Obnovit stránku

Xiaomi Redmi 6A 16GB LTE Černý

4,8
hodnotilo 126 zákazníků
5 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Líbí se mi zde vzhled a programové vybavení jsem s ním spokojen za ty peníze nic lepšího nekoupíte a je to ideální velikost ani malé nebo moc veliké.
Rozhodně doporučuji, lidem od 10 let do 50 let
Dodávaný návod je stručný počítá se s tím že každý telefon je stejný, problém s návody je dneska u většiny zboží prý stejně návody nikdo nečte tvrdí výrobci.
Měnil jsem telefony poměrně často a dostal jsem se do situaci, kdy jsem si už nemohl moc vybírat a proto, abych měl funkční telefon, jsem musel rychle jednat. Tudíž jsem zakoupil druhé nejlevnější Xiaomi. Je pravdou, že v konfiguraci 2/16 nemáte moc místa, ale i tak, se Vám do telefonu vejde poměrně dost aplikací. Sám mám vše přes Facebook, Instagram, Idos, atd....a ještě pěknou řádku her. Co se týče zpracování, je telefon na svoji cenovou kategorii perfektní! Nikde nic nevrže, dokonce, než mi stačil dorazit obal, už 2x spadl a bez jakékoliv vady. Displej je také poměrně jemný a na přímém sluníčku není velký problém ho přečíst. Měl jsem i mnohem dražší Xiaomi, které samozřejmě vykazovalo lepší výsledky, ale i s tímto dokáži fungovat. Zajímavostí je, že pokud přepnete telefon do oblasti např. Indie, aktivuje se Vám možnost odemykání telefonu pomocí obličeje. Tuto funkci jsem si však moc neoblíbil a tak používám normální swipenutí. Určitě je vhodný pro kohokoliv, kdo nechce nebo nemůže investovat desítky tisíc a zároveň potřebuje spolehlivý telefon.
Displej Svěží vzhled Velikost tak akorát do ruky. Výdrž baterie Pro někoho přítomnost jacku Modrá barva vypadá opravdu dobře.
Repráček na zadní straně(když telefon položíte, je hůře slyšitelný) Micro USB(nelze však popravdě čekat USB C) Absence krytu v balení(u dražších Xiaomi je)
Za tuto cenu velmi dobrý výkon Suprová nadstavba androidu Kvalitní displej Dual SIM + SD karta Možnost nastavení zkratek a zrcadlení navigačních tlačítek
Fotoaparát Občas pomalejší reakce systému Reproduktor
V cenové relaci v jaké je prodáván bez konkurence co se týká výbavy, pokud hledáte telefon za málo peněz s velmi slušnou výbavou tak můžu jenom doporučit
Zatím žádné
Funguje tak jak má
Notifikacni dioda,kompas a OTG. Foťák průměr. Dobře padne do ruky. Hraju i těžší hry.
MIUI. Nastavení povolení aplikací složitě každá zvlášť.
Telefon je velice solidní.
výdrž baterie, fotoaparát, odezva na dotyk, neseká se, Android 8.1 atd.
Žádné
Zatím spokojenost
Bohuzel nevyhodou je led dioda ktera blika pouze bilym svetlem a lze ji prehlidnout.
Rychlý, snadný k užívání. Koupil jsem pro syna na ZŠ.
vyborny neseka se akorat do ruky doporucuji
mobil pro dceru, dcera je spokojená poměr kvalita/cena/výdrž baterie
dětem nejde vyslovit a zapamatovat značka :)
cena/ kvalita
nejsou
za málo peněz hodně muziky
nic
cena
už 2x se sekl
pro mamku stačí na facebook, whatsapp apod.
Výhodná koupě za tu cenu
Nutno častěji čistit RAM kvůli velikosti
Moc pěkný, lehký do ruky, rychle reaguje na dotyk. Hezké fotky. Kupovala jsem pro dceru a je z něj nadšená. Za ty peníze je to skvělá koupě.
Chybí odemykání otiskem prstu.
Cena
Žádné
Hodně muziky za 2000kč poměr/cena/výkon Spousta APP přímo od výrobce, užitečné APP Pořizoval jsem původně jako hotspot na data tmobile - neomezené léto,byl jsem velmi mile překvapen co vše telefon umí a nabízí v dané cenové relaci. V nějakých ohledech oproti Sony XZ1C široká nabídka užitečných APP. HW celkem stíhá bez sekání, z toho jsem měl trochu obavy nakonec se nenaplnily.
Nemožnost odinstalování APP o které nemám zájem a nelze ani zakázat... Slabší fotoaparát
Kompaktní, naprosto vyhovující výbava pro běžné používání, nemá chybu!!!
Nenašel jsem
Tenhle mobil momentálně používám a nemám co vytknout, tvůrci Xiaomi vytvářejí dobré mobilní i za nízkou cenu
velký přehledný
zatím nic
velký přehledný
zatím nic
Je to dobrý mobil. Doporučuji.
Skoro nikdy se neseká, celkem pěkný design, odemykání obličejem, je celkem praktický, čtečka QR kódů a screenshoty před instalovány.
Dobrá výdrž baterie Krásný mobil na pohled Kvalitní mobil Nízká cena
Zatím žádné
Skvělý dárek k Vánocům pro dceru. Podle technických údajů a hodnocení uživatelů docela dobrý smartfon pro dospívající generaci.
Nevím o žádných, dárek ještě nebyl rozbalen.
Ideální mobil pro nenáročné
Vysoká cena
je levný lehko nastavitelný
je pomalý, 2 GB je fakt málo a díky tomu se seká při poslechu hudby a obdržení notifikace se hudba na vteřinu zesílí 16 GB úložiště je málo za podobnou cenu se dají sehnat lepší kousky
P-DC1-WEB24