YALE Y110B/20/111/2 3 keys
New arrival 84,-
Price Guarantee
Features
Features Common lock closure
Dimensions
Saddle diameter 2.8 mm
Saddle width 10.8 mm
Saddle height 23.5 mm
Body width 20 mm
Body depth 10 mm
Body height 19 mm