Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OM4 4S1 C

Akční cena
11 890 Kč
9 826 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OM4 4S1 C

Vestavná horkovzdušná trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OM4 4S1 C vás na první pohled uchvátí svým moderním vzhledem z designové řady W Collection v atraktivním nerezovém provedení. Spotřebič spadá do energetické třídy A+ a disponuje vnitřním prostorem o objemu 73 l. Na vestavné troubě oceníte senzorovou technologii trub v podobě 6. smyslu Pečení, elektronický dotykový displej či snadné katalytické čištění. Rovnoměrnou distribuci vzduchu po celém vnitřním prostoru trouby zajišťuje kruhové topné těleso s ventilátorem, se kterým pohodlně upečete sladké i slané pokrmy až na čtyřech úrovních současně, aniž by se mísily jejich chutě. Při pečení s troubou WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OM4 4S1 C tak ušetříte nejen za energii, ale i čas.


Klíčové vlastnosti vestavné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OM4 4S1 C

 • Vestavná parní trouba Whirlpool designové řady W Collection v atraktivním nerezu
 • Spotřebič energetické třídy A+
 • Vnitřní prostor trouby o objemu 73 l pro přípravu velkého množství jídla
 • AssistedDisplay pro pohodlné a rychlé dotykové ovládání spotřebiče WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OM4 4S1 C
 • Vestavná trouba s kruhovým topným tělesem a ventilátorem umožňující pečení na čtyřech úrovních souběžně
 • Praktická trouba s klasickými i automatickými pečicími programy
 • Senzorová technologie trub 6. smysl Pečení
 • Elektronická kontrola teploty a doby pečení 
 • Časovač pro nastavení přesné doby přípravy pokrmu
 • Dvířka vestavné trouby opatřená 3 tmavošedými skly a chlazením 
 • Technologie Soft Closing zajišťující tiché zavírání dvířek 
 • Dětská pojistka pro větší bezpečnost domácnosti
 • Katalytické čistění trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OM4 4S1 C garantující její snadnou údržbu
 • Vnitřní prostor trouby vybavený odolným smaltem 

Hlavní technologie trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C

Nadčasový design z řady W7 Collection

W Collection je řada, která vám nabízí vysoký výkon a dokonalý design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér kuchyně. Troubu Whirlpool W7 OM4 4S1 C lze velmi snadno zabudovat do vaší kuchyně tak, aby skvěle zapadla.

Technologie 6. smysl, která myslí za vás

I vaření může být zábava. S troubou Whirlpool W7 OM4 4S1 C to bude však naprostá hračka. Trouba je totiž vybavena inovativním 6. smyslem, který dokáže naprosté zázraky. Pomocí zabudovaných senzorů odhadne množství a určí teplotu i čas pečení tak, aby výsledek byl vždy dokonalý. Vše můžete pohodlně sledovat na přehledném displeji trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C.

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C s AssistedDisplay

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C je vybavena LCD displejem. Displej dokáže zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které zajisté oceníte při vašem vaření. Navolit si můžete také jednu z přibližně 40 kuchařských voleb pod šesti automatickými programy.

Chytré vaření s LifeStyle Combinations

I v receptech by měl být vždy pořádek. A přesně s tím vám pomůže chytrá funkce LifeStyle Combinations, která třídí recepty podle kategorií, díky čemuž máte vždy naprostý přehled o všech receptech. Navolit si můžete kategorie například pro vegetariány, grilování či oblíbené moučníky. Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C pak sama nastaví dané parametry, teplotu i dobu přípravy tak, aby byl výsledek vaše pokrmu vždy dokonalý. 

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C s funkcí Cook4 můžete připravit až 4 pokrmy najednou

Pokud nestíháte a chtěli byste mít všechny pokrmy hotové zároveň, zajisté oceníte praktickou funkci Cook4, která vám umožní připravit až 4 pokrmy najednou bez toho, aniž by došlo ke smíchání chutí a vůní. Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C disponuje vysoce účinným topným tělesem, který po aktivaci funkce Cook4 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu. Tento systém rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor a zajišťuje konstantní oběh vzduchu. Výsledkem je perfektní kvalita a výrazná úspora času a energie.

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C s Multiflow funkcí 

Ideálního propečení vašich pokrmů dosáhnete pomocí horkovzdušné funkce Multiflow, která připraví vaše pokrmy rychle a zároveň rovnoměrně. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C, díky čemuž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ze všech stran současně.

Úsporná funkce Ready2Cook

Abyste měli pečení ještě o něco komfortnější, je trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C vybavena unikátní funkcí Ready2Cook. Tato funkce umožňuje vložit pokrm do trouby i bez zdlouhavého předehřívání.

Snadné čištění trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C pomocí katalytického čištění

Vnitřní prostor horkovzdušné trouby je vyroben z odolného smaltu, který brání nadměrnému usazování nežádoucích nečistot na jeho povrchu. O odstranění mastnoty a zbytků jídla z vnitřní části spotřebiče se spolehlivě postará účinné katalytické čištění, které nevyžaduje použití agresivních čisticích prostředků. Vnitřek trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C tak stačí setřít vlhkým hadříkem.

Bezpečná manipulace pomocí kolejniček

Bezpečnost během vaření je velmi důležitá. A přesně proto je trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C vybavena teleskopickými výsuvy, které vám zaručí snadné a pohodlné usazení plechu tak, abyste je mohli snadno vysunout bez rizika vypadnutí či nepříjemného popálení. 

SoftClosing+ pro tiché zavírání dvířek trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C je také vybavena systémem SoftClosing+, díky kterému bude zavření dvířek tiché a velmi pohodlné. Stačí jen lehce zatlačit a dvířka se pohodlně zavřou.

Dětská ochrana pro vaše malé ratolesti

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C myslí i na vaše nejmilejší. Ochrana spočívá v podobě zablokování ovládacího panelu. Abyste zabránili změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

Povrchová úprava trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C proti otiskům prstů

Revoluční povrchová úprava proti otiskům prstů vám zajistí dlouhodobější lesk trouby Whirlpool W7 OM4 4S1 C, která rozzáří každou kuchyň. Úprava zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy a bude stále čistá bez otisků prstů. 

Úsporná energetická třída A+ 

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C spadá do energetické třídy A+, takže šetří nejen energii, ale také vaši peněženku. Trouba spotřebuje o 30 % méně elektrické energie než běžné spotřebiče ve stejné energetické třídě, bez toho, aniž by to mělo dopad na její schopnosti a funkce. 

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C s objemem 73 litrů

Trouba Whirlpool W7 OM4 4S1 C vám poskytne dostatečný prostor pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů. Objem 73 litrů s 5 různými úrovněmi je ideální pro velké domácnosti. 

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Funkce rychlého předehřátí, Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Pravý horký vzduch, Rozmrazování, Spodní ohřev
Příkon 3 650 W
Čištění trouby Katalytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,4 cm

Barva trouby

Barva Nerez

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, Elektronická regulace teploty, Ochlazovací systém, Studené dveře trouby, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano, bez zástrčky

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 73 l
Kód:  WHTR026
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991564970
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22