Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

WHIRLPOOL PACW29HP

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

WHIRLPOOL PACW29HP

TICHÁ A KOMPAKTNÍ MOBILNÍ KLIMATIZACE
Whirlpool PACW29HP

Připravte se na horké letní dny a vyberte si kvalitní mobilní klimatizaci Whirlpool PACW29HP s revolučním 6. smyslem. Tento přenosný pomocník je zvláště vhodný do bytů, podkrovních místností, komerčních prostor i kanceláří do velikosti cca 70 m3. Klimatizace disponuje skvělými funkcemi, nese výrazný podíl na zlepšení kvality vzduchu a díky praktickým režimům se perfektně přizpůsobí vašim požadavkům. 


WHIRLPOOL PACW29HP

Funkce Around U

Díky funkci Around U, která má čidlo na dálkovém ovladači, vás bude příjemná teplota následovat kamkoliv se s ním vydáte. Přehřáté nebo naopak nepříjemně chladné prostory jsou minulostí – užijte si příjemně rovnoměrnou teplotu v celé domácnosti!

WHIRLPOOL PACW29HP

Praktické funkce

Díky funkci DIM pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači lze displej na vnitřní jednotce vypnout a znovu zapnout. Vypnutý LED displej neruší váš spánek a nespotřebovává energii. Indikátor plného zásobníku s vodou LED kontrolkou na displeji oznamuje, kdy je potřeba vyprázdnit nádobu s vodou. Pokud se rozsvítí indikátor plné nádoby, provoz se zastaví.


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Mobilní klimatizace Whirpool PACW29HP

  • 4 režimy provozu – chlazení, ventilace, odvlhčování vzduchu i topení
  • Výkon chlazení 3 000 W, výkon ohřevu 2 500 W 
  • Ovládání pomocí dálkového ovladače
  • Díky 6. smyslu nastaví klimatizace vhodnou kombinaci funkcí, aby vytvořila ideální klima
  • Režim SLEEP pro váš příjemný spánek
  • LED indikace plné nádoby s vodou

ÚSPORNÝ PROVOZ
Chlazení, odvlhčování, ventilace i topení

Klimatizace se řadí k energeticky úsporné třídě A+, díky čemuž je ekologicky šetrným řešením do každé domácnosti. Nabízí 4 různé režimy provozu - chlazení, odvlhčování, ventilátor a topení. Efektivně dokáže odvlhčit až 1,4 litry za hodinu. Pokud aktivujete režim ventilace, klimatizace prostor pouze vyvětrá, avšak bez využití přidaného chlazení. V chladnějších dnech si pak jednoduše zatopíte. Všechny funkce snadno a komfortně navolíte pomocí přiloženého dálkového ovládání.

6. smysl
Inteligentní funkce

Chytrá klimatizace s 6. smyslem za vás automaticky nastaví nejvhodnější kombinaci funkcí chlazení, ventilace či odvlhčování. Stačí zadat, zda si přejete stejné nebo chladnější klima. Potěší vás také inovativní funkce Round U, která automaticky aktualizuje nastavení klimatizace podle teploty ve vašem okolí. Díky senzoru v dálkovém ovladači zajistí, aby ve vašem prostoru neustále panovala ideální teplota.

NOČNÍ REŽIM
Tichý noční režim

Inteligentní režim SLEEP se postará o ideální klima v místnosti během vašeho spánku. Klimatizace bude automaticky regulovat rychlost proudění i teplotu vzduchu po dobu až 8 hodin. Samozřejmostí je i bezpečností funkce Autorestart, která po výpadku proudu klimatizaci opět aktivuje, proto ji nebudete muset znova nastavovat. K dispozici je také praktický časovač, díky němuž lze odvětrávání i vychlazení místnosti komfortně nastavit dopředu na vámi zvolený čas.

Parametry a specifikace

Chladící výkon

Chladící výkon 10 236 BTU/h

Funkce

Funkce Odvlhčování, Topení, Ventilátor

Rozměry

Výška 74,4 cm
Šířka 44,8 cm
Hloubka 40 cm

Vlastnosti

Hlučnost 64 dB
Vlastnosti Časovač, Dálkové ovládání
Výkonnost ohřívání v kW 2,5 kW
Omyvatelný filtr Ano

Hmotnost

Hmotnost 35 kg

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ne

Energetický štítek

Třída energetické účinnosti v režimu ohřívání A+
Kód:  EAV2092p
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  C00536959
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB18