Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

XP-PEN Deco Pro M

4 290 Kč
3 545 Kč bez DPH

XP-PEN Deco Pro M

Objevte nové kreativní světy s grafickými tablety XP-Pen Deco Pro

Profesionální grafický tablet XP-Pen Deco Pro M na první pohled zaujme 7 mm tenkým hliníkovým krytem a elegantně zaobleným designem v černo-stříbrném provedení, který byl ověnčen prestižním oceněním Red Dot Design Award Winner 2019 a Good Design Award Winner 2018. Pro maximální komfort během kreslení je tablet vybaven citlivým stylusem s 8192 úrovněmi přítlaku, intuitivním kruhovým voličem a 8 expresními tlačítky.

Klíčové vlastnosti grafického tabletu XP-PEN Deco Pro M

  • Tenké tělo s nízkou hmotností
  • Aktivní plocha 157 × 279 mm
  • XP-PEN Deco Pro M má citlivý stylus s 8192 úrovněmi přítlaku
  • Dvojitý kruhový volič pro intuitivní ovládání
  • 8 programovatelných tlačítek
  • Moderní USB-C rozhraní
  • Grafický tablet je kompatibilní se zařízeními Windows, macOS a Android
  • 8× náhradní hrot, stojan na pero, USB disk, USB-C kabel

XP-PEN Deco Pro M spolupracuje téměř s každým zařízením

XP-PEN Deco Pro M podporuje širokou škálu profesionálního software jako je Photoshop, Illustrator, GIMP, Blender, ZBrush, Maya, ArtRage a spousty dalších. Díky modernímu USB-C rozhraní můžete tablet přímo připojit k počítačům iMac a Mac Book Pro nebo k počítačům s operačním systémem Windows, které podporují vstup USB-C. Nechybí ani podpora mobilních zařízení s operačním systémem Android 6.0 a vyšší.

XP-PEN Deco Pro M poskytuje přirozený zážitek z kreslení

Bezbateriový PA1 stylus tabletu XP-PEN Deco Pro M umožňuje náklon až 60 stupňů a citlivě reaguje na pohyb ruky. Bez složitého nastavování přidáte stínování jednoduše nakloněním. Stylus rozpoznává 8192 úrovní přítlaku a je vynikajícím nástrojem pro kreslení přesných čar a skic. Elegantní 13,3 g lehký stylus v černo-stříbrném designu disponuje přepínačem pro volbu režimu pera, nebo gumy.

Intuitivní ovládání pomocí dvojitého mechanického kolečka

XP-PEN Deco Pro M je vybaven unikátním dvojitým kolečkem s plynulým ovládáním, které zajistí efektivnější a přesnější práci s tabletem. Vnější mechanické kolečko slouží k přiblížení nebo oddálení kreslicí plochy, nastavení velikosti štětce atd., zatímco vnitřní virtuální kolečko lze používat v režimu trackpadu pro ovládání kurzoru, nebo posouvání obrazu. Dále je u grafického tabletu XP-Pen Deco Pro M k dispozici 8 expresních tlačítek, která lze propojit s klávesovými zkratkami pro rychlejší ovládání oblíbených funkcí v grafickém programu.

XP-PEN Deco Pro M spolupracuje se smartphony a tablety

Grafický tablet XP-Pen Deco Pro M je možné pomocí dodaného kabelu propojit s tabletem nebo chytrým telefonem s operačním systémem Android. Tablet spolupracuje s většinou softwarových nástrojů, jako je např. XP-Pen Deco Draw, ibis Paint X, FlipaClip, Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush, Artrage a dalšími. 

XP-PEN Deco Pro M je ideální pro webové konference a vzdálenou výuku

S tabletem XP-PEN Deco Pro M můžete snadno a rychle vkládat ruční poznámky do dokumentů softwarové sady Microsoft Office, jako jsou Word, PowerPoint, OneNote a další. Úpravy a anotace v dokumentech lze provádět v reálném čase během streamování, čímž můžete oživit vaše webové konference či dálkovou výuku.


Parametry a specifikace

Parametry

Úrovně tlaku 8 192
Bezdrátové připojení Ne
Rozlišení snímací vrstvy 5080 lpi
Rozhraní USB-C

Aktivní plocha

Šířka 157 mm
Výška 279 mm

Rozměry a hmotnost

Hloubka 227 mm
Šířka 400 mm
Výška 16,5 mm
Hmotnost 812 g
Kód:  XPP2f1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DPM
P-DC1-WEB23