YALE Y110B/35/120/1 3 keys
143,-
Price Guarantee
Dimensions
Saddle diameter 5.5 mm
Saddle width 19 mm
Saddle height 20.5 mm
Body width 35 mm
Body depth 13 mm
Body height 31 mm