091 Kč
5 860 Kč bez DPH

WHIRLPOOL MWP 338 SX

Mikrovlnná trouba v dnešní době chybí jen v málokteré domácnosti. Ve volně stojící mikrovlnce Whirlpool MWP 338 SX ale nezískáte jen běžný spotřebič pro ohřev jídla. Trouba v designu SupremeChef s otevíráním dolů vás překvapí a zaručeně potěší svými funkcemi a výbavou. Můžete v ní, kromě klasického ohřívání a rozmrazování, také grilovat, využívat funkci Crisp či péct pomocí horkého vzduchu. Vybrané druhy přípravy je rovněž možné i kombinovat. K dispozici pak máte i další přednastavené automatické recepty nebo speciální programy, jako je například kynutí nebo rozpouštění másla. Ke zvýšení účinnosti trouby slouží 3D distribuce mikrovln, která zaručuje jejich rovnoměrné prohřátí. Elektronické ovládání mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX funguje prostřednictvím přehledného dotykového panelu a její vnitřní prostor o objemu 33 litrů s otočným talířem o průměru 36 cm bude zaručeně dostatečný i do domácnosti s větším počtem osob.


Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX

  • Volně stojící mikrovlnná trouba, která si najde své místo kdekoliv   
  • Whirlpool MWP 338 SX v designu SupremeChef s otevíráním dolů
  • Možnost volby 7 úrovní výkonu
  • Se 3D distribucí mikrovln pro rovnoměrné prohřátí obsahu
  • Objem 33 l je dostatečný pro ohřev většího množství potravin
  • Otočný talíř o průměru 36 cm
  • Multifunkční model nabízí navíc funkci grilu, Crisp nebo pečení pomocí horkého vzduchu
  • S automatickými recepty a dalšími speciálními funkcemi
  • Typ ovládání mikrovlnky Whirlpool MWP 338 SX: elektronické a dotykový displej
  • Ostatní příslušenství: crisp talíř, crisp držák a otočný talíř

Hlavní technologie mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX

Automatické programy pro snadnou přípravu pokrmů

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX je opatřena automatickými programy, které vám pomohou s vytvořením dokonale chutného pokrmu pro vás a celou vaši rodinu. Tyto inovativní funkce dokážou udržet jídlo teplé ještě těsně před podáváním, takže si užijete výjimečný zážitek z každého sousta. Mikrovlnná trouba je skvělá také pro kynutí těsto či k přípravě lahodného domácího jogurtu. 

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX s vysokým výkonem

Výkonná mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX je skvělý pomocník do každé domácnosti. Díky výkonu až 1700 W bude vaše jídlo rychle ohřáté. Ke změknutí másla, povolení zmrzliny či rozpuštění sýra využijte výkon 300 W. Výkon 370 W je ideální pro ohřev pokrmů s obsahem surovin jako jsou vejce a sýr. Pro ohřev pokrmů, které nemohou být kombinovány je ideální výkon 500 W. S výkonem 600 W ohřejete ryby, maso a zeleninu. V případě, že potřebujete ohřát tekutiny jako je voda, polévky či další produkty s vysokým obsahem vody, doporučujeme využít výkon MAX.

Grilujte v mikrovlnné troubě Whirlpool MWP 338 SX

Grilované pochoutky můžete mít v každém ročním období. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX snadno zapeče tousty se sýrem, připraví krásně křupavý sendvič či všemi milovanou grilovanou klobásku. A co teprve pořádně grilovaná zelenina ke šťavnatému steaku? To vše za pár minut!

Samočistící křemíkový gril pro rychlou přípravu pokrmů

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX dokáže ohřát a připravit pokrmy rychleji než klasický gril díky speciálnímu křemíku. Šetří nejen energii, ale také váš čas. Velkou výhodou křemíkového grilu je fakt, že se sám čistí, takže vám odpadá nutnost čištění. 

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX s přednastavenými recepty

Na displeji mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX najdete široký výběr přednastavených receptů, které si zvolíte pomocí stisknutí tlačítka. Jednoduše si nastavíte jeden z receptů a trouba Whirlpool MWP 338 SX se o vše ostatní sama automaticky postará. 

DualCrisp technologie pro perfektně křupavé jídlo

Krásně křupavé pokrmy během pár chvil? Přesně to vám slíbí mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX, která je vybavena inovativní technologií DualCrisp. Ta zajistí, že váš pokrm bude perfektně křupavý na povrchu a neodolatelně vláčný uvnitř. 

Speciální Crisp talíř 

V příslušenství mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX naleznete speciální Crisp talíř, který slouží k přípravě křupavé pizzy, hranolek či kuřecích křidélek. Výsledkem jsou rychle připravené pokrmy jako z tradiční trouby. 

3D technologie umožní v mikrovlnné troubě Whirlpool MWP 338 SX rovnoměrné ohřívání jídla

Unikátní systém distribuce mikrovln umožňuje dosáhnout dokonalé rovnoměrnosti vaření, ohřívání a rozmrazování a také zkrácení doby vaření v mikrovlnné troubě Whirlpool MWP 338 SX.

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX s možností přípravy jídel v páře

Příprava zdravých pokrmů bude díky technologii DualSteam naprostá hračka. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX vám umožní připravit vaše oblíbené recepty v páře. Stačí si jednoduše zvolit příslušný program a zdravý pokrm je na cestě. Díky oddělenému prostoru pro dva různé pokrmy nedochází k prolínání vůní a můžete připravovat více jídel současně.

ForcedAir pro uchování chuti a šťavnatosti

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX je opatřena technologií ForcedAir, která cirkuluje uvnitř trouby předehřátý vzduch. Díky tomu budou vaše pokrmy krásně šťavnaté a chutné. 

Rychlé rozmrazení v mikrovlnné troubě Whirlpool MWP 338 SX

Potřebujete rychle rozmrazit jídlo? Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX vám se vším pomůže. K dispozici má totiž JetDefrost funkci, která zajistí rychlé a pohodlné rozmrazení. 

JetStart zvýší teplo uvnitř trouby Whirlpool MWP 338 SX na maximum po dobu 30 sekund

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX vás potěší rychlým ohřevem pokrmů, jelikož disponuje funkcí JetStart, která zvýší uvnitř trouby teplo na maximum po dobu 30 sekund. Díky tomu zajistí ideální teplotu pro ohřívání jídel s vysokým obsahem vody. Skvělá je také pro ohřívání polévek a nápojů.

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX s funkcí pro čerstvé pečivo

Kdo by ráno neuvítal čerstvě křupavý chléb ke snídani? Odteď si jej můžete dopřát kdykoliv budete chtít. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX má k dispozici funkci BreadDefrost, pomocí které rozmrazíte chléb jediným stisknutím tlačítka. Funkce využívá technologii Defrost a Crisp, takže výsledkem bude krásně čerstvé pečivo.

Připravte recepty z různých koutů světa

Na přední straně mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX naleznete různé druhy příprav pokrmů. Ať už se jedná o zdravé pokrmy, etnické či vegetariánské, vždy si můžete zvolit přesně to, co právě potřebujete. AutoCook funkce je tak skvělá pro přípravu různorodých receptů. 

Snadná údržba díky SteamClean technologii

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX vás potěší nejen svými funkcemi, ale také snadnou a rychlou údržbou, protože je vybavena speciální technologií SteamClean. Tato technologie využívá k údržbě vnitřní části mikrovlnné trouby energii páry. Jednoduše stačí nalít sklenici vody do speciální nádoby a spustit speciální program pro čištění. Výsledkem je krásně čistý vnitřní prostor mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SX již za pouhých 10 minut bez zápachu a nutnosti použití čistících prostředků. 

3,8
Hodnotilo 5 zákazníků
70 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Volně stojící
Barva Nerez
Otevírání dvířek Výklopné dolů

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 37,3 cm
Vnější šířka 49 cm
Vnější hloubka 54 cm
Vnitřní výška 22,5 cm
Vnitřní šířka 39,5 cm
Vnitřní hloubka 37 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Elektronické
Vlastnosti a funkce 3D distribuce mikrovln, Horký vzduch, Gril, Zapékání Crisp, Časovač, Automatické recepty, Automatický čistící cyklus, Rychlé rozmrazování

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Výkon grilu 1 200 W

Design

Design Klasický

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř, Crisp talíř, Crisp držák
Kód:  WHMW012
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991537710
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22