Obnovit stránku

WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H

A+
17 490 Kč
14 455 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H

Vestavná horkovzdušná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H o objemu 73 l se díky svému designu a nerezovému provedení skvěle hodí do každé kuchyně. Horkovzdušná trouba spadá do energetické třídy A+ a zvládá spoustu funkcí, které vám usnadní práci v kuchyni. Trouba disponuje samočištěním SmartClean-hydro, ke kterému je využívána pouze pára. Dobře poslouží také barevný a přehledný 3,5palcový displej SmartDisplay, pomocí něhož bude ovládání trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H hračkou. Další výhodou je například teplotní sonda s paměťovým drátem, podpora konektivity Wi-Fi, nerezový povrch iXelium či SoftClosing pro velmi tiché zavírání dvířek.


Klíčové vlastnosti trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H

  • Vestavná horkovzdušná trouba od oblíbené a léty prověřené společnosti WHIRLPOOL
  • Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H má objem 73 l
  • Barevný displej SmartDisplay 3,5" pro pohodlné a přehledné ovládání
  • 6. smysl - úspora až 30 % energie
  • Nerezový povrch iXelium pro dlouhou životnost
  • Samočistící systém SmartClean
  • Teplotní sonda s paměťovým drátem
  • SoftClosing pro pohodlné a tiché dovírání dvířek
  • Podpora konektivity Wi-Fi
  • Speciální funkce Ready2Cook a Cook4 pro rychlé a účinné vaření

Hlavní technologie trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H


Technologie 6. smysl

Zvolte si technologii, která myslí za vás.

Funkce 6th Sense Live

Podporuje konektivitu trouby a mobilních zařízení prostřednictvím Wi-Fi.

6th Sense Live aplikace

Vzdálené ovládání spotřebiče.

Funkce Smart Display

Váš osobní asistent při vaření, který sleduje vaše chutě.


Funkce 6. smysl LifeStyle Combinations

6. smysl - kombinace vaření.

Teplotní sonda: Unikátní čtyřbodová teplotní sonda

Pohodlné vytahování plechů z trouby bez obav z jejich vypadnutí.

Cook4

Příprava až tří pokrmů naráz.

Multiflow

Rovnoměrné propečení pokrmů díky systému cirkulace horkého vzduchu s rovnoměrnou distribucí horkého vzduchu uvnitř pečící trouby.


Ready2Cook

Rychlejší a levnější pečení!

Samočistící systém: SmartClean

Ekologické čištění pomocí páry.

Kolejničky: Úroveň 2

Pohodlné vytahování plechů z trouby bez obav z jejich vypadnutí.

SoftClosing+

Speciální závěsy zajišťují pomalé a tlumené dovírání dvířek trouby.Dětská ochrana

Z nejmenších kuchařů nemusíte mít strach

iXelium

Speciální úprava nerezového povrchu nanotechnologií, která brání změně barvy nerezu a proti škrábancům.

Energetická třída: A+

Díky vyšší energetické účinnosti jsou náklady na elektřinu až o 20 % nižší než u spotřebiče v energetické třídě A.

Objem: 73 l.

Prostor nezbytný pro ty nejlepší výsledky vaření.


Nadčasový design z řady W Collection

W Collection je řada, která vám nabízí vysoký výkon a dokonalý design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér kuchyně. Troubu WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H lze velmi snadno zabudovat do vaší kuchyně tak, aby skvěle zapadla.

Technologie 6. smysl, která myslí za vás

I vaření může být zábava. S troubou WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H to bude však naprostá hračka. Trouba je totiž vybavena inovativním 6. smyslem, který dokáže naprosté zázraky. Pomocí zabudovaných senzorů odhadne množství a určí teplotu i čas pečení tak, aby výsledek byl vždy dokonalý. Vše můžete pohodlně sledovat na přehledném displeji. 

Dotykové ovládání pomocí funkce 6th Sense Live

Ovládání trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H je díky aplikci 6 SenseLive je naprostá hračka. Aplikace vám umožňuje mimo jiné také ovládání trouby na dálku, kdykoliv a odkudkoliv. Nastavit si můžete zapnutí trouby, přednastavit optimální parametry pečení či zvolit požadovaný program. V aplikaci si lze také psát vlastní nákupní seznamy nebo ukládat oblíbené a nové recepty. 

Smart Display se stane vaším nepostradatelným parťákem

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H je vybavena 3,5palcovým Smart displejem, který nabízí 16 barev a rozlišení 480 × 320 bodů. Propojení přes internet je tak zárukou naprostého komfortu a bezkonkurenční kvality. Pustit si můžete také vaši oblíbenou hudbu ve formátu MP3, která vám navodí skvělou atmosféru. Displej dokáže zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které zajisté oceníte při vašem vaření. Navolit si můžete také jednu z přibližně 60 kuchařských voleb pod šesti automatickými programy.

Chytré vaření s LifeStyle Combinations

I v receptech by měl být vždy pořádek. A přesně s tím vám pomůže chytrá funkce LifeStyle Combinations, která třídí recepty podle kategorií, díky čemuž máte vždy naprostý přehled o všech receptech. Navolit si můžete kategorie například pro vegetariány, grilování či oblíbené moučníky. Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H pak sama nastaví dané parametry, teplotu i dobu přípravy tak, aby byl výsledek vaše pokrmu vždy dokonalý. 

Unikátní čtyřbodová teplotní sonda

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H je vybavená unikátní čtyrbodovou teplotní sondou, která vám dovolí regulovat teplotu pokrmu ve čtyřech různých bodech najednou. Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H automaticky upraví dobu pečení a ve chvíli, kdy dosáhne požadované teploty uvnitř pokrmu, tak automaticky dokončí postup pečení. Díky tomu tak budete mít naprostý přehled o tepelné úpravě všech druhý masa, chleba či koláčů.

S funkcí Cook4 můžete připravit až 4 pokrmy najednou

Pokud nestíháte a chtěli byste mít všechny pokrmy hotové zároveň, zajisté oceníte praktickou funkci Cook4, která vám umožní připravit až 4 pokrmy najednou bez toho, aniž by došlo ke smíchání chutí a vůní. Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H disponuje vysoce účinným topným tělesem, který po aktivaci funkce Cook4 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu. Tento systém rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor a zajišťuje konstantní oběh vzduchu. Výsledkem je perfektní kvalita a výrazná úspora času a energie.

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H s Multiflow funkcí 

Ideálního propečení vašich pokrmů dosáhnete pomocí horkovzdušné funkce Multiflow, která připraví vaše pokrmy rychle a zároveň rovnoměrně. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H, díky čemuž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ze všech stran současně. To vše v krátkém čase!

Úsporná funkce Ready2Cook

Abyste měli pečení ještě o něco komfortnější, je trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H vybavena unikátní funkcí Ready2Cook. Tato funkce umožňuje vložit pokrm do trouby i bez zdlouhavého předehřívání. Díky tomu získáte spousty času na jiné aktivity či následující přípravy. 

Snadné čištění pomocí samočistícího systému SmartClean

Nejen jídlo, ale také trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H potřebuje vaši péči. Po dopečení vašich chutných pokrmů je zapotřebí trouby vyčistit. To není však nic složitého. Díky inovativní technologii SmartClean je čištění neuvěřitelně jednoduché. SmartClean troubu důkladně vyčistí již za 35 minut. Stačí jednoduše nalít 200 ml vody na dno trouby a zvolit program SmartClean. Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H tak bude krásně čistá a připravená na další použití. Přebytečné nečistoty odstraníte pomocí vlhčeného hadříku. 

Bezpečná manipulaci pomocí kolejniček: úroveň 2 

Bezpečnost během vaření je velmi důležitá. A přesně proto je trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H vybavena teleskopickými výsuvy, které vám zaručí snadné a pohodlné usazení plechu tak, abyste je mohli snadno vysunout bez rizika vypadnutí či nepříjemného popálení. 

SoftClosing+ pro tiché zavírání dvířek

To není zdaleka vše! Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H je také vybavena systémem SoftClosing+, díky kterému je zavření dvířek tiché a velmi pohodlné. Stačí jen lehce zatlačit a dvířka se sami pohodlně zavřou.

Dětská ochrana pro vaše malé ratolesti

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H myslí i na vaše nejmilejší. Ochrana spočívá v podobě zablokování ovládacího panelu. Abyste zabránili změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

iXelium povrchová úprava trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H

Revoluční povrchová úprava iXelium vám zajistí dlouhodobější lesk trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H, která rozzáří každou kuchyň. Úprava iXelium zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy. 

Úsporná energetická třída A+

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H spadá do energetické třídy A+, takže šetří nejen energii, ale také vaši peněženku. Trouba spotřebuje o 30 % méně elektrické energie než běžné spotřebiče ve stejné energetické třídě, bez toho, aniž by to mělo dopad na její schopnosti a funkce. 

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H s objemem 73 litrů

Trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W9 OM2 4MS2 H vám poskytne dostatečný prostor pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů. Objem 73 litrů s 5 různými úrovněmi je ideální pro velké domácnosti. 

4,9
Hodnotilo 34 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
33
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Pravý horký vzduch, Rozmrazování
Příkon 3 650 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Katalytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,4 cm

Barva trouby

Barva Černá, Nerez

Výbava trouby

Výbava Dětská pojistka, Dotykové ovládání, Termosonda, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano, bez zástrčky

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 73 l

Design

Design Klasický
Kód:  WHTR013
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991549730
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
P-DC1-WEB27