Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

WHIRLPOOL WQ9 E1L

+ 20 let záruka na kompresor po registraci
Akční cena
25 690 Kč
21 231 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

WHIRLPOOL WQ9 E1L

Uchovejte vaše potraviny bezpečně s americkou lednicí WHIRLPOOL WQ9 E1L

WHIRLPOOL WQ9 E1L je designově povedená a cenově dostupná americká chladnička o obřím objemu, která je jako stvořená pro milovníky velkého a přehledného prostoru. Spadá do energetické třídy F a jistě potěší i velmi tichým chodem. Disponuje vyspělými technologiemi, jako jsou No Frost, Multi Flow, jež pomáhají k maximálnímu komfortu při používání. V prostoru chladničky najdete dostatečný prostor pro všechny druhy potravin, nechybí ani samostatné zásuvky na zeleninu a FreshBox, kde se udržuje teplotu okolo 0 °C a je ideální pro skladování masa a ryb. Své využití najde ve větších rodinách, kdy dostatek jídla prostě nesmí chybět.


Klíčové vlastnosti americké lednice WHIRLPOOL WQ9 E1L

  • Designově povedená a cenově dostupná americká chladnička WHIRLPOOL WQ9 E1L
  • Spadá do energetické třídy F
  • 3 teplotní módy, které se přizpůsobí všem vašim potřebám
  • Total NoFrost šetří energii a zapomíná na odmrazování
  • Díky FreshBoxu+ s posuvným ovladačem vlhkosti zůstává ovoce a zelenina čerstvé
  • Invertorový kompresor 6. SMYSL
  • Obrovská kapacita, lépe uspořádaný vnitřní prostor
  • Snadno přístupná zásuvka
  • Fast Freeze pro mnohem rychlejší zchlazování
  • LED odstupňované osvětlení pro komfort v každém detailu

Hlavní technologie americké lednice WHIRLPOOL WQ9 E1L


3 teplotní módy

33% využití kapacity podle toho, jak dlouho potřebujete skladovat zmrazené potraviny: týden, 1-2 měsíce, maximálně 12 měsíců.

FreshBox+ s posuvným ovladačem vlhkosti

Místo pro vaše ovoce a zeleninu s posuvným ovladačem vlhkosti pro nastavení optimální úrovně vlhkosti pro každý druh ukládané potraviny.

LED odstupňované osvětlení

Vylepšené rozložení osvětlení pro perfektní viditelnost potravin uvnitř celého prostoru.

Barva: Inox


3 teplotní módy, které se přizpůsobí všem vašim potřebám

Nyní můžete nastavit správnou teplotu podle toho, jaké potraviny v lednici WHIRLPOOL WQ9 E1L ukládáte. Jemné mrazení -7 °C: Bez nutnosti rozmrazování pro potraviny, které spotřebujete do jednoho týdne. Potraviny můžete přemístit z mrazáku přímo do hrnce. Střední mrazení -12 °C: Uchovávejte zmrzlinu a dezerty při teplotě ideální pro servírování. (1-2 měsíce) Hluboké mrazení: -18 °C: Uchovejte nutriční hodnotu potravin déle. (max. 12 měsíců)

Total NoFrost zapomíná na odmrazování

Inteligentní senzory uvnitř chladničkyWHIRLPOOL WQ9 E1L sledují teploty a snižují její výkyvy. Tak je zajištěna optimální teplota potřebná pro uchování potravin. Technologie Total No Frost automaticky vysušuje vzduch v mrazáku, díky čemuž už nemusíte trávit čas odmrazováním, zmrazené potraviny se nepřichytí ke stěnám, štítky zůstávají čitelné a prostor uvnitř mrazáku je stále čistý.

Díky FreshBoxu+ s posuvným ovladačem vlhkosti zůstává ovoce a zelenina čerstvé až 15 dnů

Posunem ovladače můžete nastavit vlhkost uvnitř zásuvky. Nic nepřijde nazmar a vaše ovoce a zelenina zůstanou čerstvé až 15 dnů v lednici WHIRLPOOL WQ9 E1L. Na základě ztráty hmotnosti a vizuální kvality, s ohledem na běžné ovoce a zeleninu. Interní testovací metoda.

W kolekce 4dveřová je zážitek, za který se vyplatí obětovat místo ve vaší kuchyni

4dveřová W kolekce je elegantní a moderní v každém ohledu a nespokojí se s ničím, co není nejlepší. Špičkový design lednice WHIRLPOOL WQ9 E1L se snoubí s pokročilým výkonem, jak ve zpracování exteriéru, tak interiéru výrobku. Řada je navržena s unikátním štíhlým designem tak, aby citlivě a harmonicky zapadala do moderní kuchyně a ladila s okolním nábytkem.

Jsme hrdými držiteli ocenění RED DOT

Red Dot je ocenění pro výrobky s nejlepším designem a výkonem. Mezinárodní soutěž je určena pro ty, kdo usilují o odlišení jejich výrobků prostřednictvím estetiky. Tato řada WHIRLPOOL je navržena s unikátním štíhlým designem tak, aby citlivě a harmonicky zapadala do moderní kuchyně a ladila s okolním nábytkem.

Invertorový kompresor 6. SMYSL

Optimalizuje spotřebu energie a snižuje výkyvy teploty pro delší a kvalitnější skladování potravin v lednici WHIRLPOOL WQ9 E1L. To vše s 20letou zárukou na kompresor.

Obrovská kapacita, lépe uspořádaný vnitřní prostor

S 610 litry, což je v přepočtu 31 nákupních tašek, nabízí 4dveřová chladnička WHIRLPOOL WQ9 E1L řady W Collection prostor, který lze upravit pro individuální potřeby: police a oddíly s nastavitelnou teplotou, velmi prostorné a velmi dobře uzpůsobené pro skladování objemných potravin i pro přehledné uspořádání těch malých.

Flexibilita ukládacího prostoru v mrazáku se 4 zásuvkami

Ještě více flexibility v uspořádání prostoru lednice WHIRLPOOL WQ9 E1L.

Snadno přístupná zásuvka
Ihned najděte ty potraviny, které používáte nejčastěji

Speciální mělká police, která se vysouvá pro lepší přehlednost a snazší přístup k nejčastěji používaným potravinám uchovávaným v mrazáku WHIRLPOOL WQ9 E1L.

Fast Freeze pro mnohem rychlejší zchlazování

Už žádné čekání, než se potraviny zmrazí: proces zmrazování urychlíte pouhým stisknutím tlačítka a tak zajistíte lepší uchování svých oblíbených jídel v lednici WHIRLPOOL WQ9 E1L. 

Chytré rozmrazování pro zjednodušené čištění

Chytré senzory uvnitř prostoru chladničky WHIRLPOOL WQ9 E1L sledují teplotu a automaticky aktivují režim rozmrazování vždy, když je to potřeba.

Snadný a rychlý přístup k ledu do vašich koktejlů

Speciální prostor uvnitř mrazáku WHIRLPOOL WQ9 E1L, který můžete snadno přesunout, je navržen tak, aby byly zásobníky na led vždy po ruce.

LED odstupňované osvětlení pro komfort v každém detailu

Světla lednice WHIRLPOOL WQ9 E1L se rozsvěcují šetrně a postupně tak, aby měly vaše oči možnost se komfortně přizpůsobit hladině osvětlení.

LED

Parametry a specifikace

Ocenění

Ocenění Ne

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída F
Objem (chlazený prostor) 388 l
Objem (prostor pro mražené potraviny) 222 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Americká
Umístění mrazáku Americká lednice - 4 dvířka
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce No Frost, Samoodmrazovací mrazák, Nulová zóna, LED osvětlení, Super chlazení, Super mrazení, Elektronické ovládání teploty
Možnost změny otevírání dveří Ne
Klimatická třída SN-T

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku
Počet polic lednice
Počet chladicích okruhů 1 ×

Barva

Barva Nerezová

Rozměry

Výška 187,5 cm
Šířka 90,9 cm
Hloubka 69,7 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 118 kg

Rozměry balení

Výška balení 198,1 cm
Šířka balení 99 cm
Hloubka balení 77 cm
Kód:  WHCHL025
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991541710
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23