Yale Padlock Y111S/38/121/1 silver
75,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock, Two-point protection, Reinforced caliper
Resistant against Cutting
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 6.3 mm
Saddle width 19.7 mm
Saddle height 21.3 mm
Body width 38 mm
Body depth 15 mm
Body height 61 mm