Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OS4 4S1 H

17 290 Kč
14 289 Kč bez DPH

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 OS4 4S1 H

Vestavná parní trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H vás na první pohled uchvátí svým moderním vzhledem z designové řady W Collection v atraktivním nerezovém provedení. Spotřebič spadá do energetické třídy A+ a disponuje vnitřním prostorem o objemu 73 l. Na vestavné troubě oceníte senzorovou technologii trub v podobě 6. smyslu Pečení, elektronický dotykový displej, možnost pečení v kombinaci s párou Steam Sense a systém Hydroclean umožňující snadné čištění vodou . Rovnoměrnou distribuci vzduchu po celém vnitřním prostoru trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H zajišťuje kruhové topné těleso s ventilátorem, se kterým pohodlně upečete sladké i slané pokrmy až na čtyřech úrovních současně, aniž by se mísily jejich chutě. Při pečení s multifunkční troubou Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H tak ušetříte nejen za energii, ale i čas


Klíčové vlastnosti trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H

 • Vestavná parní trouba Whirlpool designové řady W Collection v nerezovém provedení
 • Spotřebič energetické třídy A+
 • Vnitřní prostor trouby o objemu 73 l pro přípravu velkého množství jídla
 • AssistedDisplay pro pohodlné a rychlé dotykové ovládání spotřebiče
 • Vestavná trouba s kruhovým topným tělesem a ventilátorem umožňující pečení na čtyřech úrovních souběžně
 • Praktická trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H s klasickými i automatickými pečicími programy
 • Senzorová technologie trub 6. smysl Pečení
 • Elektronická kontrola teploty a doby pečení 
 • Praktická funkce Steam Sense umožňující pečení v kombinaci s párou 
 • Povrchová úprava trouby bránící nežádoucím otiskům prstů
 • Dvířka vestavné trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H opatřená 3 skly a chlazením 
 • Venkovní zrcadlové sklo dvířek spotřebiče
 • Dveře trouby s celoskleněným vnitřkem SmartClean
 • Technologie Soft Closing zajišťující tiché zavírání dvířek 
 • Dětská pojistka pro větší bezpečnost domácnosti
 • Technologie Hydroclean garantující snadné čištění spotřebiče
 • Vnitřní prostor trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H vybavený odolným smaltem

Hlavní technologie trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H


Nadčasový design z řady W Collection

W Collection je řada, která vám nabízí vysoký výkon a dokonalý design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér kuchyně. Troubu Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H lze velmi snadno zabudovat do vaší kuchyně tak, aby skvěle zapadla.

Technologie 6. smysl, která myslí za vás

I vaření může být zábava. S troubou Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H to bude však naprostá hračka. Trouba je totiž vybavena inovativním 6. smyslem, který dokáže naprosté zázraky. Pomocí zabudovaných senzorů odhadne množství a určí teplotu i čas pečení tak, aby výsledek byl vždy dokonalý. Vše můžete pohodlně sledovat na přehledném displeji. 

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H s AssistedDisplay

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H je vybavena LCD displejem. Displej dokáže zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které zajisté oceníte při vašem vaření. Navolit si můžete také jednu z přibližně 40 kuchařských voleb pod šesti automatickými programy.

S parní troubou Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H připravíte jídla plné chuti 

Mutifunkční trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H je vybavena funkcí Steam Sense, která vám umožní klasické pečení v kombinaci s párou. Vaše oblíbené pokrmy tak budou nejen skvěle propečené, ale i šťavnaté, plné chuti a navíc si zachovají svůj přirozený vzhled. Funkci páry navíc oceníte i při přípravě kynutého těsta, které bude vláčené, a domácí chléb a koláče tak budou naprosto dokonalé. 

Chytré vaření s LifeStyle Combinations

I v receptech by měl být vždy pořádek. A přesně s tím vám pomůže chytrá funkce LifeStyle Combinations, která třídí recepty podle kategorií, díky čemuž máte vždy naprostý přehled o všech receptech. Navolit si můžete kategorie například pro vegetariány, grilování či oblíbené moučníky. Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H pak sama nastaví dané parametry, teplotu i dobu přípravy tak, aby byl výsledek vaše pokrmu vždy dokonalý. 

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H s funkcí Cook4 můžete připravit až 4 pokrmy najednou

Pokud nestíháte a chtěli byste mít všechny pokrmy hotové zároveň, zajisté oceníte praktickou funkci Cook4, která vám umožní připravit až 4 pokrmy najednou bez toho, aniž by došlo ke smíchání chutí a vůní. Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H disponuje vysoce účinným topným tělesem, který po aktivaci funkce Cook4 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu. Tento systém rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor a zajišťuje konstantní oběh vzduchu. Výsledkem je perfektní kvalita a výrazná úspora času a energie.

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H s Multiflow funkcí 

Ideálního propečení vašich pokrmů dosáhnete pomocí horkovzdušné funkce Multiflow, která připraví vaše pokrmy rychle a zároveň rovnoměrně. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H, díky čemuž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ze všech stran současně. To vše v krátkém čase!

Úsporná funkce Ready2Cook

Abyste měli pečení ještě o něco komfortnější, je trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H vybavena unikátní funkcí Ready2Cook. Tato funkce umožňuje vložit pokrm do trouby i bez zdlouhavého předehřívání. Díky tomu získáte spousty času na jiné aktivity či následující přípravy. 

Snadné čištění pomocí samočistícího systému SmartClean

Nejen jídlo, ale také trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H potřebuje vaši péči. Po dopečení vašich chutných pokrmů je zapotřebí trouby vyčistit. To není však nic složitého. Díky inovativní technologii SmartClean je čištění neuvěřitelně jednoduché. SmartClean troubu důkladně vyčistí již za 35 minut. Stačí jednoduše nalít 200 ml vody na dno trouby a zvolit program SmartClean. Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H tak bude krásně čistá a připravená na další použití. Přebytečné nečistoty odstraníte pomocí vlhčeného hadříku. 

Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H umožní bezpečnou manipulaci pomocí kolejniček 1 úrovně

Bezpečnost během vaření je velmi důležitá. A přesně proto je trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H vybavena teleskopickými výsuvy, které vám zaručí snadné a pohodlné usazení plechu tak, abyste je mohli snadno vysunout bez rizika vypadnutí či nepříjemného popálení. 

SoftClosing+ pro tiché zavírání dvířek trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H

To není zdaleka vše! Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H je také vybavena systémem SoftClosing+, díky kterému je zavření dvířek tiché a velmi pohodlné. Stačí jen lehce zatlačit a dvířka se pohodlně zavřou.

Dětská ochrana pro vaše malé ratolesti

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H myslí i na vaše nejmilejší. Ochrana spočívá v podobě zablokování ovládacího panelu. Abyste zabránili změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

Povrchová úprava trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H proti otiskům prstů

Revoluční povrchová úprava proti otiskům prstů vám zajistí dlouhodobější lesk trouby Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H, která rozzáří každou kuchyň. Úprava zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy a bude stále čistá bez otisků prstů. 

Úsporná energetická třída A+ 

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H spadá do energetické třídy A+, takže šetří nejen energii, ale také vaši peněženku. Trouba spotřebuje o 30 % méně elektrické energie než běžné spotřebiče ve stejné energetické třídě, bez toho, aniž by to mělo dopad na její schopnosti a funkce. 

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H s objemem 73 litrů

Trouba Whirlpool W COLLECTION W7 OS4 4S1 H vám poskytne dostatečný prostor pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů. Objem 73 litrů s 5 různými úrovněmi je ideální pro velké domácnosti. 

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Funkce rychlého předehřátí, Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Parní pečení, Rozmrazování, Spodní ohřev, Nádržka na vodu
Příkon 3 650 W
Čištění trouby Vodou

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,4 cm

Barva trouby

Barva Nerez

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, Elektronická regulace teploty, Ochlazovací systém, Povrch proti otiskům prstů, Studené dveře trouby, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano, bez zástrčky

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 73 l
Kód:  WHTR020
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991551930
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08