Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL

-18%
Akční cena
19 490 Kč
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL by neměla chybět v žádné domácnosti. Společnost WHIRLPOOL nabízí vestavnou mikrovlnnou troubu, která vám v kuchyni ušetří místo a díky modernímu designu krásně doplní váš interiér. Do mikrovlnné trouby se vejde velké množství potravin díky velkorysému objemu 40 l, tudíž se v ní dá ohřát i více potravin naráz. Intuitivní dotykové ovládání vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího automatického programu pro váš pokrm. Pro tento multifunkční model najdete spoustu využití, jelikož si poradí s grilováním i přípravou jídel v páře. Dětská pojistka zabraňuje malým dětem používat mikrovlnnou troubu WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL.


Klíčové vlastnosti vestavné mikrovlnné trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL

  • Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL v moderním designu
  • Kryt talíře pro plné zakrytí, rychlejší přípravu a lepší chuť
  • 7 úrovní výkonu pro snazší vaření
  • 3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla
  • Aplikace 6th Sense Live
  • Rychlejší příprava v páře
  • Dotykové ovládání pomocí funkce 6th Sense Live
  • Funkce Crisp Fry pro zdravou přípravu smažených jídel
  • Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL zajistí křupavý efekt 
  • Dětský zámek pro plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Hlavní technologie mikrovlnné trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL


6. SMYSL

Technologie, která myslí za vás.

6th Sense Live

Ovládejte svoji mikrovlnnou troubu na dálku díky wi-fi modulu.

Aplikace 6th Sense Live

Vylepšené ovládání spotřebiče prostřednictvím mobilního telefonu.

SmartDisplay

Dotyková obrazovka (16 barev) a MP3 zvuk.


6th Sense Live kombinace podle životního stylu

Recepty na dosah ruky.

Crisp Fry

Zdravá a křupavá jídla bez přidaného tuku.

Crisp

Díky této inovativní funkci připravíte křupavé pokrmy.

Vaření v páře

Rychlejší příprava, lepší chuť a zachování vůní a nutričních hodnot.Gril

Funkce grilování v mikrovlnné troubě.

3D technologie

Nejlepší výsledky díky rovnoměrné distribuci tepla.

Multiflow

Rovnoměrně uvařené pokrmy.

5v1

Jediné nastavení a 5 způsobů vaření.iXelium

Speciální povrchová úprava chrání před poškrábáním a rzí.

Dětský zámek

Ovládací panel můžete kdykoliv zamknout.


Nadčasový design z řady W Collection 

W Collection W9 je řada, která vám nabízí vysoký výkon a dokonalý design skvěle doplňující jakýkoliv interiér kuchyně. Troubu WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL lze velmi snadno zabudovat do vaší kuchyně tak, aby skvěle zapadla.

Inovativní technologie 6. SMYSL myslí za vás

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL je vybavena inovativní technologií 6. SMYSL, která vám pomůže vytvořit dokonalé pokrmy pro vás a celou vaší rodinu. Technologie automaticky zvolí a přizpůsobí výkon i čas tak, aby byl výsledek perfektní. Díky 6.SMYSLU nebudete muset trávit příliš mnoho času v kuchyni a můžete si užívat čas s rodinou a přáteli.

Dotykové ovládání pomocí funkce 6th Sense Live

Ovládání trouby WHIRLPOOL W W COLLECTION W9 MW261 IXL je díky aplikaci 6 SenseLive naprostá hračka. Aplikace vám umožňuje mimo jiné také ovládání trouby na dálku, kdykoliv a odkudkoliv. Nastavit si můžete zapnutí trouby, přednastavit optimální parametry pečení či zvolit požadovaný program. V aplikaci si lze také psát vlastní nákupní seznamy nebo ukládat oblíbené a nové recepty. 

Smart Display se stane vaším nepostradatelným parťákem

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL je vybavena 3,5palcovým Smart displejem, který nabízí 16 barev a rozlišení 480 × 320 bodů. Propojení přes internet je tak zárukou naprostého komfortu a bezkonkurenční kvality. Pustit si můžete také vaši oblíbenou hudbu ve formátu MP3, která vám navodí skvělou atmosféru. Displej dokáže také zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které zajisté oceníte při vašem vaření. Navolit si můžete také jednu z přibližně 60 kuchařských voleb pod šesti automatickými programy. Vaření je pomocí 6.smyslu posunuto na úplně jinou úroveň.

Chytré vaření s LifeStyle Combinations

I v receptech by měl být vždy pořádek. A přesně s tím vám pomůže chytrá funkce LifeStyle Combinations, která třídí recepty podle kategorií, díky čemuž máte vždy naprostý přehled o všech receptech. Navolit si můžete kategorie například pro vegetariány, grilování či oblíbené moučníky. Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL pak sama nastaví dané parametry, teplotu i dobu přípravy tak, aby byl výsledek vaše pokrmu vždy dokonalý. 

Funkce Crisp Fry pro zdravou přípravu smažených jídel

Krásně křupavé kuřátko či maso? Už vás to nalákalo? Vše si pohodlně připravíte v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL, která vám pomůže vytvořit skvělé pokrmy i bez použití oleje. Pokud hledáte zdravou alternativu přípravy vašich pokrmů, mikrovlnná trouba je stvořena přesně pro vás. Funkce Crisp Fry upravuje proudění vzduchu díky speciálnímu algoritmu- Využít můžete také jeden z 18 automatických programů, díky kterým připravíte pokrmy z masa, ryb, zeleniny či zmraženého jídla.

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL zajistí perfektní křupavost

Krásně křupavé pokrmy si pohodlně připravíte v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL, která vám zajistí stejný výsledek jako běžná trouba. Funkce Crisp kombinuje 3D technologii, unikátní Crisp talíř, gril a otočný systém. Křupavého výsledku tak dosáhnete rychleji.

Rychlá příprava zdravých pokrmů v páře

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL vám mimo jiného nabízí možnost rychlé přípravy zdravých pokrmů v páře. Funkce Steam&Boil vám s celou přípravou snadno pomůže. Součástí balení je také speciální příslušenství, které se postará o ještě lepší chuť a zachování nutričních hodnot jídla. Přirozená síla páry a vámi zvolený program dokážou vytvořit neodolatelný pokrm. Senzor vlhkosti uvnitř mikrovlnné trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL hlídá hladinu vody ve speciální nádobě a intuitivně upraví čas potřebný k přípravě pokrmu, díky čemuž bude vaření zábava.

Grilujte v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL

Grilované pochoutky můžete mít v každém ročním období. Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL snadno zapeče tousty se sýrem, připraví krásně křupavý sendvič či všemi milovanou grilovanou klobásku. A co teprve pořádně grilovaná zelenina ke šťavnatému steaku? To vše za pár minut!

3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla

Unikátní systém distribuce mikrovln umožňuje dosáhnout dokonalé rovnoměrnosti vaření, ohřívání a rozmrazování a také zkrácení doby vaření v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL.

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL s Multiflow funkcí 

Ideálního propečení vašich pokrmů dosáhnete pomocí horkovzdušné funkce Multiflow, která připraví vaše pokrmy rychle a zároveň rovnoměrně. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL, díky čemuž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ze všech stran současně. To vše v krátkém čase!

5 způsobů vaření s mikrovlnnou troubou W COLLECTION W9 MW261 IXL

Technologie 6.SMYSLU mikrovlnné trouby W COLLECTION W9 MW261 IXL vám pomůže s přípravou i těch nejtěžších pokrmů. Technologie využívá inteligentní senzory, které dokážou intuitivně vybrat z přibližně 140 kulinářských variací ten nejvhodnější automatický program. Jak jednoduché že? Postačí navolit kategorii pokrmu a hmotnost ingrediencí a trouba se o vše postará sama. Nastaví optimální funkci, čas i výkon. Zároveň vybere jeden z 5 způsobů vaření tak, abyste dosáhli neodolatelného pokrmu a chutí. Inteligentní technologie vás povede krok za krokem tak, že se z vás za chvíli statnou profesionálové v kuchyni.

iXelium povrchová úprava trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL

Revoluční povrchová úprava iXelium vám zajistí dlouhodobější lesk mikrovlnné trouby W COLLECTION W9 MW261 IXL, která rozzáří každou kuchyň. Úprava iXelium zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy. 

Dětský zámek se postará o plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Funkce dětské pojistky zabraňuje dětem zapnout mikrovlnnou troubu W COLLECTION W9 MW261 IXL anebo měnit nastavené parametry. WHIRLPOOL zaručuje bezpečnost pro děti a klid pro rodiče. Stačí na několik vteřin stisknout určená tlačítka a trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL uzamkne možnost změnit systémová nastavení. Vše můžete také sledovat v aplikaci. 

Jednotný vzhled řady W Collection

Dopřejte své kuchyni jen to nejlepší! Mikrovlnná trouba WHRILPOOL W COLLECTION W9 MW261 IXL skvěle ladí s troubou a varnou deskou z řady W Collection. Sami si tak můžete vytvořit dokonale vypadající a fungující kuchyň, kterou vám bude každý závidět. 

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Vestavná
Barva Nerez
Otevírání dvířek Výklopné dolů

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 45 cm
Vnější šířka 59,5 cm
Vnější hloubka 56 cm
Vnitřní výška 21 cm
Vnitřní šířka 45 cm
Vnitřní hloubka 42 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Dotykový displej
Vlastnosti a funkce Horký vzduch

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 2 800 W
Výkon grilu 1 600 W

Design

Design Klasický

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř
Kód:  WHMW023
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991542270
P-DC1-WEB12