Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD440 NB

14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD440 NB

Mikrovlnná trouba by neměla chybět v žádné domácnosti. Společnost Whirlpool nabízí vestavnou mikrovlnnou troubu W7 MD440 NB z řady W COLLECTION, která vám v kuchyni ušetří místo a vkusný moderní design vkusně doplní váš interiér. Do mikrovlnné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB se vejde velké množství potravin díky velkorysému objemu 37 l, tudíž se v ní dá ohřát i více potravin naráz. Intuitivní ovládání pomocí LCD displeje vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího automatického programu pro váš pokrm. Pro tento multifunkční model najdete spoustu využití, jelikož si poradí s grilováním i přípravou jídel v páře. Dětská pojistka zabraňuje malým dětem používat mikrovlnnou troubu Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB.


Klíčové vlastnosti vestavné mikrovlnné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB

  • Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB v moderním designu
  • Kryt talíře pro plné zakrytí, rychlejší přípravu a lepší chuť
  • 7 úrovní výkonu pro snazší vaření
  • 3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla
  • Rychlejší příprava v páře
  • Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB zajistí křupavý efekt 
  • Dětský zámek pro plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Hlavní technologie mikrovlnné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB


Nadčasový design z řady W Collection

W Collection je řada, která vám nabízí vysoký výkon a dokonalý minimalistický design skvěle doplňující jakýkoliv interiér kuchyně. Troubu Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB lze velmi snadno zabudovat do vaší kuchyně tak, aby skvěle zapadla.

Inovativní technologie 6. SMYSL myslí za vás

Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB je vybavena inovativní technologií 6. SMYSL, která vám pomůže vytvořit dokonalé pokrmy pro vás a celou vaší rodinu. Technologie automaticky zvolí a přizpůsobí výkon i čas tak, aby byl výsledek perfektní. Díky 6.SMYSLU nebudete muset trávit příliš mnoho času v kuchyni a můžete si užívat čas s rodinou a přáteli.

LCD asistovaný textový displej se stane vaším nepostradatelným parťákem

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB je vybavena asistovaným textovým LCD displejem. Displej dokáže také zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které zajisté oceníte při vašem vaření. Navolit si můžete také jeden z přibližně 40 receptů, které vás budou vést krok po kroku. Vaření je pomocí 6.smyslu posunuto na úplně jinou úroveň.

Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB zajistí perfektní křupavost

Krásně křupavé pokrmy si pohodlně připravíte v mikrovlnné troubě Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB, která vám zajistí stejný výsledek jako běžná trouba. Funkce Crisp kombinuje 3D technologii, unikátní Crisp talíř, gril a otočný systém. Křupavého výsledku tak dosáhnete rychleji.

Rychlá příprava zdravých pokrmů v páře

Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB vám mimo jiného nabízí možnost rychlé přípravy zdravých pokrmů v páře. Funkce Steam&Boil vám s celou přípravou snadno pomůže. Součástí balení je také speciální příslušenství. Přirozená síla páry a vámi zvolený program dokážou vytvořit neodolatelný pokrm. Senzor vlhkosti uvnitř mikrovlnné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB hlídá hladinu vody ve speciální nádobě a intuitivně upraví čas potřebný k přípravě pokrmu.

Grilujte v mikrovlnné troubě Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB

Grilované pochoutky můžete mít v každém ročním období. Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB snadno zapeče tousty se sýrem, připraví krásně křupavý sendvič či všemi milovanou grilovanou klobásku.

3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla

Unikátní systém distribuce mikrovln umožňuje dosáhnout dokonalé rovnoměrnosti vaření, ohřívání a rozmrazování a také zkrácení doby vaření v mikrovlnné troubě Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB.

Speciální povrchová úprava trouby Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB

Revoluční povrchová úprava vám zajistí dlouhodobější lesk mikrovlnné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB, která rozzáří každou kuchyň. Úprava proti ulpívání otisků prstů rovněž efektivněji zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy. 

Dětský zámek se postará o plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Funkce dětské pojistky zabraňuje dětem zapnout mikrovlnnou troubu Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB anebo měnit nastavené parametry. WHIRLPOOL zaručuje bezpečnost pro děti a klid pro rodiče. Stačí na několik vteřin stisknout určená tlačítka a trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB uzamkne možnost změnit systémová nastavení. Vše můžete také sledovat v aplikaci. 

Jednotný vzhled řady W Collection

Dopřejte své kuchyni jen to nejlepší! Mikrovlnná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 MD440 NB skvěle ladí s troubou a varnou deskou z řady W Collection. Sami si tak můžete vytvořit dokonale vypadající a fungující kuchyň, kterou vám bude každý závidět. 

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Vestavná
Barva Černá
Otevírání dvířek Výklopné dolů

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 38,5 cm
Vnější šířka 59,5 cm
Vnější hloubka 46,8 cm
Vnitřní výška 20 cm
Vnitřní šířka 40,5 cm
Vnitřní hloubka 38 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Elektronické, Dotykový displej
Vlastnosti a funkce Rozmrazování, Gril, Zapékání Crisp, Vaření v páře, Časovač, Dětská pojistka, Automatické programy, Automatický čistící cyklus, Rychlé rozmrazování

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 2 300 W
Výkon grilu 800 W

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř, Grilovací mřížka, Crisp talíř, Crisp držák, Parní nádobka
Kód:  WHMW032
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991545590
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB04