YALE padlock Y110B/40/122/1 3 keys
Buy with code ALZADNY15
127,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Resistance to weather conditions
Resistant against Corrosion
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 6.3 mm
Saddle width 22 mm
Saddle height 22 mm
Body width 40 mm
Body depth 14 mm
Body height 63.1 mm