YALE Y110B/40/122/2 3 keys
New arrival 269,-
Price Guarantee
Features
Features Common lock closure
Dimensions
Saddle diameter 6.3 mm
Saddle width 22 mm
Saddle height 22 mm
Body width 40 mm
Body depth 14 mm
Body height 43.1 mm