YALE padlock Y110B/40/140/1 3 keys
159,-
Features
Features Resistance to weather conditions
Dimensions
Saddle diameter 6 mm
Saddle width 22 mm
Saddle height 40 mm
Body width 40 mm
Body depth 14 mm
Body height 34.8 mm