Obnovit stránku

YAMAHA R-N402 (D) stříbrný

-8%
Zboží na Třetinku
12 990 Kč
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH

YAMAHA R-N402 (D) stříbrný

Síťový Hi-Fi receiver od oblíbené značky Yamaha, nesoucí označení R-N402 dokáže reprodukovat hudbu ze široké palety zdrojů. Pomocí portu RJ-45 jej snadno včleníte do domácí sítě LAN a následně budete moci přímo přehrávat hudební soubory z vašeho počítače nebo úložiště NAS. K dispozici je dokonce volně stažitelná aplikace Network player controller pro iOS a Android, která vám umožní procházet hudební knihovny, zobrazovat informace o skladbách a obsluhovat přehrávání ze sítě. Receiver je rovněž plně kompatibilní s AirPlay pro bezdrátové přehrávání hudby z vašeho počítače Mac, iPodu, iPhonu, nebo iPadu. S tímto receiverem si tak moderní vychytávky můžete dopřát opravdu na plno.

Klíčové vlastnosti

  • Stereo receiver od společnosti YAMAHA s výkonem 2× 100 W s velice zdařilým designem
  • Univerzální použití (pro počítač, domácí kino, chytré telefony nebo třeba herní konzole)
  • Moderní technologie (WiFi, Bluetooth, AirPlay, LAN, DLNA, USB, DAB+) 
  • Vzorkování 192 kHz / 24 bitů podpora formátů FLAC a WAV
  • Výrobek vhodný i pro zaryté fanoušky Applu
  • Funkce MusicPlay umožní snadné streamování oblíbené hudby

Precizní konstrukce

Základem zařízení je však dokonale odladěná konstrukce s minimálními signálovými cestami a nezávislými zdroji pro analogovou i digitální část. Šasi je precizně odstíněno od okolního rušení a přizpůsobeno k minimalizaci vibrací. Pro přehrávání z přenosných flash disků je připraven čelní port USB, který je schopný i přímého digitálního spojení a přehrávání z iPodu, iPhonu a iPadu. To vše se špičkovými dekodéry, maximálním vzorkováním 192 kHz / 24 bitů a přehráváním bezztrátových formátů FLAC a WAV.  

Moderní funkce MusicCast

Chloubou je pokročilá technologie MusicCast, která umožňuje ovládat všechna zařízení v rámci vaší domácí sítě s podporou této funkce pomocí intuitivní aplikace MusicCast App. Využívá WiFi připojení k propojení například bezdrátového reproduktoru, AV receiveru či HiFi systému a umožňuje přenášet digitální hudební obsah z telefonu, notebooku, síťového disku NAS nebo ze služeb pro streaming hudby k jiným MusicCast zařízením v rámci vaší domácnosti.
Dalším plusem je, že všechna zařízení s MusicCast zároveň podporují Bluetooth, kterou využijete pro pohodlný streaming hudby například ze smartphonu. Snadné ovládání aplikace MusicCast vás jednoduše dostane. Vyberte si v aplikaci místnost, například váš obývák a vyberte si hudbu, kterou chcete poslouchat. Ovládání je návykově snadné a zábavné a celkově obohatí váš zážitek z použití samotného zařízení.

Bezdrátový přenos hudby

Receiver je rovněž plně kompatibilní s AirPlay pro bezdrátové přehrávání hudby z vašeho počítače Mac, iPodu, iPhonu, nebo iPadu. Díky vTuner si užijete i poslech rádio stanic po celém světě, podcastů nebo nekonečného streamingu hudby. Chybí vám připojení k internetu? Pak ke streamování hudby ze smartphonu nebo tabletu využijte Bluetooth, zařízení stačí jednoduše propojit a své playlisty v mobilu uslyšíte z pořádné reprosoustavy. Uživatele jistě potěší i dálkový ovladač, který je součástí balení. 

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
4
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Lokalizační hláška UK

Hlavní

Podpora 3D Ne
Výkon na kanál 100 W

Ovládání

Ovládání Displej, Dálkový ovladač, Ovládání pomocí chytrého zařízení

Podporované formáty

Přehrávané formáty přes síť MP3, WMA, FLAC, WAV, DSD
Přehrávané formáty z USB MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC, AIFF, Apple Lossless, DSD

Vstupy

Analogové audio 3 ×
Ethernet LAN 1 ×
Koaxiální digitální audio 1 ×
Optické digitální audio 1 ×
USB 1 ×

Výstupy

Analogový výstup 1 ×
Sluchátkový výstup 1 ×
Subwoofer 0 ×

Konektivita

Konektivita USB, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, AirPlay

Ostatní

Ostatní vlastnosti FM Tuner, RDS

Spotřeba

Stand-by 100 mW

Rozměry

Hloubka 340 mm
Hmotnost 7,2 kg
Šířka 435 mm
Výška 141 mm

Barva

Barva Stříbrná

Příslušenství

Příslušenství Dálkový ovladač
Kód:  YM300b1b
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  ARN402DSI
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB14