YALE YE3CB/28/126/1/S 3 keys ALU
New arrival 179,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Code
Features
Features Keyless lock
Body material Aluminium
Dimensions
Saddle diameter 5 mm
Saddle width 17 mm
Saddle height 28 mm
Body width 29 mm
Body depth 13 mm
Body height 44 mm