Yale Padlock Y111B/32/116/1 black
65,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock, Two-point protection, Reinforced caliper
Resistant against Cutting
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 5.3 mm
Saddle width 16.7 mm
Saddle height 15.8 mm
Body width 32 mm
Body depth 13.5 mm
Body height 51 mm