Obnovit stránku

Xiaomi Mi Smart Kettle

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH

Chytrá rychlovarná konvice, se kterou budete komunikovat přes Bluetooth, není hudbou budoucnosti. Xiaomi Mi Smart Kettle vám to umožňuje již dnes díky aplikaci Mi Home. Moderní designové provedení činí z chytré rychlovarné konvice elegantního člena moderní domácnosti. A to není vše. Xiaomi Mi Smart Kettle přivede vodu k varu do pěti minut. Navíc je vnitřek této chytré konvice vyroben z nerezové oceli 304, dále pak disponuje vysoce kvalitním termostatem STRIX pro delší životnost, tepelnou izolací, trojitou bezpečnostní ochranou či víkem s funkcí tlumeného otevření. 

Klíčové vlastnosti chytré varné konvice Xiaomi Mi Smart Kettle

  • Objem konvice Mi Smart Kettle je 1,5 litru
  • Výkon 1 800 W zaručí vroucí vodu během 5 minut
  • Britský termostat STRIX
  • Vnitřní povrchy z vysoce kvalitní nerez oceli 304
  • Dvouvrstvé tělo Xiaomi Mi Smart Kettle vás ochrání před opařením
  • Vizuální LED světlo pro indikaci stavu vroucí vody

Chytrá konvice do každé domácnosti

O provozu konvice vás bude informovat LED světlo s indikací teploty vody. Mi Smart Kettle má výkon 1 800 W, díky čemuž je schopna ohřívat vodu rovnoměrně odspodu nahoru – teplota vody tak rychleji stoupá. Myšleno bylo i na vaši bezpečnost, proto byly veškeré součásti, které přijdou do styku s vodou, vyrobeny z nerezové oceli 304 dle standardu GB4806, tedy materiálu, jež je hojně používán v lékařském a potravinářském průmyslu zejména pro svou odolnost vůči korozi, opotřebení, zápachu a snadnému čištění. 

Mi Smart Kettle je bezpečná a úsporná

Za zmínku zajisté patří i britský termostat STRIX využívaným především v rýžovarech. Nejen, že zaručuje perfektní řízení teploty, ale vydrží až 10 000× déle než běžné termostaty. Velkou výhodou je víko s tlumeným otevíráním – víko se otevře pod úhlem 30°, díky čemuž se kapky horké vody nerozptýlí do prostoru a nehrozí tak opaření. Tepelná izolace zaručuje, že i když je uvnitř konvice teplota kolem 100 °C, tak vnější materiál konvice dosahuje maximálně 40 °C. 
Chytrá konvice Mi Smart Kettle je také velmi úsporná a bezpečná. Jakmile dojde k bodu varu vody, automaticky se vypne a odpojí od elektrické energie. V případě, že v konvici bude nedostatek, nebo dokonce žádná voda, tak se také odpojí. 

Materiál Nerez
Objem 1,5 l
Vlastnosti a funkce Kontrolka provozu, Otočná základna, Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí, Ochrana proti chodu naprázdno, Tepelná pojistka
Příkon 1 800 W
Barva Bílá
Materiál Nerezová ocel
Objem varné konvice 1,1 až 1,5 l
Kód:  XIAOR003
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce