Obnovit stránku

Withings Body Scan Connected Health Station - White

9 969,-

Withings Body Scan Connected Health Station - White

Withings Body Scan – nejpokročilejší chytrá váha, jaká kdy byla vynalezena

Chytrá osobní váha Withings Body Scan kombinuje průlomovou technologii segmentového složení těla. Ta umožňuje mnohem vyšší přesnost a pomáhá odhalit nerovnováhu tuku a svalů. Withings Body Scan je navržená tak, že při každém vážení rozpozná změny kardiovaskulárního zdraví, a nabízí řadu kardiovaskulárních měření včetně 6svodového EKG, měření rychlosti pulzové vlny a klidové tepové frekvence. Tato nejpokročilejší váha společnosti Withings byla vyvinutá ve spolupráci s neurology, proto také umí sledovat stav nervů a pomáhá odhalovat příznaky periferních autonomních neuropatií, usnadňuje screening onemocnění.Pokročilé senzory integrované v rukojeti 

Withings Body Scan disponuje speciální rukojetí se senzory, které jsou schopny nezávisle snímat trup, paže a nohy a poskytnout tak přesný obraz o složení těla a celkové kondici. Segmentální snímání těla umožňuje identifikovat, mapovat a sledovat nejmenší změny tělesného složení v průběhu času. Withings Body Scan využívá multifrekvenční bioelektrickou impedanční analýzu (BIA) k mimořádně přesnému měření. Dokáže tak odhalit více možných svalových nerovnováh. 


Zjistěte více o svém kardiovaskulárním zdraví

Získejte jasnější obraz o stavu srdce měřením rychlosti, jakou se vlny generované srdcem pohybují po tepnách. Nízká rychlost pulzových vln naznačuje zdravé srdce. Správnou stravou a cvičením můžete tuto hodnotu snižovat a zlepšovat tak kardiovaskulární zdraví. Withings Body Scan je také schopná odhadnout stáří tepen pro jasnější obraz o stavu srdce a včasnou identifikaci zvýšeného rizika cévních onemocnění v pozdějším věku.
 

Pomáhá odhalit AFib

Při každém vážení může osobní váha Withings Body Scan zaznamenat 6svodový elektrokardiogram, který se často provádí v nemocnici a znázorňuje elektrickou aktivitu vašeho srdce. Pravidelným prováděním EKG zvyšujete pravděpodobnost zaznamenání a odhalení příznaků fibrilace síní (AFib), běžné formy arytmie, která může vést k vážným komplikacím souvisejícím se srdcem, pokud není diagnostikována. Pomocí aplikace můžete naměřené EKG snadno sdílet se svým lékařem.

Withings Body Scan pohlídá i vaše nervové zdraví

Pravidelné sledování zdravotního stavu nervů je proaktivním krokem, který můžete podniknout k jeho udržení nebo zlepšení. Withings Body Scan dokáže posoudit zdraví nervů na základě stimulace potních žláz na nohou nedetekovatelným elektrickým proudem. Nerve Health Score může pomoci odhalit příznaky autonomní periferní neuropatie – jedné ze známých dlouhodobých komplikací diabetu. Schopnost sledovat změny v nervovém zdraví může pomoci identifikovat vzorce nebo spouštěče, které mohou přispívat k jakýmkoli problémům souvisejícím s nervy, což každému umožní podle potřeby upravit životní styl nebo léčbu.


Měření – místo, kde začít

Vytvořte si stabilní rutinu měření a získejte správný přístup ke svému zdraví pomocí hloubkové analýzy. Taktéž budete mít možnost poskytnout kontext vašim datům, a to díky funkci zaznamenávání jídla nebo spánku.

Withings Body Comp bude vaším průvodcem

Nechte se vést a vytvořte si nové každodenní návyky s exkluzivní knihovnou 6týdenních cyklů zaměřených na aktivitu, spánek nebo výživu.
 

Sledujte své pokroky

Mějte vedle svých analýz přehled i o souvisejících činnostech tak, abyste věděli, kam zaměřit své úsilí. Dostávejte týdenní zprávy, abyste viděli své pokroky, a měsíční zprávy, abyste se mohli ještě více ponořit do svého zdraví a v případě potřeby je sdílet se svým lékařem.

Získejte motivaci

Každý milník si zaslouží oslavu. Od stálého rutinního měření, přes pozvolné zvyšování aktivity až po dosažení vytyčených cílů – zůstaňte motivováni sbíráním exkluzivních odznaků.
 


Klíčové vlastnosti osobní váhy Withings Body Scan Connected Health Station - White

 • Kompletní analýza těla – měří hmotnost hmotnost (kg, lb., st lb.), BMI, složení celého těla a hmotnost tuku a svalů pro každou část těla nezávisle a BMR
 • Indikace kardiovaskulárního zdraví prostřednictvím rychlosti pulzních vln, cévního věku a tepové frekvence ve stoje
 • 6svodový elektrokardiogram (EKG), který dokáže odhalit AFib
 • Měří a vyhodnocuje stav nervů prostřednictvím chodidel a pomáhá odhalit a sledovat příznaky periferní autonomní neuropatie
 • Denní předpověď počasí a hodnocení kvality ovzduší
 • Nastavte si hmotnostní cíl a spravujte denní příjem kalorií
 • Rozpozná až 8 uživatelů s nezávislou synchronizací
 • Data z každého vážení se automaticky zobrazí v aplikaci Withings prostřednictvím WiFi nebo Bluetooth
 • Li-Ion baterie s až 12měsíční výdrží
 • Nejlepší standardy ochrany osobních údajů
 • Vysoce přesné senzory – přesnost na 50 gramů
 • Mobilní aplikace pro Android a iOS
 • K dispozici jsou různé režimy, včetně režimu Sportovec, Těhotenství, Dítě a Zavřené oči

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ váhy Digitální diagnostická (s funkcemi)
Nosnost 200 kg
Funkce Měření tuku, Měření svalů, Měření vody, Párování s mobilní aplikací, Měření kostní tkáně, Rozpoznání uživatele
Vlastnosti Podsvícený displej, Chytrá
Přesnost měření 50 g

Materiál

Materiál desky Sklo

Konektivita

Typ baterie Li-ion
Konektivita Bluetooth, Wifi

Kompatibilní OS

Kompatibilní OS Android, iOS

Barva

Barva Bílá

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Barva

Barva Bílá
Kód:  WITOV457
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  WBS08-White-All-Inter
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB09