Obnovit stránku

Xerox VersaLink B610DN

20 790 Kč
17 182 Kč bez DPH

Xerox VersaLink B610DN

Spolehněte se na rychlé a bezproblémové zpracování úloh vaší společnosti. Z laserové tiskárny Xerox VersaLink B610DN vystupují černobílé dokumenty v kvalitním rozlišení 1 200 × 1 200 DPI. Za jednu minutu zvládne vytisknout až 63 stran formátu A4 a umí využít papír z obou stran (automatický duplex). Přepracovaná hardwarová konstrukce má menší počet pohyblivých částí a modernější, vysoce kvalitní Hi-Q LED tiskovou hlavu pro dlouhotrvající výkon při intenzivním zatížení.

Klíčové vlastnosti laserové tiskárny Xerox VersaLink B610DN

  • Tiskárna pro velké objemy (až 275 000 stran za měsíc)
  • Ostrost textu i grafiky (rozlišení 1 200 × 1 200 DPI)
  • Vysoká rychlost tisku (63 str./min)
  • Automatický tisk z obou stran papíru (duplex)
  • Snadno konfigurovatelná a ovladatelná dotykovým displejem
  • Lze doplnit vstupní zásobníky, finišer, podstavec, disk…

Dostupná přes Apple AirPrint, Google Cloud Print, Xerox Print Service Plug nebo Mopria

Laserová tiskárna Xerox VersaLink B610DN má zabudovanou síťovou kartu (LAN) a funkce, abyste mohli její služby využívat pohodlně vy i všichni kolegové. Každodenní kancelářská práce půjde od ruky efektivněji než kdy dříve, neboť můžete okamžitě a bez komplikovaného nastavování tisknout. Nabízí totiž technologie snadného tisku, jako je Apple AirPrint, Google Cloud Print, Xerox Print Service Plug pro Android nebo Mopria. Připojí se také úložištím Google Drive, Microsoft OneDrive a Dropbox.

Bez zatěžování uživatele

Laserová tiskárna Xerox VersaLink B610DN vyhoví, i pokud nechcete neustále doplňovat spotřební materiál. Lze dokoupit podavače až pro celkových 3 250 stran na vstupu a zvolit lze vysokokapacitní toner až na 46 700 stran. Pak už bude chrlit jeden papír za druhým bez jakýchkoliv výpadků kvůli servisu.

Uživatelsky přívětivé ovládání dotykovým displejem

Nemusíte se spoléhat jen na tisk z počítače nebo přes síť LAN. Připravené dokumenty vytisknete přes přední USB port z paměťového zařízení. Pomocí 5palcové dotykové obrazovky můžete ovládat funkce laserové tiskárny Xerox VersaLink B610DN klepnutím i tahem prstů, podobně jako na mobilním zařízení. Intuitivní prostředí vás provede každou úlohou od začátku do konce. Nelíbí se vám rozmístění některých funkcí? Přizpůsobte si rozložení ikon na displeji podle svých požadavků, takže i ty nejsložitější úlohy zvládnete s nejmenším možným počtem kroků.

Parametry a specifikace

Lokalizační hláška UK

Typ

Technologie tisku LED

Funkce

Funkce Automatický oboustranný tisk (duplex), AirPrint

Připojení

Připojení LAN, USB

Formáty papíru

Tiskové parametry

Vstupní zásobník 550 listů
Maximální měsíční vytížení 275 000 str./měsíc

Rozměry

Výška 443,4 mm
Hloubka 465,5 mm
Šířka 427,4 mm

Výbava

Displej Dotykový

Barva

Barva Šedá
Kód:  PX620r
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  B610V_DN
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB24