Obnovit stránku

Xiaomi Roborock S6 Black

15 499 Kč
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

Xiaomi Roborock S6 Black

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 2v1 s pokročilou mapovací funkcí

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 2v1 je vybaven zdokonaleným systémem mapování prostoru, díky čemuž zvládne až o 20 % rychlejší úklid tvrdých podlah i koberců při zachování stejného výkonu. Speciální funkce mopování umožní mokré čištění a vysávání současně, takže vám ušetří spoustu času a postará se o dokonale uklizenou domácnost. Veškeré nečistoty jsou nasáty do prachové nádoby s objemem 0,48 l a o účinné zachycení malých prachových částic se postará kvalitní HEPA filtr.

Pokročilá navigace s vylepšeným algoritmem SLAM

Xiaomi Roborock S6 využívá k plánování trasy úklidu inteligentní algoritmus simultánní lokalizace a mapování (SLAM) s funkcí předvídání, který využívá např. NASA pro svá vozítka na Marsu. 14 senzorů včetně gyroskopu, rychloměru a akcelerometru zajišťuje přesnou a bezpečnou navigaci v prostoru. Díky tomuto inteligentnímu systému si vysavač bez problému poradí i s velmi specifickým členěním místnosti a postará se o důkladný úklid každého koutu.

Přesné plánování úklidu s Xiaomi Roborock S6 pomocí půdorysné mapy

S využitím vysoce přesného laserového dálkoměru se při skenování prostoru senzor otáčí rychlostí 300 ot./min. Získaná data jsou posléze zpracována pomocí speciálního algoritmu, pomocí kterého je vytvořena přesná půdorysná mapa prostoru s přesností 98 %. Díky tomu můžete naplánovat úklid s Xiaomi Roborock S6 pro konkrétní pokoj, více pokojů, nebo dokonce celý váš domov.


Vysoký sací výkon

Základem robotického vysavače Xiaomi Roborock S6 je vysoce výkonný japonský motor NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 2000 P a za minutu pojme 0,67 m3 vzduchu. Díky tomu se řadí mezi nejvýkonnější robotické vysavače na trhu. I přes znamenitý výkon disponuje velmi nízkou hlučností, a tak vás při práci nebude nijak rušit.


Xiaomi Roborock S6

Mopovací funkce Xiaomi Roborock S6 

Dopřejte svým podlahám jasnější lesk a hygienickou čistotu. Stačí zapojit mopovací jednotku, doplnit vodu do 100ml nádobky a Xiaomi Roborock S6 během okamžiku přeměníte na pomocníka, který dokáže vysávat a mopovat současně.

Xiaomi Roborock S6

Důkladný úklid podél stěn

S využitím speciálního senzoru si vysavač Xiaomi Roborock S6 udržuje odstup od stěny ve vzdálenosti 10 mm pro bezpečný a plynulý pohyb. Pomocí rychle rotujícího bočního kartáče důkladně vymetá prostor podél stěny a odstraňuje veškeré nečistoty.

Xiaomi Roborock S6

Automatická detekce koberců

Po najetí na koberec vysavač Xiaomi Roborock S6 automaticky aktivuje režim vysoce výkonného sání, díky čemuž efektivně odstraní veškeré nečistoty. Po opuštění koberce se výkon sání opět přepne do normálního režimu.

Xiaomi Roborock S6

Tichý provoz Xiaomi Roborock S6 

I přes vysoký výkon disponuje vysavač velmi nízkou hladinou hlučnosti 58 dB při maximálním výkonu, takže vás Xiaomi Roborock S6 nebude při práci či spánku vůbec rušit.

Virtuální zdi pro zabezpečení vaší domácnosti

Nyní můžete ochránit křehké předměty či zamezit přístup do určité části místnosti bez nutnosti použití magnetických proužků. Stačí v mobilní aplikaci umístit virtuální překážku či nakreslit zakázanou zónu pro zabránění vstupu vysavače Xiaomi Roborock S6. Virtuální bariéry a zakázané zóny mohou dosahovat velikosti od 0,4 metru do 10 metrů.

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 s dobíjecím Li-ion akumulátorem 

Xiaomi Roborock S6 disponuje vysoce kvalitní Li-Ion baterií s kapacitou 5200 mAh. Při úplném nabití přitom dokáže pracovat po dobu až 2,5 hodiny, během které zvládne uklidit až 250 m2 plochy. Úroveň nabití indikuje rámeček v blízkosti tlačítek na vysavači. 

Xiaomi Roborock S6

Automatické dobíjení v dokovací stanici

V případě nízké kapacity baterie vysavač Xiaomi Roborock S6 automaticky přeruší úklid a s využitím senzorů lokalizuje nejbližší dokovací stanici, kde dobije akumulátor na 80 %. Poté pokračuje v úklidu přesně tam, kde předtím přestal a po dokončení práce se automaticky navrátí do stanice. 


Ovládání Xiaomi Roborock S6 na dálku pomocí mobilní aplikace

S mobilní aplikací Mi Home můžete Xiaomi Roborock S6 ovládat na dálku, regulovat sací výkon, naplánovat úklid či sledovat aktuální trasu čištění. Funkce Floor Plan umožňuje uložit až 3 půdorysy pro maximální zjednodušení úklidu vašeho bytu či domu. Rovněž můžete v půdorysné mapě definovat úklidové zóny s přesným naplánování času jejich čištění.


4,9
hodnotilo 57 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Určení

Určení Na koberce

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Senzor proti pádu ze schodů , Odolnost kartáčů proti namotávání vlasů , Senzor proti nárazu
Objem nádoby na prach 0,5 l
Způsob navigace VSLAM
Způsob čištění Kartáče, Mopování

Napájení

Doba nabíjení 3 h (3 h)
Typ baterie Li-ion
Doba provozu 150 min (150 min)

Filtry

Typ filtru HEPA filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 9,1 cm
Šířka 35,1 cm
Hloubka 35,1 cm
Hmotnost 3,6 kg

Výbava a příslušenství

Příslušenství Kartáč na vlasy, Nabíjecí stanice, Rotační turbokartáč

Hlučnost

Hlučnost 58 dB

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Černá

Rozměry a hmotnost

Šířka 51 cm
Výška 43 cm
Hloubka 15 cm
Hmotnost 6,7 kg

Energetický štítek

Hlučnost 58 dB

Příkon

Příkon 58 W

Typ

Typ vysavače Robotický

Napájení

Kapacita baterie 5 200 mAh
Kód:  XIAROd04
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  473620
WEB12