Yale Padlock Y113BL/75/114/1 black
219,-
Price Guarantee
Features
Features Resistance to weather conditions, Reinforced caliper
Dimensions
Saddle diameter 11.8 mm
Saddle width 15 mm
Body width 75 mm
Body depth 20 mm
Body height 55 mm